dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Купити класний куточок

В кожному класі і предметному кабінеті обов’язковим атрибутом є класний куточок, який буде організовувати, надихати, мотивувати. Він необхідний як в початкових класах, так і в середніх та старших, тому, що здорова та дружня атмосфера в класі, дотримання учнями правил шкільного розпорядку сприятиме позитивному настрою та високим академічним показникам. Для комфортного перебування в класі необхідно створити розвивальний, мотивуючий освітній простір через доступ учнів до важливої інформації.

На сайті «ДП-реклама» ви знайдете широкий вибір класних куточків. Якщо ви не знайшли відповідного варіанту, ми виготуємо для вас індивідуальний класний куточок різного дизайну, необхідних  розмірів та змісту.

Відповідно змісту ми пропонуємо вам класні куточки з прозорими кишеньками з такими тематичними рубриками та інформаційними блоками:

Варіант 1.

 • Права та обов’язки учнів,
 • Правила поведінки в школі,
 • Наші перемоги,
 • Розклад позакласних заходів.

 

Варіант 2.

Принципи життєдіяльності класного колективу,

 • Кодекс стосунків у класному колективі;
 • Для Вас, учні;
 • Для Вас. Батьки;
 • Це ми! (фото класу);
 • Наші правила;
  Наші обов’язки;

Варіант 3.

 • Список учнів;
 • Розклад уроків;
 • Правила класу;
 • Графік чергувань;
 • Наші перемоги.

Варіант 4.

 • Вивчаємо історію роду;
 • Державні символи;
 • У світі цікавого;
 • Це ми;
 • Наш світ дитинства;
 • Куточок безпеки;
 • Куточок здоров’я.

Якщо серед вибору товарів ви не знайшли ті, які оптимально підходять для реалізації ваших виховних завдань, ми з радістю скоригуємо дизайн або виготуємо стенд за вашими ідеями та побажаннями і відправимо макет вам на затвердження. Телефонуйте, замовляйте класні авторські куточки. Дизайн виробів безкоштовна послуга.

Наші стенди «Класний куточок» виготовляються лише з екологічних, безпечних матеріалів. Основа стендів - європейський пластик товщиною 3мм, 4мм, 5 мм. Він покривається плівкою з повнокольоровим друком. Кишеньки та перекидні системи на стендах виготовляються із прозорого пластику.

Вироби виготовляємо швидко та якісно. Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.

Інформаційні стенди для митниці

Державна митна служба реалізує державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час перетину кордонів.

Для ефективної організації інформаційної політики Держмитслужби та її територіальних органів наш інтернет – магазин «ДП-Реклама» пропонує широкий асортимент інформаційних стендів, комплектів стендів, плакатів, вивісок, табличок для оприлюднення офіційних документів та інформації, яка підлягає інформуванню відповідно до законодавства.

 

Стенди інформаційні - це конструкції, які використовуються для подачі різного роду інформації. Всі наші вироби характеризуються високою міцністю, надійністю, екологічністю і стійкістю до атмосферних впливів.

Із яких матеріалів ми виготовляємо інформаційні стенди та плакати?

Інформаційні стенди ми виготовляємо із якісного європейського пластику товщиною 3мм, 4мм, 5мм, плакати – із банерного полотна. Ці матеріали відрізняється високою міцністю, екологічністю і безпекою. Лицьова поверхня пластикових стендів покривається вологостійкою самоклеючою плівкою ORACAL. Для змінної інформації на стендах розмістимо прозорі пластикові кишені, що дозволить постійно інформувати про зміни в законодавстві, організовувати роз’яснювальну роботу щодо застосування законодавства з питань, що належать до компетенції Держмитслужби, надавати консультації з питань практичного застосування окремих норм законодавства з питань державної митної справи, інформувати про актуальні новини та оголошення.

Які особливості оформлення інформаційних стендів нашою компанією?

Дизайн інформаційних стендів для митниці завжди відповідає функціям, які будуть виконувати стенди.

Стенди для постійної інформації  містять дані, які не потрібно оновлювати. Дизайн може бути як стандартним, так і авторським, оригінальним.

Стенди для змінної інформації містять прозорі кишеньки різних розмірів, перекидні системи або пробкове покриття. Розмір у карманчиків може бути різноманітним. Найбільш поширений формат А4, але можливе виготовлення кишень нестандартних форматів. Такі кишені, перекидні системи мають досить високий рівень надійності та будуть слугувати вам дуже довго.

Рекламні конструкції виготовляються із хромованих труб, банерного полота, або пластику. Дизайн кожного нашого виробу відповідає його призначенню.

Якщо ви хочете замовити інформаційні стенди, ви можете вибрати як стандартну, так і нестандартну форми, а також замовити індивідуальний дизайн.

Враховуємо всі побажання замовника, творчо та індивідуально підходимо до всіх деталей розробки та виготовлення: враховуємо профіль закладу, стиль приміщення, гармонійно поєднуємо інформативну спрямованість стенду з мальовничим оформленням.

Замовити стенд зручним для вас способом: ви маєте можливість замовити стенд через опції сайту або зателефонувавши за номерами телефонів менеджерам. Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.

Купити стенди, плакати, таблички для Української залізниці

Українська залізниця забезпечує потреби держави у якісних та безпечних перевезеннях вантажів і пасажирів залізничним транспортом і має досить розгалужену систему інфраструктури. Географічне розташування вокзалів робить їх ключовою ланкою міст та сіл України.

Наша компанія «ДП-реклама» пропонує свої послуги в оформленні вокзалів, залізничних переходів, залізничних колій, багажних приміщень, залів очікування стендами, плакатами, вивісками, заборонними та попереджуючими знаками.

 Оформлення вокзалів

Як театр починається з роздягальні, так і уявлення про залізницю починається з приміщення вокзалу. Вокзали розвиваються і стають місцем, де можна насолоджуватися сервісом та комфортом. Важлива роль належить інформаційному забезпеченню вокзалів, пасажири повинні мати доступ до необхідної та важливої інформації.

За вашим замовленням ми виготуємо інформаційні та довідкові стенди, плакати, банери, вказівники та таблички, що допоможе оформити посадочні платформи, пішохідні тунелі та мости, переходи через залізничні колії, багажні приміщення, привокзальну площу.

Замовляйте і ми виготуємо стенди та плакати за такою тематикою: «Карту залізниць України», «Куточок з охорони праці», «Вимоги при технічному обслуговуванні рухомого складу», «Безпечна експлуатація залізничних кранів», «Охорона праці на залізничному транспорті», «Правила безпеки громадян на залізничному транспорті», «Правила перевезення пасажирів та багажу», «Позачергове та першочергове оформлення проїзних документів» та інші.

Навігація на Укрзалізниці

Вивіски, стенди на залізничних станціях і вокзалах сприяють покращенню сприйняття інформації, а також зменшують час, що пасажир витрачає на навігацію. Кольорові вивіски не тільки покращують пасажирський сервіс, але й створюють додаткові джерела доходів для вокзалів, рекламуючи подорожі залізничним транспортом та інші платні послуги.

Безпека пасажирів та обслуговуючого персоналу

Щоб забезпечити безпеку на залізничних вокзалах потрібно мати заборонні та попереджуючи знаки та таблички. Ці знаки та таблички будуть нагадувати про те, що необхідно підтримувати порядок та дотримуватись правил безпеки.

Матеріали з яких  ми  виготовляємо нашу продукцію?

 • Стенди та плакати виготовляються із пластику європейського виробництва товщиною 3мм, 4 мм, 5 мм на який наноситься широкоформатний друку із додатковою ламінацією для захисту від вигорання і збереження якості зображення. Ці матеріали витривалі при різних температурах. В цьому ви переконаєтесь купивши наші комплекти стендів, які вам будуть слугувати довгий час.
 • Плакати виготовляються із банерного полотна. Вироби із банера можна розміщувати як в приміщенні так і на вулиці, воно стійке при зміні температур, не піддається сонячному впливу та холоду. Із банерного полотна ми виготовляємо переносні рекламні конструкції, каркас яких складається із хромованих труб.
 • Таблички, вказівники, виготовляємо із пластику, композиту або наліпок, за необхідності додаємо світловідбивні елементи.

 Наші переваги:

 • консультативна підтримка;
 • висока якість продукції,
 • довгий термін експлуатації,
 • індивідуальні замовлення з безкоштовною послугою дизайну;
 • будь-яка форма розрахунку та зручні послуги доставки.

Замовляйте різноманітну продукцію нашої компанії і ви забезпечите інформаційне середовище на залізнодорожних вокзалах.

Купити стенди в кабінет Захист Вітчизни

В сьогоднішніх реаліях роль предмету «Захист України» набуває особливого значення у підготовці юнаків та дівчат до служби у Збройних Силах України.

Важливу роль у якісному засвоєнні предмету відіграє наглядність та практична спрямованість курсу. На сайті «Стенд-освіта» радимо ознайомитись зі статтею «Стенди в кабінет Захист Вітчизни», яка розкриває роль наглядності при вивченні предмету.

