dp-reklama.com

+38(050) 61-69-025 

+38(097) 71-33-500      

 

Вуличні стенди, фігури

Вуличні стенди - найбільш ефективний спосіб подачі важливої інформації для гостей та мешканців міста, селища, населеного пункту. Вуличні інформаційні стенди отримали популярність ще у минулому столітті, а сьогодні, завдяки чудовим можливостям інформування, вони набувають все більшої популярності. Встановлені у місцях скупчення населення, стенди виконують рекламні функцію, інформуючи про відкриття нового магазину чи місцезнаходження тієї чи іншої організації. Такі стенди є чудовим рекламним матеріалом, який працює на імідж вашої компанії, на відміну від тих же рекламних листівок.

 Ще один не менш популярний тип вуличних стендів - туристичні та навігаційні стенди, наприклад, дошки пошани, карти міста, стенди з назвами та історією районів, банери з історією пам’ятних місць, карти міського транспорту та багато іншого. Вуличні стенди виготовляються з міцного матеріалу, стійкого до впливу поганих погодних умов, вологи, снігу, вітру. Зазвичай, на такі типи стендів наноситься захисна антивандальна плівка, що гарантує збереження матеріалів та подовжує термін використання.

Ростові фігури - знайомий всім рекламний прийом, що гарантовано привертає увагу відвідувачів та клієнтів. Такі рекламні конструкції виготовляються із міцного матеріалу та мають підтримуючий елемент знизу або збоку для більшої стійкості. Рекламні фігури можуть бути односторонніми або двосторонніми і використовуватися не тільки у якості рекламного матеріалу але й мати декоративне значення, наприклад, це можуть бути фігури з отворами для для проведення фотосесій.

На нашому сайті представлені приклади виконаних замовлень на виготовлення вуличних стендів, фігур:

  • Штендер розкладний (Т-образний та Л-образний).
  • Стенд “План парку”.
  • Стенд “Правила поведінки в скейт-парку”.
  • Інформаційний стенд “Бережіть ліс”.
  • Знак з металу при в’їздів лісництво.

Наші спеціалісти можуть скорегувати дизайн вуличних стендів згідно ваших побажань. Для клієнтів нашої компанії передбачена безкоштовна розробка дизайну.  Щоб зробити замовлення та отримати детальну консультацію, звертайтеся до нашого консультанту за контактним номером телефону. Ми відправляємо замовлення по всій Україні будь-яким транспортним перевізником. Чекаємо ваших замовлень!

Сортування: orderby Кількість:

Вулична дошка оголошень

7170.00 грн
Код-5008, ціна-7170 грн

Штендер

1720.00 грн
Код-5007, розмір робочої поверхні-100х62,5 см, ціна-1720 грн