dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Стенди в кабінет української мови - допомога в підготовці до НТМ

У 2024 році завдання національного-мультипредметного тесту буде складатись із трьох обов'язкових предметів: української мови, математики та історії України. Четвертий предмет випускники можуть обирати довільно із такого переліку предметів: фізика, хімія, біологія, іноземні мови, географія, українська література. Основними факторами, які впливають на якість складання НТМ є продуктивність навчального процесу, якість уроку, розвивальне освітнє середовище (навчальне обладнання, наглядність). Радимо звернутись до статті «Стенди в кабінет української мови - допомога в підготовці до ЗНО», яка розміщена на сайті Стенд ТБ та розповідає про різнопланові підходи до оформлення кабінету української мови та літератури.

Наша компанія Дп-реклама пропонує широкий вибір стендів, плакатів з усіх предметів  національно-мультипредметного тесту.

Українська мова є основним предметом, який складають всі учні щорічно.

Розглянемо детально оформлення кабінету української мови.

На сайті «ДП-РЕКЛАМА» ви знайдете багато постійних експозицій з тематичними стендами, які допоможуть запам’ятати важливу інформацію, наприклад: узагальнені матеріали з «Фонетики», «Морфології й синтаксису», «Орфографії й пунктуації», загальні відомості з теорії літератури,  роди і види літературних творів, алгоритми аналізу художнього образу, літературну карту України.

Для оформлення кабінетів ми пропонуємо як постійні експозиції тематичних стендів, так і стенди з пластиковими кишеньками, перекидними системами або пробковим покриттям для інформації, яка потребує постійного оновлення: «На допомогу учням», «Сьогодні на уроці», «Літературний календар», «Готуємось до НТМ».

Кожен вчитель української мови є класним керівником, тому класний куточок, де можна висвітлювати організаційні питання, розміщувати привітання іменинників та переможців, актуальний та необхідний.

Якщо на нашому сайті ви не знайшли матеріалу, який би вам сподобався, ми розробимо для вас індивідуальний проект макету враховуючи ваші ідеї та плани.

Зразок композиції стендів, виготовлений у співпраці дизайнерів і педагогів зі Львова у кабінет української мови «Човен», розміщений на сайті stend-tb.com. Ви можете використати його як шаблон для оформлення індивідуального замовлення.

Які  товари для оформлення кабінетів ми пропонуємо:

  • Стенди та комплекти стендів із пластику;
  • Плакати на банерній основі, які можна використовувати, як дидактичний матеріал за окремими темами. Вчитель може щотижня змінювати тематичні плакати, відповідно до теми, яка вивчається. Актуальними будуть такі плакати, якщо в закладі освіти відсутня кабінетна система.
  • Як економ – варіант, пропонуємо вам наклейки на стіни та меблі із цитатами та основними правилами.

Замовляйте у нас на сайті «Дп-реклама» наглядність для кабінетів української мови, наповнюйте змістовно та художньо-естетично ваш кабінет. Успішно навчайте предмету і нехай ваші учні на високі бали здають НТМ, вивчають із задоволенням українську мову і розмовляють нею – це важливо і необхідно.