dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Заклад освіти - це місце, де вихованці отримують нові знання, знаходять нових друзів, вчаться комунікації, набувають життєвого досвіду. Щоб систематизувати нові знання та полегшити їх сприйняття використовуються спеціальні засоби наочного інформування - стенди для навчальних закладів. Такі стенди містять навчальну, ознайомлювальну та виховну іноформацію і розміщуються у коридорах, залах, фойе, класних кімнатах, спортивних залах та їдальнях. Яскраві та креативні стенди, виконані у фірмовому стилі навчального закладу, підкреслюють її індивідуальність та наповняють навчальні будні оригінальністю та креативом. 

       

Наша компанія вже більше десяти років займається розробкою стендів для навчальних закладів різного типу складності. Нашим спеціалістам відомі всі секрети візуального оформлення, саме тому інформація, подана на стендах, швидко запам'ятовується. Лаконічні та прості схеми, зрозумілі графіки, яскраві та цікаві малюнки - все це привертає увагу школярів та студентів, допомагаючи їм отримувати нові знання без проблем.

На нашому сайті ви знайдете багато прикладів пластикових стендів для навчальних закладів:

  • Презентаційні стенди.
  • Інформаційні стенди.
  • Стенди для оформлення класів.
  • Стенди для вищих навчальних закладів, училищ, ПТУ та професійних шкіл.
  • Стенди для загальноосвітньої школи.
  • Стенди для спортивних залів, їдалень, музеїв, бібліотек.
  • Стенди з патріотичного виховання.

 

Крім цього, ми можемо запропонувати вам інформаційні таблички, наліпки, банери та вивіски, які стануть чудовим доповненням до комплектів стендів. Завдяки власним потужностям виробництва, ми можемо здійснювати постійну перевірку якості виготовлення на кожному з його етапів, починаючи з розробки макету стенду, закінчуючи фінальною упаковкою.

Якщо ви не знайшли необхідний варіант дизайну серед запропонованих, команда наших спеціалістів створить індивідуальний макет, що буде в повній мірі відповідати всім вашим побажанням та особливостям вашого навчального закладу. Розробка індивідуального дизайну для клієнтів нашої компанії безкоштовна! Наша доставка працює по всій Україні.