dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

В’їзні знаки        Вказівники        

Таблички/знаки безпеки

Вуличні фігури       Стенди       ✓ Декор

 

 

Доставка та оплата

Після того, як замовлення обговорене та зроблене, вам залишається тільки обрати найкращий для вас спосіб доставки та оплати. Наша компанія виготовляє продукцію будь-якої складности протягом семи робочих днів після оплати клієнтом чи після замовлення, якщо це стосується наложеного платежу. Ми пропонуємо вам обрати один із способів оплати:

  • Безготівковий розрахунок. Такий спосіб розрахунку можливий як у випадку співпраці з підприємствами, так і з приватними особами. Ми, у свою чергу, надаємо вам договір та рахунок, який ви можете оплатити у будь-якому відділенні банку або перечислити з рахунку компанії, якщо ви є її представником. Ви можете здійснити оплату шляхом зарахування коштів на картку ПриватБанку.
  • Наложений платіж. Обравши такий спосіб оплати, ви здійснюєте розрахунок безпосередньо у відділенні пошти, після отримання та огляду вашого замовлення.  Зверніть увагу на те, що зворотню доставку коштів оплачуєте ви

Це методи доставки, які, зазвичай, є найбільш комфортними для наших клієнтів, але якщо це не підходить саме вам, ми готові обговорити інші способи, які будуть найбільш зручними для вашої компанії. Ми хочемо зробити акцент на тому, що всі ціни, які ви бачите на сторінках нашого інтернет-магазину Dp-reklama, є актуальними на даний момент.

Для всіх наших замовників доставка Новою Поштою чи Укрпоштою при замовленні від 2000 гривень є безкоштовною! Окрім цього, в нашому арсеналі є інші не менш цікаві пропозиції та актуальні знижки як для нових, так і для постійних клієнтів. Щоб дізнатися вашу персональну знижку, зв’яжіться з нашим консультантом за контактним номером мобільного телефону: +38 (050) 61-69-025 або +3(097) 71-33-500.