dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Мобільні виставкові та рекламні конструкції

Виставкові інформаційно-рекламні конструкції — один із різновидів рекламної продукції, які використовуються для проведення виставок, реклами бізнесу, в закладах освіти та установах для ознайомлення з державними законодавчими актами, вимогами, застереженнями та попередженнями.

Наша компанія «ДП реклама» виготовить для вас надійні, мобільні виставкові стенди, які допоможуть організувати та презентувати на виставках ваші досягнення, розмістити оголошення, соціальну рекламу, анонси різноманітних заходів тощо.

Розглянемо як виготовляються мобільні виставкові конструкції.

Основою конструкцій є трансформований каркас, що складається з легких труб, сполучених вузлами. Ці труби об’єднуються в цілісну конструкцію стенда. Мобільні стендові системи можуть служити основою для споруди досить великих просторових експозицій.

Конструкції для мобільних стендів ми виготовляємо із нікельованих труб діаметром 25 мм та спеціальних з'єднувачів, які дуже зручні та прості у використанні. Ніжки конструкції можна зафіксувати перпендикулярно або під кутом. В обох випадках конструкції досить стійкі і надійні. Всередині рами кріпиться банерне полотно або пластикові стенди.

    

На поверхню банерного полотна чи пластику можна нанести логотипи, фото, малюнки, тексти, контактну інформацію та слогани, тощо. У наших клієнтів  є безмежні можливості вибору кольорів, форматів, змісту, деталей оформлення мобільних рекламних носіїв.

Які переваги мають мобільні рекламні конструкції?

- Стильний та сучасний вигляд;

-Можливість збирання та розбирання стенду без професійної допомоги;

-Практичність та довговічність у використанні;

-Компактність при транспортуванні.

Де використовують мобільні стенди?

Географія використання цього виду продукції досить широка. Конструкції із нікельованих труб, банеру та пластику гармонійно доповнять оформлення семінарів, конференцій, виїзних рекламних акцій, інтер’єри торгових залів супермаркетів, торгівельних центрів; виставкові приміщення; автосалони, магазини техніки.

Інформаційні мобільні стенди підійдуть для компаній, установ, освітніх закладів. Конструкції забезпечать високу ефективність презентаційної діяльності та залучать потенційних покупців чи майбутніх абітурієнтів.

Якщо вам потрібна рекламна продукція у вигляді мобільнихконструкцій, замовляйте на сайті «ДП-Реклама».

Ми гарантуємо створення товарів беззаперечної якості, використовуємо найкращі матеріали, інноваційне обладнання, що дозволяє нам пропонувати якіску продукцію з унікальним дизайном.