Наша компанія «ДП реклама» підготувала широкий асортимент стендів, плакатів, комплектів стендів за всіма темами курсу. На сайті https://dp-reklama.com/ ви знайдете методичні матеріали, які відповідають чинній програмі та нормативним документам Міністерства освіти і науки України.

Ви можете замовити комплекти стендів, плакатів, або взяти окремо стенди чи плакати за темами:

 • Збройні сили України на захисті України;
 • Стройова підготовка та прикладна фізична підготовка;
 • Вогнева підготовка;
 • Тактична підготовка;
 • Основи цивільного захисту;
 • Домедична допомога;
 • Цивільний захист;
 • Типи та види озброєння нашої армії;
 • Функції Збройних Сил України та інших військових формувань України.

Крім стендів за темами курсу ми маємо стенди, які сприятимуть формуванню ціннісних орієнтирів, патріотизму на прикладах героїчної боротьби Українського народу за свободу та незалежність в різні часи.

На сайті «ДП-реклама» ви знайдете зразки стендів із героями революційних подій в Україні, учасників антитерористичної операції, повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на територію України . Виконаємо індивідуальне замовлення про героїв із ваших населених пунктів, які є прикладами мужності та героїзму.

З яких матеріалів ми виготовляємо стенди та плакати?

Стенди виготовляємо з пластику європейського виробництва товщиною 3мм, 4мм, 5мм із нанесенням зображення самоклеючою плівкою Oracal та захисною ламінацією.

Плакати виготовляємо із високоякісного банерного полотна, таблички- із пластику та композиту, панелі – із композиту.

Яка відмінність між стендами та плакатами?  

Стенди розміщуються в приміщеннях тільки стаціонарно, а плакати - можна використовувати і стаціонарно і як переносні експозиції. Відрізнятися вони будуть тільки кріпленнями (стяжки або люверси). Їх можна використовувати як наглядність за темами на кожен урок.

Друга відмінність – це ціна. Плакати значно дешевші стендів. Вибирайте, визначайтесь – всі товари, які ми виготовляємо відрізняються високою якістю: змістовні, креативні, мають великий термін експлуатації, стриману гаму кольорів.

Для змінної інформації на стендах розміщуємо прозорі кишеньки різних розмірів (плоскі або об’ємні), перекидні системи, або пробкове покриття.

Якщо на сайті ви не знайшли  те, що вам потрібно, не засмучуйтесь, за вашим бажанням ми змінимо колір, розміри, назву стенду, текстову інформація, або виготуємо стенди чи плакати за вашим проєктом. Ваші ідеї плюс професіоналізм наших дизайнерів і менеджерів і ви отримаєте чудовий результат. Тим більше, що дизайн стендів - безкоштовна послуга.

Телефонуйте за телефонам 0501955407, 09674405400, замовляйте через опції сайту, будемо раді співпрацювати.

Плакати з предметів, банери для декору освітнього простору

Освітній простір закладів освіти повинен розвивати, надихати, передавати знання та цінності. НАША КОМПАНІЯ «ДП-Реклама» виготовляє широкий асортимент плакатів із банерного полотна для навчальних кабінетів, банерів для креативного оформлення коридорів, фойє закладів освіти.

Пропонуємо замовити плакати, банери у нас, тому, що наша компанія «ДП-Реклама» має:

 • Величезний досвід виробництва рекламної продукції (більше 10 років);
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • Оперативність у виготовленні замовлень будь-якої складності у найкоротші терміни;
 • Надійне партнерство – для постійних клієнтів та оптових ми надаємо спеціальні ціни та знижки.

Функції, які будуть виконувати плакати та банери у ваших закладах: Банер – це:

 • оптимальне рішення для ефективної реклами закладу освіти, предмету;
 • додаткова інформація про досягнення та успіхи,
 • екскурс в історію заснування математики, хімії, кібернетики та штучного інтелекту,
 • це цілодобова робота на імідж вашого закладу

Які переваги мають банери та плакати на банерній основі?

 • Ці рекламні носії значно дешевші, ніж стенди на пластиковій основі.
 • Зручні у використанні, як для постійних експозиції, так і змінних. При проведенні уроків можна використовувати як дидактичний матеріал з різних тем, особливо коли в закладі освіти відсутня кабінетна система і вчителю потрібно переносити всю наглядність.
 • Відповідно до тематики замовленого вами плакату наші дизайнери підберуть зміст, настінну графіку, картинки.
 • Плакати з банерного полотна допоможуть зорієнтуватися в лабіринті кабінетів, стануть окрасою приміщень, та зроблять інтер'єр вашого закладу незвичайним і стильним.

Щоб прикрасити фойє закладу ми пропонуємо зробити банер з логотипом школи, завданнями та цінностями і тоді у вас буде сформовано повноцінне розвивальне, інформаційне середовище.

З чого виготовляються  плакати та банери?

Банер - це полотно, яке не схильне до корозії і стійке до несприятливого впливу навколишнього середовища. На це полотно наноситься текст або зображення методом широкоформатного друку. Вироби із банерного полотна можна використовувати як всередині приміщення, так і на вулиці.

Плакати ми виготовляємо з банерного полотна і для зручності робимо втулки (кільця) або в рамі з нікельованих труб.

На плакатах розмістимо інформацію за темами вашого предмету. Корисно звернутись до статті «Банери, стенди, плакати з інформатики», яка розміщена на сайті «Стенд Україна», в якій подані зразки банерів та стендів в кабінет інформатики і ви можете взяти корисні ідеї для свого майбутнього стенду.  

Дизайнери спроектують макет банера та плакату за вашим баченням. Дизайн стендів безкоштовна послуга.

Змістовна складова наших плакатів та банерів.

Для кожного предмету наші дизайнери підберуть настінну графіку, крилаті вислови, картинки. Огляди сучасних носіїв зберігання інформації, будова та принципи дії комп’ютера, інструменти навчання та доступу до різних джерел інформації та спілкування — ці та інші теми, які органічно наші дизайнери поєднають на банерах, плакатах для предметних кабінетів.

Поряд з навчальними та мотивуючими матеріали можна на банерах розмістити цитати, портрети вчених та відкриття з різних наук. Такі банери мотивуватимуть школярів до наполегливого освоєння нових знань та навичок.

Настінні банери допоможуть учням, батькам швидко знайти кабінет, зорієнтуватися в просторі, а продуманий дизайн навігації дизайнерами компанії «ДП-Реклама» зробить інтер'єр вашого закладу незвичайним і стильним.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ТА ЗАМОВЛЯЙТЕ банери для коридорів та фойє закладів освіти В ПОЄДНАННІ ЗІ СТЕНДАМИ ІНФОРМАЦІЙНИМИ, ПРЕДМЕТНИМИ, які зроблять ваш простір розвиваючим і стильним.

Стенди в кабінет української мови - допомога в підготовці до НТМ

У 2024 році завдання національного-мультипредметного тесту буде складатись із трьох обов'язкових предметів: української мови, математики та історії України. Четвертий предмет випускники можуть обирати довільно із такого переліку предметів: фізика, хімія, біологія, іноземні мови, географія, українська література. Основними факторами, які впливають на якість складання НТМ є продуктивність навчального процесу, якість уроку, розвивальне освітнє середовище (навчальне обладнання, наглядність). Радимо звернутись до статті «Стенди в кабінет української мови - допомога в підготовці до ЗНО», яка розміщена на сайті Стенд ТБ та розповідає про різнопланові підходи до оформлення кабінету української мови та літератури.

Наша компанія Дп-реклама пропонує широкий вибір стендів, плакатів з усіх предметів  національно-мультипредметного тесту.

Українська мова є основним предметом, який складають всі учні щорічно.

Розглянемо детально оформлення кабінету української мови.

На сайті «ДП-РЕКЛАМА» ви знайдете багато постійних експозицій з тематичними стендами, які допоможуть запам’ятати важливу інформацію, наприклад: узагальнені матеріали з «Фонетики», «Морфології й синтаксису», «Орфографії й пунктуації», загальні відомості з теорії літератури,  роди і види літературних творів, алгоритми аналізу художнього образу, літературну карту України.

Для оформлення кабінетів ми пропонуємо як постійні експозиції тематичних стендів, так і стенди з пластиковими кишеньками, перекидними системами або пробковим покриттям для інформації, яка потребує постійного оновлення: «На допомогу учням», «Сьогодні на уроці», «Літературний календар», «Готуємось до НТМ».

Кожен вчитель української мови є класним керівником, тому класний куточок, де можна висвітлювати організаційні питання, розміщувати привітання іменинників та переможців, актуальний та необхідний.

Якщо на нашому сайті ви не знайшли матеріалу, який би вам сподобався, ми розробимо для вас індивідуальний проект макету враховуючи ваші ідеї та плани.

Зразок композиції стендів, виготовлений у співпраці дизайнерів і педагогів зі Львова у кабінет української мови «Човен», розміщений на сайті stend-tb.com. Ви можете використати його як шаблон для оформлення індивідуального замовлення.

