dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Вказівники

Сортування: orderby Кількість:

Інформаційна табличка для парку

0.00 грн
Код - Р5860, розмір панелі 45х45 см, опора 2 м, ціну уточнюйте у менеджера

Інформаційний вказівник для парку

0.00 грн
Код - Р5819, індивідуальна розробка

Вказівник для парку

0.00 грн
Код - Р5817, індивідуальна розробка

Вказівник для парку

0.00 грн
Код - Р5820, індивідуальна розробка

Навігаційний вказівник для парку

0.00 грн
Код - Р5818, індивідуальна розробка

Правила користування майданчиком для вигулу собак

0.00 грн
Код - Р5858, розмір панелі 100х80 см, опори по 2 м кожна, ціну уточнюйте у менеджера

Вказівники відносяться до навігаційної групи знаків і можуть розміщуватися де завгодно, починаючи з магазину чи офісу, закінчуючи в’їздом у місто чи населений пункт. Вказівники також виконують функцію зовнішньої реклами і діляться на кілька типів: навігаційні таблички, вказівні наклейки, стели навігаційні, штендери. Завдяки використанню вказівників, кожен відвідувач чи клієнт зможе легко знайти дорогу до тієї чи іншої організації.

Інформаційно-вказівні конструкції для населених пунктів виготовляються згідно традицій того чи іншого селища або міста. Яскравий та креативний дизайн підкреслює індивідуальність та самобутність географічного об’єкта, для якого створюється вказівник. Ми використовуємо тільки найкращі матеріали та фарбу для друку, завдяки чому, наші вироби набувають довговічності та стійкості до шкідливого впливу навколишнього середовища, кольори не тускніють та не вицвітають з часом. 

 

На нашому сайті ви знайдете приклади вказівників, виконаних командою наших професійних дизайнерів:

  • В’їзні знаки з композиту з ламінацією.
  • Вказівники напрямку.
  • Вивіски при в’їзді у населений пункт.

   

 

Якщо вам необхідні вказівники для вашої організації або для населеного пункта, звертайтеся до менеджера нашої компанії за контактним номером телефону. Завдяки власним потужностям виробництва, ми маємо змогу щоденно виготовляти великі партії вказівників, табличок, банерів та пластикових стендів за індивідуальним дизайном різної складності. За вашим технічним завданням ми виготовимо ексклюзивний макет вказівника, що буде відповідати всім вашим побажанням та особливості об'єкта, для якого виготовляється вказівник. Строки виготовлення та спосіб оплати оговорюється з кожним замовником індивідуально. 

Для наших нових та постійних клієнтів у нас завжди є цікаві пропозиції та знижки. Зв’яжіться з нашим консультантом, щоб замовити вказівники та дізнатися про вашу індивідуальну знижку. Ми працюємо з відомими поштовими перевізниками - Новою Поштою та Укрпоштою, також можемо відправити ваше замовлення іншим перевізником. Доставка працює по всій Україні. Чекаємо ваших замовлень!