dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Купити стенди, плакати, таблички для Української залізниці

Українська залізниця забезпечує потреби держави у якісних та безпечних перевезеннях вантажів і пасажирів залізничним транспортом і має досить розгалужену систему інфраструктури. Географічне розташування вокзалів робить їх ключовою ланкою міст та сіл України.

Наша компанія «ДП-реклама» пропонує свої послуги в оформленні вокзалів, залізничних переходів, залізничних колій, багажних приміщень, залів очікування стендами, плакатами, вивісками, заборонними та попереджуючими знаками.

 Оформлення вокзалів

Як театр починається з роздягальні, так і уявлення про залізницю починається з приміщення вокзалу. Вокзали розвиваються і стають місцем, де можна насолоджуватися сервісом та комфортом. Важлива роль належить інформаційному забезпеченню вокзалів, пасажири повинні мати доступ до необхідної та важливої інформації.

За вашим замовленням ми виготуємо інформаційні та довідкові стенди, плакати, банери, вказівники та таблички, що допоможе оформити посадочні платформи, пішохідні тунелі та мости, переходи через залізничні колії, багажні приміщення, привокзальну площу.

Замовляйте і ми виготуємо стенди та плакати за такою тематикою: «Карту залізниць України», «Куточок з охорони праці», «Вимоги при технічному обслуговуванні рухомого складу», «Безпечна експлуатація залізничних кранів», «Охорона праці на залізничному транспорті», «Правила безпеки громадян на залізничному транспорті», «Правила перевезення пасажирів та багажу», «Позачергове та першочергове оформлення проїзних документів» та інші.

Навігація на Укрзалізниці

Вивіски, стенди на залізничних станціях і вокзалах сприяють покращенню сприйняття інформації, а також зменшують час, що пасажир витрачає на навігацію. Кольорові вивіски не тільки покращують пасажирський сервіс, але й створюють додаткові джерела доходів для вокзалів, рекламуючи подорожі залізничним транспортом та інші платні послуги.

Безпека пасажирів та обслуговуючого персоналу

Щоб забезпечити безпеку на залізничних вокзалах потрібно мати заборонні та попереджуючи знаки та таблички. Ці знаки та таблички будуть нагадувати про те, що необхідно підтримувати порядок та дотримуватись правил безпеки.

Матеріали з яких  ми  виготовляємо нашу продукцію?

  • Стенди та плакати виготовляються із пластику європейського виробництва товщиною 3мм, 4 мм, 5 мм на який наноситься широкоформатний друку із додатковою ламінацією для захисту від вигорання і збереження якості зображення. Ці матеріали витривалі при різних температурах. В цьому ви переконаєтесь купивши наші комплекти стендів, які вам будуть слугувати довгий час.
  • Плакати виготовляються із банерного полотна. Вироби із банера можна розміщувати як в приміщенні так і на вулиці, воно стійке при зміні температур, не піддається сонячному впливу та холоду. Із банерного полотна ми виготовляємо переносні рекламні конструкції, каркас яких складається із хромованих труб.
  • Таблички, вказівники, виготовляємо із пластику, композиту або наліпок, за необхідності додаємо світловідбивні елементи.

 Наші переваги:

  • консультативна підтримка;
  • висока якість продукції,
  • довгий термін експлуатації,
  • індивідуальні замовлення з безкоштовною послугою дизайну;
  • будь-яка форма розрахунку та зручні послуги доставки.

Замовляйте різноманітну продукцію нашої компанії і ви забезпечите інформаційне середовище на залізнодорожних вокзалах.