Які  товари для оформлення кабінетів ми пропонуємо:

 • Стенди та комплекти стендів із пластику;
 • Плакати на банерній основі, які можна використовувати, як дидактичний матеріал за окремими темами. Вчитель може щотижня змінювати тематичні плакати, відповідно до теми, яка вивчається. Актуальними будуть такі плакати, якщо в закладі освіти відсутня кабінетна система.
 • Як економ – варіант, пропонуємо вам наклейки на стіни та меблі із цитатами та основними правилами.

Замовляйте у нас на сайті «Дп-реклама» наглядність для кабінетів української мови, наповнюйте змістовно та художньо-естетично ваш кабінет. Успішно навчайте предмету і нехай ваші учні на високі бали здають НТМ, вивчають із задоволенням українську мову і розмовляють нею – це важливо і необхідно.

Мобільні виставкові та рекламні конструкції

Виставкові інформаційно-рекламні конструкції — один із різновидів рекламної продукції, які використовуються для проведення виставок, реклами бізнесу, в закладах освіти та установах для ознайомлення з державними законодавчими актами, вимогами, застереженнями та попередженнями.

Наша компанія «ДП реклама» виготовить для вас надійні, мобільні виставкові стенди, які допоможуть організувати та презентувати на виставках ваші досягнення, розмістити оголошення, соціальну рекламу, анонси різноманітних заходів тощо.

Розглянемо як виготовляються мобільні виставкові конструкції.

Основою конструкцій є трансформований каркас, що складається з легких труб, сполучених вузлами. Ці труби об’єднуються в цілісну конструкцію стенда. Мобільні стендові системи можуть служити основою для споруди досить великих просторових експозицій.

Конструкції для мобільних стендів ми виготовляємо із нікельованих труб діаметром 25 мм та спеціальних з'єднувачів, які дуже зручні та прості у використанні. Ніжки конструкції можна зафіксувати перпендикулярно або під кутом. В обох випадках конструкції досить стійкі і надійні. Всередині рами кріпиться банерне полотно або пластикові стенди.

    

На поверхню банерного полотна чи пластику можна нанести логотипи, фото, малюнки, тексти, контактну інформацію та слогани, тощо. У наших клієнтів  є безмежні можливості вибору кольорів, форматів, змісту, деталей оформлення мобільних рекламних носіїв.

Які переваги мають мобільні рекламні конструкції?

- Стильний та сучасний вигляд;

-Можливість збирання та розбирання стенду без професійної допомоги;

-Практичність та довговічність у використанні;

-Компактність при транспортуванні.

Де використовують мобільні стенди?

Географія використання цього виду продукції досить широка. Конструкції із нікельованих труб, банеру та пластику гармонійно доповнять оформлення семінарів, конференцій, виїзних рекламних акцій, інтер’єри торгових залів супермаркетів, торгівельних центрів; виставкові приміщення; автосалони, магазини техніки.

Інформаційні мобільні стенди підійдуть для компаній, установ, освітніх закладів. Конструкції забезпечать високу ефективність презентаційної діяльності та залучать потенційних покупців чи майбутніх абітурієнтів.

Якщо вам потрібна рекламна продукція у вигляді мобільнихконструкцій, замовляйте на сайті «ДП-Реклама».

Ми гарантуємо створення товарів беззаперечної якості, використовуємо найкращі матеріали, інноваційне обладнання, що дозволяє нам пропонувати якіску продукцію з унікальним дизайном.

Як замовити у нас клас безпеки?

До уваги наших відвідувачів!

 

Алгоритм дій по співпраці:

 • Якщо Ви вибрали стенд чи комплект стендів , які є на сайті, і змінювати нічого не потрібно, тоді ми відправимо Вам відразу і Ви отримаєте замовлення в найкоротші терміни.
 • Якщо ви не знайшли на сайті стенду чи композиції стендів, які вам підходять, не засмучуйтесь, ми розробимо для ВАС макети стендів  в тих стилях і кольорових гамах, які вам до вподоби.
 • Дизайн стендів, зміна кольору, розміру, змісту – безкоштовна послуга.
 • За Вашими побажаннями стосовно розмірів, кольору, змісту, форми ми розробляємо макет майбутнього стенду або композиції стендів в різних стилях.
 • Ескізи майбутніх класів безпеки ми відправляємо Вам на узгодження.
 • За Вашими побажаннями вносимо корективи в зміст, малюнки та адаптуємо кольорову гаму до вашого інтер’єру.
 • Відправляємо макети Вам на затвердження.
 • Погоджуємо матеріал із якого будуть виготовлені стенди або плакати в залежності від суми якою ви оперуєте. Стенди ми виготовимо із пластику товщиною 3 мм, 4 мм, 5 мм, економ варіант – плакати із банерного полотна. Якість матеріалів гарантуємо.
 • Затверджений варіант дизайнери відправляють на виробництво.
 • Вашу продукцію надійно запакуємо і відправимо Новою почтою  або Укрпоштою.

 Пропонуємо переглянути варіанти робіт, які створені  менеджерами та дизайнерами нашої компанії у співпраці з нашими креативними замовниками.

 

 

 

 

 

Комплекти стендів для військових. Стенди з військового обліку

Коли перед керівництвом військового підрозділу чи ТЦК стоїть завдання створення простору, в якому кожен елемент оформлення приміщень має функціональне призначення, в нагоді стануть комплекти стендів для військових, які виготовляє наша компанія «ДП-Реклама».Оформлені в одному стилі тематичні плакати, які охоплюють усі сфери життєдіяльності військової частини чи територіального центру комплектації та соціальної підтримки, дозволяють підкреслити цільове призначення кожного приміщення, підтримати його загальний інтер’єр та забезпечити повноцінне інформаційне забезпечення військового підрозділу. На пластикових інформаційних дошках, оформлених в одній кольоровій гамі, розміщується вся інформація, передбачена чинним законодавством України та відомості, які сприяють чітким, злагодженим взаємодіям усіх ланок службового колективу.

На нашому сайті ви знайдете набір стендів з пластику, набір плакатів на банерній основі, таблички, штендера для вуличних площодок  з актуальними темами для військових:

— бойова, стройова, медична підготовка;

— присяга воїна ЗСУ;

— інформаційні та презентаційні матеріали;

— патріотичні та історичні куточки;

— розклади дня, графіки роботи, оголошення, накази, інструкції та розпорядження.

Комплекти стендів з військового обліку з пропозиціями щодо контрактної служби, адресами місцевих ТЦК та переліком необхідних документів та інструкцій для призовників — приблизно так виглядає добірка тем для оформлення типового набору стендів для військкоматів (ТЦК та СП).

Купити усі різновиди плакатів та комплектів стендів для військовозобов’язаних ви можете на сайті нашої компанії «ДП РЕКЛАМА». Варто пам’ятати, що виготовлення стендів для військових — відповідальний процес. Під час оформлення кожного інформаційного куточка для наших захисників потрібно потурбуватися про те, щоб тексти, схеми, ілюстрації на таких майданчиках не суперечили чинному законодавству України, зокрема, відповідали Статуту Збройних сил.

Виготовлені майстрами своєї справи, наші стендові майданчики відповідають усім нормам та вимогам до такої продукції. Наші стенди допомагають вдосконалити усі сфери життєдіяльності військовозобов’язаних — військовий облік, дисципліну, отримання нових знань та покращення практичних навичок бійця, організаційні питання.

 Широкий асортимент товарів цього тематичного підвідділу та можливість зробити індивідуальне замовлення з уточненням усіх деталей оформлення стендів роблять наш сайт зручним місцем, де можна безпечно, швидко та зручно купити комплект стендів для військових.

 Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.

Купити стенди для кабінету географії

Освітній простір кабінету географії повинен бути особливим, тому, що географія – це країни, гори, ріки, ліси, пустелі моря, це подорожі, і це дуже цікаво, тому оформлення кабінету географії повинно бути захоплюючим і пізнавальним, щоб діти спостерігали різноманіття світу не виходячи з класу.

Наш інтернет-магазин «ДП–Реклама» пропонує для кабінетів географії широкий вибір стендів, комплектів стендів, плакатів, креативні таблички на двері, яскраві наклейки на стіну. Тематика пластикових стендів та плакатів на банерній основі охоплює всі теми шкільної програми із географії.

Чому важливі стенди на уроках географії?

Наші стенди та комплекти стендів нададуть можливість здійснити подорож фізичною, топографічною, тектонічною, кліматичною чи  політичними картами світу і вивчати географію усім класом на великих картах набагато цікавіше, ніж одному, на маленьких атласах.

Взагалі, важко уявити кабінет географії без карт, тому замовляйте географічні карти у нас в інтернет-магазині – це економічно вигідне вирішення цього питання, а якісні характеристики (чіткість зображення, яскраві фарби, довговічність використання) вас приємно вразять.

Про що розкажуть наші стенди з географії?

