dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Індивідуальне замовлення

Якщо ви не знайшли в нашому каталозі потрібний варіант стенду, банеру, в’їзного знаку, таблички чи поліграфічної продукції, тоді ми маємо для вас ідеальне рішення - розробка індивідуального дизайну. Хочемо наголосити, що для всіх клієнтів нашої компанії розробка дизайну є абсолютно безкоштовною. Окрім цього, ви можете безкоштовно вносити будь-які корективи у макет на стадії його затвердження. Залежно від типу вашої компанії чи закладу освіти, команда наших креативних дизайнерів створить для вас ексклюзивний дизайн, який буде в повній мірі відповідати всім вашим побажанням та стане чудовим доповненням до інтер'єру та його прикрасою.   

Вам необхідно лише озвучити ваші побажання щодо:

 • Фону або фонового зображення.
 • Розмірів та типу макету (квадрат, коло, інша фігура).
 • Кількості прозорих кишеньок для змінної інформації та їх формату.
 • Інформації, яка буде розміщена на стенді.
 • Наявності інтерактивних елементів.
 • Шрифту.
 • Загальної кольорової гами.

 

      

Грамотний індивідуальний дизайн, створений за всіма законами візуального сприйняття, власні потужності виробництва, контроль виготовлення продукції на кожному з його етапів, високотехнологічні та екологічні матеріали, швидка доставка та прозорий діалог із замовником - саме за такими ключовими положенням нас обирає все більше клієнтів з усієї України. Заповніть форму зворотнього дзвінку і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротші сроки, щоб обговорити всі деталі індивідуального замовлення. Ми завжди раді вам! стенд освіта, стенд харків

 

 

 

Індивідуальна розробка класів безпеки

 

Кабінет безпеки в школі - це нова необхідність, яка продиктована вимогами військового стану. В умовах, коли Україна потерпає від постійних обстрілів, діти повинні мати базові поняття з правил пожежної безпеки, мінної безпеки, цивільного захисту та засвоїти алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.

Наша компанія «ДП-Реклама» виготовляє методичний та агітаційний матеріал у вигляді стендів, композицій стендів, плакатів, табличок, знаків, світловідбивних елементів, що допоможе педагогам, працівникам ДСНС, лікарям проводити заняття та тренінги з пожежної безпеки,  домедичної допомоги, психологічної допомоги,  безпеки на дорозі та інших аспектів безпеки.

На сайті https://dp-reklama.com/  представлено широкий вибір стендів та композицій стендів, де зібрано поради, рекомендації, алгоритми дій, які допоможуть дітям, батькам, педагогам зберегти життя та здоров’я за темами:

 • Дії під час «Повітряної тривоги»;
 • Роз’яснення щодо небезпеки мін, бомб, гранат та снарядів;
 • Правила поведінки під час артобстрілів;
 • Правила дорожнього руху;
 • Психологічна допомога;
 • Булінг та безпека в інтернеті;
 • Рекомендації, як діяти під час хімічної атаки, радіоактивного забруднення;
 • Правила дорожнього руху;
 • Актуальні теми булінгу та безпеки в інтернеті.

Якщо ви не знайшли серед матеріалу на сайті те, що вам потрібно, телефонуйте нашим менеджерам і наші спеціалісти за вашими побажаннями  розроблять проєкти макетів стендів, які підійдуть вам за змістом, формою, кольоровою гамою. Дизайн стендів безкоштовна послуга.

Ми також можемо підібрати для стендів, які ви замовите, різний за ціною матеріал, із якого виготовляються стенди та плакати.

Стенди, таблички, комплекти стендів, вказівники виготуємо із пластику європейського виробництва, товщиною 3 мм, 4 мм, 5 мм, або композиту. Плакати, банери виготуємо із банерного полотна.

Плани евакуації, стрілочки, таблички виготуємо із пластику та світловідбивної плівки. Для кріплення додаємо цвяхи, а також  акрилові або металеві кріплення.

Щоб інформацію на стендах можна було постійно оновлювати, ми пропонуємо вам прозорі кишеньки різних розмірів, перекидні системи, коркове покриття. В них ви можете розміщувати методичні матеріали територіальних органів ДСНС, Нацполіції, представників МОЗ, Товариства Червоного Хреста України та інших органів виконавчої влади.

Для наповнення класів безпеки ми розробимо будь-який методичний та агітаційний матеріал, врахуємо вікові критерії, що дозволить заняття з дітьми проводити у доступній для них формі.

Для дітей молодшого шкільного віку ми підготуємо стенди, наліпки з героями мультфільмів, щоб заняття можна було проводити в ігровій формі.

Дітям середнього та старшого віку передбачена інформація на стендах, яка допоможе викладачам у проведенні лекцій та бесід з урахуванням заходів власної безпеки.

При розробці наших стендів дизайнери враховують зональний принцип облаштування класів безпеки, що сприятиме систематизації матеріалу.

Ми підготуємо для вас матеріал для зони пожежної безпеки, зони мінної безпеки, зони безпеки життєдіяльності, зони домедичної допомоги, зони психологічного розвантаження, ігрової зони.

Звертайтеся до наших фахівців, і ми в стислі терміни виготуємо для вас якісний матеріал для класу безпеки.