dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Таблички, знаки безпеки можна побачити всюди. Це і території будівельних майданчиків, будинки, дороги, транспортні засоби, робочі місця, двері запасних виходів. Такі таблички необхідні всюди, де піклуються про безпеку та здоров’я людей. Знаки безпеки виготовляються згідно чітких стандартів, закріплених в Законі України з охорони праці, мають певні кольори, форму, надписи та піктограми.

        

Наша компанія вже більше десяти років займається виготовленням табличок та знаків безпеки. Наші дизайнери знають всі необхідні та особливості та правила виготовлення саме цієї продукції, приклади яких ви можете побачити на однойменній сторінці нашого сайту:

  • План евакуації при пожежі.
  • Табличка “Стороннім вхід заборонено”.
  • Таблички-вказівники.
  • Табличка “Напрямок руху”.
  • Табличка “Об’єкт під охороною”.

Такі зрозумілі таблички містять всю необдіхну інформацію, чіткі та лаконічні поради, як вести себе під час тієї чи іншої надзвичайної ситуації. Це лише декілька прикладів табличок та знаків безпеки, на основі яких може бути виготовлено індивідуальний макет, який буде відповідати всім вашим побажанням та особливостям вашої організації. Вам необхідно лише зателефонувати нашому консультантові та розповісти йому всі свої побажання щодо дизайну таблички. 

Для виготовлення продукції ми використовуємо найкращі матеріали та якісні фарби. Власні виробничі потужності дозволяють нам здійснювати постійний контроль над виробництвом, від етапу розробки макету до фінального пакування готового товару.

Яскравий колір табличок та знаків безпеки не тускніє з часом, а наявність антивандального покриття робить використання цих виробів максимально довговічним. Таблички та знаки безпеки стійкі до вологи та поганих погодних умов, адже вони, в першу чергу, призначені для використання на вулиці. 

Для замовлення табличок, знаків безпеки, звертайтеся до нас найзручнішим для вас способом: пишіть нам, замовляйте зворотній дзвінок або телефонуйте нашому консультантові самостійно. Ми завжди уважні до всіх пропозицій наших клієнтів та відкриті до нових пропозицій. Також, ми можемо запропонувати вигідні знижки не тільки постійним, але й новим клієнтам. Доставка працює по всій території України