 За допомогою нашого методичного забезпечення діти дізнаються про:

 • тваринний світ планети,
 • природні зони України,
 • заповідники України,
 • рельєф, гори, клімат планети,
 • корисні копалини України,
 • господарство України,
 • материки й океани світу.

У нас ви можете замовити крилаті вислови для кабінету географії, портрети географів та відкривачів. Ми виготуємо як окремі стенди, так і великі стендові композиції, площу яких скоригуємо відповідно до загального простору приміщення вашого кабінету, щоб не перевантажувати його візуально, тоді інформація буде якісно сприйматися.

Як можно оновлювати інформацію на стендах?

Для оперативного оновлення інформації на стендах ми пропонуємо стенди з прозорими кишеньками, перекидними системами або корковим покриттям. Це дасть можливість регулярно змінювати інформацію в залежності від теми уроку, розміщати оголошення та організаційні питання, наприклад: проведення контрольних робіт, переможців Малої академії наук, конкурсів, олімпіад, теми майбутніх конференцій.

Комірки виконані з полівінилхлоридного пластику, їх кількість, розмір та розміщення на площині стенду можна обрати за власним бажанням. Ми виготовляємо стенди з різними розмірами, формами— прямокутні, овальні, у вигляді хмарки або листочка, або різноманітну композицію.

Якщо на сайті ви не знайшли те, що вам потрібно, не засмучуйтесь, наші професійні дизайнери створить для вас індивідуальний проєкт абсолютно безкоштовно.

 Як замовити стенди в нашій компанії?

Діти поспішають в клас, де їм цікаво, тому замовляйте ексклюзивні стенди в нашій компанії «ДП-Реклама». Для цього вам необхідно зв’язатися з нашим менеджером та надіслати нам електронною поштою текст та зображення, які необхідно розмістити на стенді. Також, ви можете обрати будь-яку форму стенду, шрифт, кількість прозорих кишеньок та їх формат.

Стенди для оформлення  кабінету географії Ви можете замовити у нас на сайті  https://dp-reklama.com/index.php/stendu/stendy-dlia-navchalnykh-zakladiv/stendy-dlia-shkoly/stendy-dlia-oformlennia-kabinetiv/stendy-v-kabinet-heohrafii .

Чому вигідно замовити стенди у нас?

Стенди з географії, які ми виготовляємо ексклюзивні, неповторні, надійні, екологічно безпечні, відповідають усім вимогам сучасної шкільної програми та віковим особливостям учнів.

Гнучка система знижок для наших постійних клієнтів, різні форми розрахунку за замовлення дає нашим клієнтам в нашій особі унікального виробника продукції, що охоплює весь спектр інформаційного забезпечення кабінету географії — від наліпок, плакатів, стендів, перекидних систем, прозорих кишеньок, декору стін до фундаментальних комплектів стендів з географії.

Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.

Стенди для класу безпеки

В умовах, коли наша країна перебуває в умовах військового стану, не можна бути застрахованими від нещасних випадків, але якщо знати правила та алгоритми дій, то можна знизити відповідні ризики. З метою підвищення рівня свідомості та знань про безпечну поведінку під час повітряних тривог, обстрілів, травмування, в освітніх установах з'являються класи безпеки, що продиктовано вимогою часу.

Клас безпеки та його значення

Один із способів покращити ефективність таких класів - це придбати стенди з безпеки життєдіяльності, що допоможе візуалізувати основні аспекти безпеки та покращити процес навчання.

З цією метою наша компанія «ДП-РЕКЛАМА» розробила та виготовила широкий асортимент стендів, комплектів стендів для класу безпеки, які відповідають  вимогам та рекомендаціям  Міністерство освіти та науки.  

Класи   безпеки   створюються в закладах освіти  та  забезпечать  проведення  навчальних занять та тренінгів з наступних тем:

 • пожежної безпеки та безпеки на дорогах;
 • мінної безпеки;
 • цивільного захисту;
 • безпеки в інтернеті та безпеки мережі;
 • алгоритм дій під час повітряної тривоги;
 • перша домедична допомога;
 • правила поведінки в бомбосховищі;
 • психологічна допомога.

Ці класи допоможуть учням розпізнавати потенційні небезпеки, а також вчасно та ефективно реагувати на них.

Важливість використання стендів з безпеки життєдіяльності

Стенди, які виготовляє наша компанія «ДП-Реклама», допоможуть покращити навчання в класах безпеки. Ці стенди надають візуальну інформацію про основні правила безпеки.

Стенди з безпеки життєдіяльності допомагають учням усвідомити важливість дотримання безпекових правил, а також розвивають навички виявлення та реагування на небезпеку. Наші стенди включають змістовний матеріал, ілюстрації, схеми та алгоритми дій. Для змінної інформації на стендах ми розміщуємо прозорі кишеньки або коркове покриття, що дозволяє постійно оновлювати нормативну базу чи іншу інформацію.

Переваги придбання стендів для класу безпеки

Важко уявити навчальний процес без наглядності, тому купівля стендів з безпеки життєдіяльності в нашій компанії, має такі переваги:

Візуалізація інформації: Стенди надають можливість візуально представити правила безпеки, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу. Це особливо важливо зокрема для візуально орієнтованих учнів.

Практичні навички: Завдяки комплектам наших стендів учні тренуються у виявленні небезпек та формують правила дій в критичних ситуаціях.

Систематичне навчання: Наші стенди охоплюють широке коло питань з мінної, пожежної безпеки, вчать надавати першу медичну та психологічну допомоги,  що дозволяє систематично і комплексно навчати учнів алгоритмам безпеки під час військового стану.

 Рекомендації щодо вибору стендів та їх купівлі

При виборі стендів для класу безпеки  радимо  звернути увагу на  такі аспекти:

Матеріали: Стенди нашої компанії  виготовлені з якісного пластику європейського виробництва, а плакати ми виготовляємо із банерного полотна. Ці матеріали витривалі  при різних температурах. На нашому виробництві ми використовуємо тільки високоякісний друк з екологічно нешкідливих фарб. В цьому ви переконаєтесь купивши наші  комплекти стендів, які вам будуть слугувати довгий час. 

Зміст:  стенди містять актуальну інформацію,  враховують вікові особливості вашої  аудиторії та відповідають рекомендаціям МОНу.  Також Ви самі можете обрати розмір, кількість кишень, шрифт і надіслати нам інформацію, яку Ви б хотіли бачити на стенді.  Якщо вам потрібно внести зміни в зміст, графіку, малюнки, розміри,  то наші дизайнери зроблять це безкоштовно.

Доступність: Розгляньте можливість придбання  стендів  нашої компанії, які забезпечать  постійний доступ до необхідної інформації, а за допомогою спеціальних кріплень, їх  можно  легко розмістити  в класній кімнаті чи приміщенні.

 Щоб безпека стала пріоритетом для всіх, звертайтеся до нашої компанії «ДП-РЕКЛАМА», яка спеціалізується на виготовленні якісного продукту  для класів безпеки  - це  важливий крок у підвищенні рівня безпеки в закладах освіти.

Телефонуйте, пишіть, раді з вами працювати.

Виготовлення стендів, штендерів з композитних панелей

Наша компанія «ДП-Реклама» виготовляє широкий асортимент продукції з різноманітних матеріалів: пластику, банерного полотна та композиту. Великим попитом серед комерційних та бюджетних організацій користуються інформаційні стенди, штендера та панелі із композиту. 

Цей матеріал дуже міцний та буде довго слугувати замовникам, тому що основою композиту є алюмінієва композитна панель, яка складається з двох шарів алюмінію, що з'єднані мінеральним або пластиковим наповнювачем. Маючи невелику вагу композит поєднує у собі високу міцність та хороші декоративні властивості.

Цей матеріал є інноваційною знахідкою та уже встиг завоювати популярність в рекламі, будівництві та дизайні. Географія застосування композиту дуже широка – від зовнішнього застосування до інтер'єрного.

Сподіваємось, що ми вас переконали в тому, що стенд із композиту, таблички, штендера будуть слугувати вам не один десяток років, як в приміщеннях так і на вулиці. При виробництві стендів на композитну панель наносять інформацію з різнокольорової вінілової плівки. Для розміщення змінної інформації стенди виготовляються з кишенями плоскими – з пластику або об'ємними – з акрилу.

На сайті нашої компанії «ДП реклама» ви зможете замовити куточки покупця, таблички, в’їзні знаки, штендера, алеї Слави, вуличні стенди, як інформаційні, так і рекламні.

Особливою популярністю серед наших клієнтів користуються рекламні штендери, таблички, виносні конструкції. Запрошуємо до співпраці оптових покупців, на тираж надається знижка. Клієнтам гарантуємо, що наша співпраця буде вигідною.

