dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Комплект стендів «Як зберегти життя та здоров’я»

Вміння потурбуватися про своє здоров’я, володіння знаннями про першу медичну допомогу, застосування профілактичних засобів та заходів — одні з основних передумов збереження людиною власного здоров’я.

Системну та дозовану подачу інформації, яка допомагає давати чіткі відповіді на питання, як піклуватися про здоров’я та берегти життя, можна знайти в багатьох інформаційних джерелах. Комплект стендів «Як зберегти життя та здоров’я» — один з тих інформаційних майданчиків, факти та рекомендації з якого обов’язково знаходять свою цільову аудиторію. Розміщують такі інформаційні куточки не лише в лікувальних установах. Комплект стендів «Як зберегти життя та здоров’я» доречно розмістити на виробничому підприємстві, в будь-якому закладі освіти та в інших громадських місцях. Адже тематика стендів охоплює сфери, базовими знаннями з яких повинен володіти кожен.

 Які ж окремі теми поєднують в компактну інформаційну групу стендів «Як зберегти життя та здоров’я»? Тематика оформлення стендів для подібної стендової композиції така:

 — Перша допомога;
 — Травми та поранення;
 — Зупинка кровотечі;
 — Інфекційні захворювання;
 — Як уберегтися від ВІЛ;
 — Опіки, отруєння, обмороження;
 — Термінальний стан людини;
 — Втрата свідомості.

На функціональні показники стендів великий вплив має місцерозташування інформаційних дощок. Якщо стенди «Як зберегти життя та здоров’я» розмістити у місці активних пересувань людей, то набагато ефективніше виконується основне цільове завдання таких плакатів — інформування та застереження. Помірна кольорова гама з виразними акцентними заголовками — ще одна умова для привертання уваги глядачів до важливої інформації, яка допоможе громадянам ліквідувати пробіли у сфері знань про збереження життя та здоров’я в різних життєвих умовах та ситуаціях.

Дотримання вищеперерахованих умов — одна з чисельних вимог, яких ми дотримуємось при виготовленні стендів на власному підприємстві.. Щоб переконатися в якості та функціональності нашої продукції, зокрема, комплекту стендів «Як зберегти життя та здоров’я», пропонуємо замовити та купити наші добротні, інформативні, оригінальні стенди. Гарантуємо, що кожен плакат, надрукований на нашому обладнанні, міститиме лише важливу структуровану інформацію та спонукатиме людей до активних дій та вчинків, спрямованих на збереження власного життя та здоров’я.