dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Як замовити

Якщо у сільського керівника або міського голови є нагальна потреба встановити, відновити або реставрувати в’їзний знак, то йому необхідна команда висококваліфікованих фахівців: дизайнерів, спеціалістів з лазерної металу та зварювальників. Більше немає потреби шукати кожного спеціалісто окремо, адже в нашій компанії Dp-reklama всі ці спеціалісти є, і вони завжди до ваших послуг!  А для освітян, підприємців чи службовців адміністрацій наша компанія може виготовити високоякісні стенди за індивідуальним замовленням. Окрім цього, в компанії Dp-reklama ви можете замовити креативні та сучасні вуличні стенди та фігури, банери для зовнішньої реклами, а також будь-яку поліграфічну продукцію. 

Але як це замовити? Дуже просто! Найпростіше - це замовити за телефоном +38 (050) 61-69-025. Наш привітний менеджер з радістю проконсультує вас з усіх питань, які вас цікавлять.

Окрім цього, ви можете здійснити замовлення іншим способом:

1. Електронною поштою. Це зручний спосіб замовлення, якщо ви бажаєте вносити якісь зміни чи поправки у макети стендів. При замовленні електронною поштою вам необхідно буде вказати номер обраного стенду, а також його назву, ваше ім’я та номер мобільного телефону для зв’язку.  Тут же, у листі ви можете написати всі необхідні корективи, які вам здаються доречними. Наш менеджер зателефонує вам відразу, як отримає ваш лист, для уточнення деталей щодо макету, строків його виготовлення та найбільш комфортного для вас варіанту доставки. 

2. На сайті. Достатньо обрати макет, який сподобався, та клікнути кнопку “Придбати”, після чого вам буде необхідно заповнити невеличку анкету, вказавши свої дані для зворотнього зв’язку. Таким чином ви можете додати до корзини скільки завгодно товарів, після чого натиснути “Оформити замовлення”. В найкоротші терміни з вами зв’яжеться наш менеджер для уточнення деталей замовлення - необхідність корективів макету, найкращий для вас метод доставки, тощо.  

Чекаємо ваших звернень!