Стенди, таблички, ростові фігури, штендера з композитних панелей — частина асортименту наших товарів для оформлення закладів освіти, громадських організацій, державних установ, військових частин, офісів та торговельних центрів. Асортимент наших товарів із композитних панелей  досить широкий, ми виготуємо для вас куточки споживача; рекламні та презентаційні інформаційні дошки та комплекти стендів;  вуличні стендові конструкції;  різноманітні фасадні таблички та знаки; профспілкові та методичні вісники та все, що ви замовите.

Якщо на нашому сайті ви не знайшли свого стенду, наші дизайнери втілять будь—який ваш задум в реальність. Наші  фахівці  нададуть вам  консультації та зроблять усе для того, щоб якісно та швидко виконати ваше замовлення. Дизайн стендів, зміна кольору, тексту, розміру – безкоштовна послуга. Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.

Стенди для перукарень та коледжів

В перукарській справі важливою складовою є теоретичні та практичні знання. Наша компанія ДП–РЕКЛАМА пропонує для коледжів та перукарень широкий асортимент стендів, наліпок, банерів, як для навчання цій справі в коледжах, так і для реклами та допомоги в роботі в перукарнях.

Наші спеціалісти розробили комплексні набори з профорієнтації; стенди з докладними описами різних технологічних процесів, наприклад: стенд: «Засоби для дезінфекції інструментів»,  стенд «Робоче місце і одяг перукаря», стенд «Інструменти для перукарських робіт»,  стенд «Фарбування волосся»,  стенд «Безпека праці перукаря», стенд «Форми стрижок» та інші.  

Професія  перукаря завжди затребувана та   потребує   постійного навчання,  вдосконалення вмінь  та набуття інноваційних підходів  до роботи.  Стенди, які виготовляє наша компанія,  познайомлять з азами професійної  майстерності та сприяютимуть покращенню фахової майстерності  перукарів.

Продукція нашого виробництва допоможе зробитии  професійний  заклад освіти,  перукарню  чи салон краси оригінальним, сучасним, стильним.

Стенди для перукаря нададуть  суттєву допомогу в процесі вивчення та вдосконалення перукарської майстерності, ознайомлять з  інформацією, яка буде  корисною кожному майстру салону краси чи перукарні.

Особливою популярністю   користуються стенди з безпеки праці для перукарні, які  нагадуватимуть  про важливі правила безпеки та попереджатимуть про можливі ризики.

 Ми гарантуємо якість та надійність наших стендів, банерів, табличок.

Стенди  виготовляються із  пластика ПВХ  товщиною  3мм,  4 мм, 5 мм.  Ви можете зменшити вартість Вашого замовлення, замовивши виготовлення плакатів на банерній основі. Також є можливість виготовлення стендів, рекламних конструкцій   на  композиті. Стенди покриваються плівкою з повнокольоровим друком. Якщо вам потрібно стенди для змінної інформації, то виготуємо їх з кишеньками з  прозорого полістиролу, або з пробковим покриттям.

На нашому сайті ви завжди можете купити недорогі та якісні стенди для перукаря.  Ви можете обрати вироби з макетів стендів, представлених на нашому онлайн майданчику або здійснити індивідуальне замовлення. Дизайн стендів, зміна кольору, змісту, розмірів безкоштовна послуга.

Якщо ви вирішили замовити стенд для  перукарні, телефонуйте нам, або залиште замовлення на сайті. Завжди раді вам.

Замовники переконалися, що наші стенди, виготовлені з найкращого пластику та надруковані безпечними якісними фарбами,  зажди якісні, функціональні та надійні.

Стенди для солдатських їдалень

Якісне харчування військових - одна з умов надійного захисту нашої країни. Завдання командирів - створити матеріально-технічні умови для організації харчування наших захисників та курсантів військових установ. Наша компанія стенд  ДП - РЕКЛАМА пропонує свої послуги в інформаційному забезпеченні стендами, табличками, плакатами приміщень військових частин, військкоматів, територіальних центрів комплектування, військових  їдалень.

Наші інформаційні майданчики допоможуть забезпечити чітке функціонування центрів та військових частин, військових пунктів харчування. У нас на сайті ви знайдете  інформаційні, презентаційні, навчально-методичні стенди, банери, перекидні системи, металеві конструкції, які допомагатимуть працівникам дотримуватись алгоритмів приготування їжі, а перевіряючим - здійснювати контроль за всіма етапами приготуванні їжі та допомагатимуть ефективно організовувати сніданки, обіди й вечері для військовослужбовців.

Якщо  вам необхідно терміново виготувати стенди для їдальні, то у нас на сайті ви знайде уже розроблені макети інформаційних майданчиків за такими темами:

 • Графіки приймання їжі та щоденні меню;
 • Графіки контролю посадовими особами якості харчування;
 • Дані про харчову, енергетичну цінність окремих продуктів, наявність в них вітамінів та мікроелементів;
 • Обов’язки обслуги;
 • Технологія приготування закусок і салатів та норми їх виходу;
 • Первинна обробка риби;
 • Первинна обробка м’яса;
 • Технологія приготування перших страв, бульйонів та супів;
 • Форми нарізання овочів та середні норми відходів при первинній обробці;
 • Норми виходу перших і других страв, порцій м’яса, риби.
 • Обробка риби у військовій їдальні;
 • Правила миття столового посуду;
 • Правила первинної обробки картоплі та овочів;
 • Санітарні вимоги під час обробки продуктів у військовій їдальні;
 • Обробка м’яса у військовій їдальні;
 • Контроль за військовим харчуванням.

У вас може бути інше бачення щодо оформлення  ваших приміщень, або у вас інший профіль, тоді наші дизайнери виготують стенди за вашими ідеями та пропозиціями.  Розробка дизайну, зміна кольору, розміру, тексту безкоштовна послуга.

 

Для військових їдалень ми пропонуємо плакати, банери з написами, які нагадають про правила етикету за столом та культуру харчування.

Інструкції на наших стендах допоможуть також технологічно правильно обробляти продукти, підкажуть технологію приготування страв, правила зберігання та обробки продуктів, правила техніки безпеки при роботі з технологічним, механічним, електричним, паровим устаткуванням. Інструкції формату 30х21, які містять правила експлуатації  агрегатів, та  правила з техніки безпеки,  таблички  на дверях виробничих приміщень, біля харчових місткостей та столів у їдальнях  відповідають нормам чинного законодавства України.

Всі наші вироби для  їдалень  та їх кухонних приміщень  ми виготовляємо дотримуючись певних розмірних та кольорових стандартів, які відповідають стриманим військовим інтер’єрам.

Якщо ж вам потрібні стенди для змінної інформації, ми виготуємо їх з прозорими кишенями, пробковим покриттям або перекидними системами. Скористайтеся можливістю здійснити індивідуальне замовлення та  придбайте на нашому сайті недорогі  якісні стенди.

Комплект стендів «Як зберегти життя та здоров’я»

Вміння потурбуватися про своє здоров’я, володіння знаннями про першу медичну допомогу, застосування профілактичних засобів та заходів — одні з основних передумов збереження людиною власного здоров’я.

Системну та дозовану подачу інформації, яка допомагає давати чіткі відповіді на питання, як піклуватися про здоров’я та берегти життя, можна знайти в багатьох інформаційних джерелах. Комплект стендів «Як зберегти життя та здоров’я» — один з тих інформаційних майданчиків, факти та рекомендації з якого обов’язково знаходять свою цільову аудиторію. Розміщують такі інформаційні куточки не лише в лікувальних установах. Комплект стендів «Як зберегти життя та здоров’я» доречно розмістити на виробничому підприємстві, в будь-якому закладі освіти та в інших громадських місцях. Адже тематика стендів охоплює сфери, базовими знаннями з яких повинен володіти кожен.

 Які ж окремі теми поєднують в компактну інформаційну групу стендів «Як зберегти життя та здоров’я»? Тематика оформлення стендів для подібної стендової композиції така:

 — Перша допомога;
 — Травми та поранення;
 — Зупинка кровотечі;
 — Інфекційні захворювання;
 — Як уберегтися від ВІЛ;
 — Опіки, отруєння, обмороження;
 — Термінальний стан людини;
 — Втрата свідомості.

На функціональні показники стендів великий вплив має місцерозташування інформаційних дощок. Якщо стенди «Як зберегти життя та здоров’я» розмістити у місці активних пересувань людей, то набагато ефективніше виконується основне цільове завдання таких плакатів — інформування та застереження. Помірна кольорова гама з виразними акцентними заголовками — ще одна умова для привертання уваги глядачів до важливої інформації, яка допоможе громадянам ліквідувати пробіли у сфері знань про збереження життя та здоров’я в різних життєвих умовах та ситуаціях.

Дотримання вищеперерахованих умов — одна з чисельних вимог, яких ми дотримуємось при виготовленні стендів на власному підприємстві.. Щоб переконатися в якості та функціональності нашої продукції, зокрема, комплекту стендів «Як зберегти життя та здоров’я», пропонуємо замовити та купити наші добротні, інформативні, оригінальні стенди. Гарантуємо, що кожен плакат, надрукований на нашому обладнанні, міститиме лише важливу структуровану інформацію та спонукатиме людей до активних дій та вчинків, спрямованих на збереження власного життя та здоров’я.

