dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Доставка та оплата

Оплатити замовлення Ви можете зручним для Вас способом:

  • Ви оплачуєте замовлення при отриманні його на Новій пошті (післяплатою).
  • Ви перераховуєте гроші зі свого рахунку на наш рахунок.
  • Ви оплачуєте висланий нами рахунок в касі чи терміналі банку.

Якщо Ви бажаєте перерахувати кошти на наш рахунок, для оплати ми надсилаємо Вам необхідні документи (рахунок, договір, специфікацію, накладну, уставні документи).

Якщо Ви бажаєте отримати своє замовлення у відділенні Укрпошти, ми можемо надіслати за умови 100% попередньої оплати на рахунок. Вартість доставки сплачує отримувач (тобто людина, яка буде отримувати товар у відділенні Укрпошти).

У зв'язку з введенням змін в розрахункових операціях, наша компанія встановлюватиме додаткове устаткування та програми для нього. Тому ми пропонуємо уточнювати умови оплати за товар.

 

Доставити товар ми можемо у будь-який куточок України:

  • службою кур'єрської доставки Нова пошта (товар доставляється безпосередньо на Вашу адресу або на склад компанії-перевізника);
  • за допомогою Укрпошти (Ви забираєте покупку в найближчому відділенні Укрпошти)..

 

Із задоволенням доставимо Вам стенди в будь-який куточок України (Київська область і Київ, Лисичанськ і Кам'янець-Подільський, Харків, Харківська область, Львівська область, Львів, Одеса та Дніпропетровськ, Дніпропетровська область, Суми і Кіровоград, Донецьк і Вільногірськ, Миколаїв, Миколаївська область, Хмельницький, Хмельницька область, Горлівка і Запоріжжя та Запорізька область, Бердянськ і Кривий Ріг, Рівне і Луганськ, Павлоград, Вінниця та Вінницька область, Макіївка, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Керч, Нікополь, Кам'янське, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Алчевськ, Кропивницький і Вознесенськ, Чрноморськ та Коблеве)