dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Комплекти стендів з техніки безпеки та охорони праці для підприємств

Інформаційне забезпечення охорони праці на виробництві закріплене на законодавчому рівні. Наша компанія «ДП-Реклама» до вашої уваги пропонує широкий асортимент стендів, комплектів стендів, плакатів із банерного полотна з охорони праці та промислової безпеки,  які   відповідають  всім нормативним вимогам.

Чому ваше рішення купити стендові комплекти у нас правильне, тому, що матеріал на стендах буде інструкцією для безпечних дій працівників, а  відповідальним за техніку безпеки наші матеріали допоможуть  грамотно  проводити інструктажі з  охорони праці та промислової безпеки.

Ми пропонуємо комплекти стендів для підприємства з окремими інформаційними блоками в які входять куточок з охорони праці, пожежна безпека, перша медична допомога, цивільний захист, техніка безпеки на виробництві, перелік вимог до одягу та зовнішнього вигляду працівників, психологічна допомога, алгоритми дій посадовців та працівників у разі виникнення аварій чи стихійних лих, телефони відповідальних осіб та рятувальних служб.

Географія розміщення наших плакатів та стендів з охорони праці та промислової безпеки дуже широка.   Їх   можно   встановити  у  виробничих приміщеннях,  кабінетах, цехах  або на вільних майданчиках, які призначені для розміщення інформації, щоб був вільний доступ  працівників до  життєво-необхідної інформації.

Стенди,  які виготовляє наша компанія  «ДП-РЕКЛАМА»  відповідають державним стандартам та відрізняються високою якістю, бо   виготовляються із якісного пластику європейського виробництва товщиною 3 мм чи 4 мм, плакати виготовляються із банерного полотна, яке теж має високі експлуатаційні властивості, але набагато дешевше пластику. Також вказівники руху в бомбосховище, деякі  застерігаючі  таблички можна зробити у вигляді наліпок,  які ви можете приклеїти в необхідних місцях.

Якщо ви на нашому сайті не знайшли продукцію, яка вам потрібна, ми виготуємо таблички, наліпки та стенди за запропонованим вами змістом та дизайном, відповідно до роду вашої діяльності. Ви можете вибрати будь-який шрифт, зображення, текст і колір табличок, який гармонійно впишеться у ваш інтер’єр та буде відповідати цілям застосування.  Дизайн стендів безкоштовна послуга. УВАГА! Особливі знижки оптовим покупцям! 

Узгоджуйте з нашими фахівцями усі деталі замовлення — розмір,  наявність прозорих кишень  чи пробкового покриття для змінної інформації, і в обумовлений термін отримуйте через Нову або Укрпошту міцні, якісні й барвисті стендові комплекти.

Постійно дбаємо про збереження власної репутації, тож гарантуємо високий сервіс обслуговування та відмінні експлуатаційні показники наших виробів — усе для того, щоб ви захотіли звернутися до нас ще не раз.