Таблички для кабінетів, адресні на вулицю, адміністративні на фасад будівлі

Різноманітні таблички вже давно стали звичним атрибутом нашого життя. Виготовлені з металу, композиту, пластику таблички успішно справляються з функціями навігаторів у складних лабіринтах службових й навчальних кабінетів та вулиць й провулків населених пунктів України.

За призначенням цю групу інформаційно-ідентифікаційної продукції поділяють на таблички для кабінетів, адресні — на вулицю, адміністративні — на фасад будівлі.

Таблички для кабінетів — прекрасний елемент декору приміщень, за допомогою якого легко підкреслити та доповнити стиль оформлення внутрішнього оздоблення навчального закладу, адміністративної будівлі, громадської організації, торговельного чи бізнес-центру. Завдяки власним виробничим потужностям ми можемо запропонувати своїм замовникам офісні та кабінетні таблички, які гармонійно доповнять інтер’єр будь-якого приміщення.

Фактор наявності власного виробництва робить зручним наш онлайн майданчик і для здійснення замовлень на адресні та адміністративні таблички. Кожна вулична табличка для будинку, воріт або паркану, адміністративної споруди містить унікальну інформацію. Тож індивідуальні замовлення — найкращий спосіб купити адресні таблички на вулицю або адміністративні для фасаду будівлі, щоб лаконічно та чітко подати гостям та відвідувачам потрібну інформацію.

Існують певні вимоги та обмеження щодо габаритів фасадних табличок та інформації на них. Кожна майстерня з виготовлення стендів має виробничі секрети, які дозволяють створювати адресні таблички на вулицю та адміністративні на фасад будівлі так, щоб оптимальне співвідношення сторін, кольорова гама та шрифт таких виробів гарантували відмінне візуальне сприйняття клієнтами, відвідувачами, споживачами. Багаторічний професійний досвід наших фахівців є гарантією того, що ми володіємо такими секретами.

Замовити та купити недорогі, якісні, оригінальні та функціональні таблички для кабінетів, вуличних споруд, адміністративних будівель ви можете на нашому сайті. Зручний інтерфейс онлайн майданчика дає змогу швидко та зручно здійснити замовлення з будь-якого куточка країни за допомогою кошика сайту або усного чи письмового спілкування з нашими менеджерами.

Звертайтесь — широкий асортимент наших табличок та стендів вдовольнить запити найвибагливіших замовників засобів наочності для закладів, організацій чи підприємств.

Комплекти стендів з техніки безпеки та охорони праці для підприємств

Інформаційне забезпечення охорони праці на виробництві закріплене на законодавчому рівні. Наша компанія «ДП-Реклама» до вашої уваги пропонує широкий асортимент стендів, комплектів стендів, плакатів із банерного полотна з охорони праці та промислової безпеки,  які   відповідають  всім нормативним вимогам.

Чому ваше рішення купити стендові комплекти у нас правильне, тому, що матеріал на стендах буде інструкцією для безпечних дій працівників, а  відповідальним за техніку безпеки наші матеріали допоможуть  грамотно  проводити інструктажі з  охорони праці та промислової безпеки.

Ми пропонуємо комплекти стендів для підприємства з окремими інформаційними блоками в які входять куточок з охорони праці, пожежна безпека, перша медична допомога, цивільний захист, техніка безпеки на виробництві, перелік вимог до одягу та зовнішнього вигляду працівників, психологічна допомога, алгоритми дій посадовців та працівників у разі виникнення аварій чи стихійних лих, телефони відповідальних осіб та рятувальних служб.

Географія розміщення наших плакатів та стендів з охорони праці та промислової безпеки дуже широка.   Їх   можно   встановити  у  виробничих приміщеннях,  кабінетах, цехах  або на вільних майданчиках, які призначені для розміщення інформації, щоб був вільний доступ  працівників до  життєво-необхідної інформації.

Стенди,  які виготовляє наша компанія  «ДП-РЕКЛАМА»  відповідають державним стандартам та відрізняються високою якістю, бо   виготовляються із якісного пластику європейського виробництва товщиною 3 мм чи 4 мм, плакати виготовляються із банерного полотна, яке теж має високі експлуатаційні властивості, але набагато дешевше пластику. Також вказівники руху в бомбосховище, деякі  застерігаючі  таблички можна зробити у вигляді наліпок,  які ви можете приклеїти в необхідних місцях.

Якщо ви на нашому сайті не знайшли продукцію, яка вам потрібна, ми виготуємо таблички, наліпки та стенди за запропонованим вами змістом та дизайном, відповідно до роду вашої діяльності. Ви можете вибрати будь-який шрифт, зображення, текст і колір табличок, який гармонійно впишеться у ваш інтер’єр та буде відповідати цілям застосування.  Дизайн стендів безкоштовна послуга. УВАГА! Особливі знижки оптовим покупцям! 

Узгоджуйте з нашими фахівцями усі деталі замовлення — розмір,  наявність прозорих кишень  чи пробкового покриття для змінної інформації, і в обумовлений термін отримуйте через Нову або Укрпошту міцні, якісні й барвисті стендові комплекти.

Постійно дбаємо про збереження власної репутації, тож гарантуємо високий сервіс обслуговування та відмінні експлуатаційні показники наших виробів — усе для того, щоб ви захотіли звернутися до нас ще не раз.

Стенди з ведення військового обліку і бронювання на підприємствах, в організаціях та установах

Ведення військового обліку і бронювання є невід'ємною частиною роботи підприємств, організацій та установ. Наша компанія «ДП реклама» пропонує настінні стенди та плакати із пластику та банерного полотна, які забезпечать ефективну систему військового обліку та бронювання і будуть слугувати інформативною платформою для відображення корисної інформації.

Пластикові стенди допоможуть відповідальним за ведення військового обліку організовано та правильно вести облік, а відвідувачам нададуть доступ до важливої та необхідної інформації.

Дизайнери нашої компанії для військкоматів розробили широкий асортимент різноманітних стендів, наприклад, «Військовий облік з карманчиками», «Документація чергового РВК», «Інформація для призовника», «Військомат  інформує», «Документація чергового РВК».

 «Інформаційно- довідковий стенд з питань ведення військового обліку», який ви знайдете на сайті, містить такі  рубрики: 

 • Нормативні документи з питань ведення військового обліку;
 • Персонального облік призовників  у державних організаціях, на підприємствах, в установах та організаціях;
 • Правила військового обліку призовників;
 • Адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення законодавства;
 • Правовий захист в умовах воєнного стану.

Ми виготуємо стенди, комплекти стендів з пластику та плакати на банерному полотні, які допоможуть проводити роз’яснювальну роботу  серед працівників та військово-зобов’язаних,  сприяти  веденню  військового обліку і бронювання працівників у нормативно-правовому полі. Наші стенди нададуть можливість швидко ознайомитись з інструкціями, зменшити непотрібні запитання,  створити доступну платформу для важливої інформації.

Якщо на сайті ви не знайшли стендів, які вам потрібні, ми виготуємо продукцію за вашим проєктом. Дизайн стендів, зміна розміру, кольору безкоштовна послуга.  На стендах,  за вашим бажанням, розмістимо прозорі кишеньки різних розмірів, або пробкове покриття, щоб постійно оновлювати інформацію.

Звертайтеся до нашої компанії «ДП реклама» і ви отримаєте як окремі інформаційно-довідкові стенди з питань ведення військового обліку, так і різноманітні стендові комплекти відповідного тематичного напрямку.

 Усі ваші побажання та ідеї ми втілимо у проєкти і після погодження із замовниками  виготуємо та доставимо за вашою адресою.

Стенди для предметних кабінетів

Наша компанія пропонує для оформлення предметних кабінетів закладів освіти пластикові стенди, комплекти предметних стендів, наліпки на стіну,  плакати на банерному полотні,  модульні картини, таблички на двері.

Для ваших предметних кабінетів ми виготуємо портрети вчених, які зробили відомі відкриття у різних галузях, композиторів, художників та письменників. На нашому сайті ви знайдете уже готові  стендові композиції для предметних кабінетів з усіх шкільних дисциплін,  які містять основний теоретичний матеріал  та  стануть у нагоді вчителю та учням при поясненні  нового  матеріалу,  на етапах закріплення матеріалу та при  підготовці до державної підсумкової атестації та ЗНО. 

Ми виготуємо вислови відомих представників різних галузей, які будуть мотиваторами учнів до вивчення наукових дисциплін.  

У нас на сайті ви знайдете стенди для предметних кабінетів усіх предметів робочого навчального плану закладів освіти, а також  стенди для вишів, коледжів, ПТУ, технікумів.

Наші  дизайнгери  креативно підійшли до створення стендів для предметних кабінетів. Наглядність, яка розміщена у нас на сайті, допоможе поринути у світ математики чи географії, літератури чи мистецтва завдяки комплектам  стендів  «Шедеври світового живопису» та «Найвідоміші класичні скульптури»,  дізнатися за допомогою стендів   про  географічні відкриття, хімічні чи математичні формули та багато чого цікавого.

