dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Купити стенди в кабінет Захист Вітчизни

В сьогоднішніх реаліях роль предмету «Захист України» набуває особливого значення у підготовці юнаків та дівчат до служби у Збройних Силах України.

Важливу роль у якісному засвоєнні предмету відіграє наглядність та практична спрямованість курсу. На сайті «Стенд-освіта» радимо ознайомитись зі статтею «Стенди в кабінет Захист Вітчизни», яка розкриває роль наглядності при вивченні предмету.

Наша компанія «ДП реклама» підготувала широкий асортимент стендів, плакатів, комплектів стендів за всіма темами курсу. На сайті https://dp-reklama.com/ ви знайдете методичні матеріали, які відповідають чинній програмі та нормативним документам Міністерства освіти і науки України.

Ви можете замовити комплекти стендів, плакатів, або взяти окремо стенди чи плакати за темами:

  • Збройні сили України на захисті України;
  • Стройова підготовка та прикладна фізична підготовка;
  • Вогнева підготовка;
  • Тактична підготовка;
  • Основи цивільного захисту;
  • Домедична допомога;
  • Цивільний захист;
  • Типи та види озброєння нашої армії;
  • Функції Збройних Сил України та інших військових формувань України.

Крім стендів за темами курсу ми маємо стенди, які сприятимуть формуванню ціннісних орієнтирів, патріотизму на прикладах героїчної боротьби Українського народу за свободу та незалежність в різні часи.

На сайті «ДП-реклама» ви знайдете зразки стендів із героями революційних подій в Україні, учасників антитерористичної операції, повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на територію України . Виконаємо індивідуальне замовлення про героїв із ваших населених пунктів, які є прикладами мужності та героїзму.

З яких матеріалів ми виготовляємо стенди та плакати?

Стенди виготовляємо з пластику європейського виробництва товщиною 3мм, 4мм, 5мм із нанесенням зображення самоклеючою плівкою Oracal та захисною ламінацією.

Плакати виготовляємо із високоякісного банерного полотна, таблички- із пластику та композиту, панелі – із композиту.

Яка відмінність між стендами та плакатами?  

Стенди розміщуються в приміщеннях тільки стаціонарно, а плакати - можна використовувати і стаціонарно і як переносні експозиції. Відрізнятися вони будуть тільки кріпленнями (стяжки або люверси). Їх можна використовувати як наглядність за темами на кожен урок.

Друга відмінність – це ціна. Плакати значно дешевші стендів. Вибирайте, визначайтесь – всі товари, які ми виготовляємо відрізняються високою якістю: змістовні, креативні, мають великий термін експлуатації, стриману гаму кольорів.

Для змінної інформації на стендах розміщуємо прозорі кишеньки різних розмірів (плоскі або об’ємні), перекидні системи, або пробкове покриття.

Якщо на сайті ви не знайшли  те, що вам потрібно, не засмучуйтесь, за вашим бажанням ми змінимо колір, розміри, назву стенду, текстову інформація, або виготуємо стенди чи плакати за вашим проєктом. Ваші ідеї плюс професіоналізм наших дизайнерів і менеджерів і ви отримаєте чудовий результат. Тим більше, що дизайн стендів - безкоштовна послуга.

Телефонуйте за телефонам 0501955407, 09674405400, замовляйте через опції сайту, будемо раді співпрацювати.