dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Виготовлення стендів, штендерів з композитних панелей

Наша компанія «ДП-Реклама» виготовляє широкий асортимент продукції з різноманітних матеріалів: пластику, банерного полотна та композиту. Великим попитом серед комерційних та бюджетних організацій користуються інформаційні стенди, штендера та панелі із композиту. 

Цей матеріал дуже міцний та буде довго слугувати замовникам, тому що основою композиту є алюмінієва композитна панель, яка складається з двох шарів алюмінію, що з'єднані мінеральним або пластиковим наповнювачем. Маючи невелику вагу композит поєднує у собі високу міцність та хороші декоративні властивості.

Цей матеріал є інноваційною знахідкою та уже встиг завоювати популярність в рекламі, будівництві та дизайні. Географія застосування композиту дуже широка – від зовнішнього застосування до інтер'єрного.

Сподіваємось, що ми вас переконали в тому, що стенд із композиту, таблички, штендера будуть слугувати вам не один десяток років, як в приміщеннях так і на вулиці. При виробництві стендів на композитну панель наносять інформацію з різнокольорової вінілової плівки. Для розміщення змінної інформації стенди виготовляються з кишенями плоскими – з пластику або об'ємними – з акрилу.

На сайті нашої компанії «ДП реклама» ви зможете замовити куточки покупця, таблички, в’їзні знаки, штендера, алеї Слави, вуличні стенди, як інформаційні, так і рекламні.

Особливою популярністю серед наших клієнтів користуються рекламні штендери, таблички, виносні конструкції. Запрошуємо до співпраці оптових покупців, на тираж надається знижка. Клієнтам гарантуємо, що наша співпраця буде вигідною.

Стенди, таблички, ростові фігури, штендера з композитних панелей — частина асортименту наших товарів для оформлення закладів освіти, громадських організацій, державних установ, військових частин, офісів та торговельних центрів. Асортимент наших товарів із композитних панелей  досить широкий, ми виготуємо для вас куточки споживача; рекламні та презентаційні інформаційні дошки та комплекти стендів;  вуличні стендові конструкції;  різноманітні фасадні таблички та знаки; профспілкові та методичні вісники та все, що ви замовите.

Якщо на нашому сайті ви не знайшли свого стенду, наші дизайнери втілять будь—який ваш задум в реальність. Наші  фахівці  нададуть вам  консультації та зроблять усе для того, щоб якісно та швидко виконати ваше замовлення. Дизайн стендів, зміна кольору, тексту, розміру – безкоштовна послуга. Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.