Щоб досягти кращого сприйняття інформації, наші дизайнери скоригують площу інформаційних стендів з площею та кольором класних кімнат. Раціональним буде розмістити на стендах пластикові  карманчики, пробкове покриття або перекидні системи, які дозволять постійно оновлювати інформацію.  

Щоб краще орієнтуватися в лабіринтах шкільних приміщень учням, батькам, відвідувачам ми пропонуємо таблички з підписом кабінетів  на двері або кабінети.

Поруч із підписом радимо розмістити цікаві вислови або абстрактні зображення,  які  символізуватимуть  предмет та  будуть  доповненням до декору  коридорів стін.

Зміна кольору, розміру стену - безкоштовна послуга.

Для замовлення стенду вам необхідно зв’язатися з нашим менеджером та надіслати нам по електронній пошті текст та зображення, які необхідно розмістити на стенді. Також, ви можете вибрати стенд на нащому сайті в оригіналі, або внести зміни в  зміст, колір та формат.  

Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.

Стенди з техніки безпеки та охорони праці

Незалежно від напрямку діяльності, кожне виробництво повинно турбуватися про безпеку своїх співробітників. Адже від цього залежить продуктивність праці та кінцеве виробництво. У сучасному європейському світі охорона праці займає провідне місце.

Дизайнери компанії «ДП-Реклама»  розробили цілу низку інформативних стендів з охорони праці.

Санітарні норми, правила поведінки під час надзвичайних ситуацій та, на жаль,  військових дій - це те, що повинен знати кожен. Звертайтеся до нас і ми підберемо індивідуальний стенд саме для вас!

 

Згідно з чинними вимогами закону про працю в Україні, на кожному підприємстві і в кожній організації повинні бути створені безпечні умови для співробітників. Устаткування та технологічні робочі процеси, механізми, умови праці на робочому місці, стан засобів індивідуального та колективного захисту, а також санітарно-побутові умови повинні  відповідати усім вимогам Кодексу безпеки праці.

Поінформувати співробітників про техніку безпеки на роботі допоможуть  спеціальні стенди з охорони праці та життєдіяльності, які нададуть всю необхідну інформацію по темі. Стенди це своєрідний інструмент, який розповідає робітникам про їх обов’язки та права, про те, які повинні бути умови праці на підприємстві, про правила безпеки та багато іншого.

Наша  компанія  пропонує  комплекти стендів з безпеки та охорони праці у широкому асортименті, наприклад, стенди з пожежної безпеки, “Паління заборонено”, “Безпека на дорозі”, стенд “Основи здоров'я”, “Стихійні лиха”, “Як правильно мити руки”, куточок з охорони праці, “Перша медична допомога”, “Ураження електричним струмом”, «Правила поведінки під час тривоги та обстрілів» та інші.

Постійне нагадування правил, якими не можна нехтувати — один з ефективних способів виховання протипожежної культури поведінки населення.
Стенди з пожежної безпеки, розміщені у фойє та коридорах усіх без виключення закладів та організацій, вносять свою ефективну та посильну участь у процес ознайомлення населення з правилами поведінки під час пожеж та методами їх попередження. Неважливо, це куточок безпеки у  школі  з красивими ілюстраціями чи схематичний показ шляхів евакуації на заводі, інформаційний протипожежний щит із застосуванням в декорі казкових персонажів в дитячий садочок чи схематичні знаки безпеки для маркування небезпечних місць на підприємстві — головне, щоб вони акцентували увагу та мали вплив на свідомість своєї аудиторії та доносили до неї важливу інформацію

Ми виробляємо стенди з охорони здоров’я як для організацій, так і для закладів освіти, дитячих садочків, закладів вищої освіти. Ви можете купити банер з готовим дизайном, наприклад “Куточки безпеки для малечі”, або замовити стенд з індивідуальним дизайном для будь-якого   профільного виробництва, який більше ніде не буде повторюватись. Звертайтесь до наших консультантів за контактними номерами телефону. Ми чекаємо ваших дзвінків!

Стенди для спортивних залів та спортивних шкіл

Піклування про здоров’я — запорука власного щасливого майбутнього. А фізичні вправи та спорт — один із засобів підтримувати належний фізичний стан та бути здоровим.   Налагоджена  та  скоординована взаємодія медичного персоналу школи та викладачів фізкультури сприятиме тому, що на уроках та перервах ми будемо бачити бадьорих, енергійних,  життєрадісних дітей.

Для кращої взаємодії учасників навчально-виховного процесу,  оптимізації роботи щодо збереження здоров’я дітей,  підвищення мотивації  учнів до систематичних занять фізичною культурою, наша компанія пропонує пластикові стенди, комплекти стендів, наліпки, банери для оформлення медичного кабінету, спортивної зали, шкільних коридорів.    

 

Виготуємо:

 • банери для спортзалів,
 • куточки здоров’я,
 • експозиції із репортажами зі шкільних спортивних змагань, з українських та міжнародних змагань,
 • правила безпеки та гігієни,
 • візуальні профілактичні тренажери для очей,
 • графіки роботи гуртків, секцій, басейну;
 • анонси шкільних спортивних заходів та змагань;
 • добірки вправ для фізкультхвилинок;
 • нормативи для дітей різних вікових груп.

Ця та інша продукція сприятиме донесенню до свідомості учнів важливості питання збереження власного здоров’я та мотивуватиме до занять фізкультурою чи якимось із видів спорту.   

 

Стенди з правилами техніки безпеки особливо необхідні в місцях, де діти займаються спортом, тренуються, навчаються. Ми пропонуємо стенди, банера з узагальненими правила техніки безпеки,  порадами та рекомендаціями,  правилами поведінки в роздягальні,правилами техніки безпеки під час спортивних  ігор, під час легкоатлетичних вправ, на гімнастичному обладнанні та інші.

Інструктажі з дотримання вимог протипожежної безпеки теж входять до зони компетентності вчителя фізкультури. Відповідні плакати з переліком правил створення зон пожежної безпеки стануть хорошими помічниками педагога в проведенні бесід на протипожежну тематику.   

На нашому сайті ви можете ознайомитися з широким асортиментом стендів для  спортзалів чи  спортивних майданчиках та купити недорогі якісні стенди цього цільового інформаційного напрямку. Якщо жоден стенд на сайті не задовольнив ваші потреби, наші  дизайнери  виготують для вас будь-який макет стенду за вашим проектом відповідно до ваших  побажань. Дизайн стендів безкоштовна послуга. Будемо раді з вами співрацювати.

Стенд вуличний "Правила експлуатації дитячого ігрового майданчика"

Забезпечення належного рівня безпечного використання дитячих ігрових майданчиків — зона відповідальності керівників підприємств, які надають послуги з утримання будинків та прибудинкових територій. Вуличні стенди та таблички належать до наочних засобів, які сприяють створенню безпечних місць дозвілля дітей. Купити інформаційні вуличні конструкції можна на нашому сайті «ДП-реклама».

Стенд вуличний «Правила експлуатації дитячого ігрового майданчика»— одна з таких конструкцій.  Він справно виконує функцію інформаційного вісника про правила поводження на дитячому ігровому майданчику. Завдяки йому батьки та діти постійно мають в полі зору важливі відомості про обмеження, яких варто дотримуватися під час користування ігровим та спортивним обладнанням.

 

Стенд «Правила експлуатації дитячого ігрового майданчика може містити рекомендації щодо одягу дітей та уточнення вікових категорій, для яких призначені окремі ігрові конструкції. До якого віку малюки повинні перебувати в ігровій зоні під наглядом дорослих, як безпечно для себе та оточення експлуатувати динамічні та парні елементи.  Відповіді на ці запитання батьки та діти  можуть знайти на вуличних стендах «Правила експлуатації дитячого ігрового майданчика».  

Важливий сектор оформлення таких вуличних конструкцій — телефони служб порятунку та швидкого реагування — діти повинні знати, куди звертатися у разі виникнення непередбачуваних ситуацій.

Оскільки всі конструкції на дитячих майданчиках повинні забезпечувати стійкість та просторову  незмінюваність, варто потурбуватись про те, щоб і стенд вуличний «Правила експлуатації дитячого ігрового майданчика» мав відповідні характеристики. На нашому сайті ви можете купити якісні надійні стендові вуличні конструкції, до того ж наші фахівці завжди готові допомогти у монтажі придбаних у нас виробів.

Ми виготовляємо стенди для вулиць різних розмірів та форм, турботливо та уважно підходимо до процесів пакування наших виробів, щоб наші клієнти мали можливість неушкодженими отримати свої замовлення. Кожен наш клієнт в індивідуальному порядку може обрати фон, колір, наповнення, шрифт тексту, доповнити стенд кишенями для змінної інформації — це суттєво не вплине на кінцеву ціну замовлення, яка суттєво залежить лише від розмірів пластикової дошки й витратних матеріалів виготовлення стенда.

Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.

Купити декоративне панно для будинків, кімнат, офісів, установ

Кожна людина – це великий  неповторний всесвіт і потребує індивідуальної атмосфери, де буде  відчувати комфорт та безпеку , творчо працювати чи набиратися сил після напруженого трудового дня. Наша компанія «ДП- РЕКЛАМА» пропонує широкий вибір оформлення  інтер’єрів  приміщень декоративними  панно, пластиковими стендами,  вирізними елементами силуетів, мотиваційних написів, які будуть створювати відчуття затишку та сприяти збереженню ментального здоров’я. Декоративні панно,  виготовлені нашими спеціалістами, допоможуть підкреслити  стильовий напрямок, як вдома, так і на робочих місцях.

 

Декоративні панно є важливою частиною декору в будь-якому інтер'єрі. Вони створять настрій та затишок, нададуть особливого стилю,  підкреслять винятковість дизайну. Вибір панно залежить від багатьох факторів, таких як розмір, стиль, колір та матеріал, з  якого  вони виготовлені.

Панно – це велика картина та оригінальне доповнення  для вашого інтер’єру. Ним можна прикрасити стіну офісу, вітальні або кухні. Ми виготовляємо панно із пластику або банерного полотна. Панно - різні за розмірами, формою доповнять інтер’єр вашого офісу, дому, установи.  

Наші дизайнери створять для вас чудові витвори мистецтва, які стануть окрасою ваших будівель. Тематика декоративних панно може бути різноманітна: українські краєвиди чи вулиці європейського міста, флора чи фауна будь-якого куточка планети та будь-яка тематика за вашим вибором. Ми  виготуємо  чорно-білі  або  кольорові панно, створені у класичному стилі чи з використанням стилістичних прийомів хай-теку чи модерну, які створять комфортне середовище в офісі, навчальному закладі чи квартирі та сприятимуть  психологічному  розвантаженню людей.

Панно, які виготовлені із пластику або банерного полотна, нагадують фотошпалери, але вони набагато практичніші у використанні та будуть вам слугувати дуже довгий час.

Рішення купити декоративне панно зробить ваш дім або офіс неперевершеним і  стильним, а ви станете володарем сучасних інтер’єрних об’єктів декорування.

Купити декоративні панно на сайті  нашої компанії просто — скористайтесь опціями сайту або зателефонуйте  чи  напишіть нашим менеджерам за телефонами компанії.

Стенди вдячності військовим

Ми живемо у військовий час і кожен із нас вдячний кожному воїну, який захищає країну від рашиської навали, волонтеру, лікарю та всім хто працює в Україні та наближає день перемоги.  Кожен новий день стає сторінкою боротьби українського народу за свободу та незалежність. Пам’ятати про те, якою ціною дістається українська незалежність — священний обов’язок кожного українця.

Наша компанія  «Дп-реклама»  пропонує для закладів освіти, громадських організацій, адміністративних установах  широкий вибір стендів, комплектів стендів, які скажуть слова вдячності тим, хто нас захищає та слова вічної памяті тим, хто загинув, захищаючи свободу та незалежність України.

Ми пам’ятатимемо всіх, хто без вагань став на захист Батьківщини та віддав за нас своє життя, наша безмежна шана та вдячність кожному, хто боронить нашу Україну.

Алеї  пам’яті полеглим воїнам відкривають у великих та малих населених пунктах країни.  Меморіальні стели з викарбуваними іменами героїв, які лишатимуться навічно в строю побратимів. Пам’ятні дошки, кожна літера яких болем віддається у серцях українців. Молоді дерева, кущі та квіти, які символізують життя. Усе в таких місцях ятрить душевні рани українців та нагадує про викарбувані в нашій історичній пам’яті імена найдостойніших синів та дочок України.

Ми знаємо, що кожен воїн живе у серцях людей, доки живе пам’ять про нього — в сім’ї, в навчальному закладі, де він вчився, в місті чи селі, де мешкав. Долучитися до процесів збереження пам’яті земляків — не просто службовий обов’язок представників місцевих адміністрацій та навчальних закладів, такі речі завжди робляться за покликом душі.

Замовити та купити стенди пам’яті ви можете, попередньо узгодивши усі деталі пам’ятних дощок з нашими фахівцями, адже інформація на кожному стенді  має особистісні відтінки та відмінності.

Гарантуємо, що в кожен стенд пам’яті ми вкладаємо часточку душі, щоб українці завжди пам’ятали, що герої не вмирають й вони вічно в строю зі своїми бойовими побратимами.

 

Стенди для державної прикордонної служби

Прикордонники Державної прикордонної служби України захищають нашу територію по всьому периметру кордону, а також героїчно боронять нашу країну в  зоні  бойових дій. Прикордонні  пункти пропуску виконують безліч функцій, які потребують повноцінного інформаційного забезпечення.

Наша компанія «ДП-реклама» пропонує широкий асортимент інформаційних стендів, банерів, штендерів, які допомагатимуть організовувати життєдіяльність департаментів,  відділів та підрозділів ДПСУ, а також  незамінні при навчанні військовій  справі прикордонників. У нас на сайті ви знайдете стенди з  бойової, фізичної підготовки, тактичної медицини, топографії, методиками формування контраварійних навичок, знайомство з правилами ведення бойових дій на урбанізованій місцевості, інженерна підготовка та формування почуття самозбереження та взаємодопомоги.

Ми також  виготуємо стенди  про  історію,   про сьогодення,   про підпорядкованість,  статути та структуру ДПСУ та на інші теми, які вас зацікавлять.  У нас розроблені плакати «Військова топографія степу», стенди «Добовий наряд роти», «Тактична підготовка. Бойова підготовка», прапор прикордонної служби України, наклейки «Прикордонні війська України»   та багато інших  інформаційних, навчальних, декоративних засобів для потреб прикордонників.

Особливу увагу приділяємо якості нашої продукції.  Стенди  виготовляються із пластику європейського виробництва, банери із якісного банерного полотна.  Вся продукція нашої компанії  має високі якісні показники та роками  слугуватиме для  виконання  просвітницьких, виховних, художньо-естетичних функцій.  Стенди  чи  їх  композиції  можна розташовувати  в  будь-якому  службовому  чи  навчальному приміщенні або ж на військовому плацу і вони будуть надійними  та ефективними помічниками.  Вони допоможуть   прикордонникам  засвоїти та закріпити ази військової  та прикордонної справи.

Користуються популярністю стенди з військово-патріотичного виховання, стенди з військовою символікою, гербом та гімном України, державними відзнаками України, знайти та замовити які ви зможете на сторінках нашого сайту  «ДП-реклама». 

Купити обрані вами стенди, наліпки, банери, або оформити індивідуальне замовлення можна через зручні опції сайту або через безпосередній зв’язок з нашими менеджерами. Чекаємо ваших замовлень та дзвінків.

Стенди з ведення військового обліку і бронювання на підприємствах, в організаціях та установах

В умовах війни питання безпеки та організації мають вирішальне значення, а ведення військового обліку і бронювання стають невід'ємною частиною роботи підприємств, організацій та установ. Забезпечити ефективну систему військового обліку та бронювання можна завдяки використанню настінних стендів, які надають зручну та інформативну платформу для відображення цінної інформації.

Настінні стенди є незамінним інструментом у веденні військового обліку, оскільки вони забезпечують організоване та доступне розміщення важливої інформації. Ці стенди можуть містити такі компоненти, як графіки, таблиці, зразки документів, картки та інші елементи, що сприяють усвідомленню та швидкому доступу до даних. Вони дозволяють зберігати відомості про бронювання та стан співробітників, що підлягають призову на військову службу. Окрім облікової документації, стенди можуть висвіслювати документи, пов'язані з безпекою та процедурами евакуації.

Переваги настінних стендів:

Інформаційна доступність: Настінні стенди дозволяють розмістити необхідну інформацію в зручному для всіх працівників місці. Вони створюють можливість швидкого ознайомлення з інструкціями, правилами безпеки та іншими важливими даними.

Організаційна ефективність: Завдяки настінним стендам можна покращити організацію робочого простору, зменшити непотрібні запитання та плутанину і спростити процес ведення військового обліку та бронювання.

Візуальна привабливість: Настінні стенди можуть бути оформлені в привабливому дизайні, що робить їх більш привабливими та збільшує інтерес працівників до військового обліку та бронювання.

Ми спеціалізуємось у виготовленні настінних стендів для підприємств, організацій та установ. Основна перевага нашої компанії полягає у тому, що ми маємо власне виробництво, що дозволяє нам контролювати якість продукції та забезпечує швидку поставку. Ми також працюємо без посередників, що дає нам змогу пропонувати конкурентні ціни нашим клієнтам.

Настінні стенди є важливим графічним інструментом для ведення військового обліку та бронювання на підприємствах, в організаціях та установах. Вони допомагають створити систематизовану та доступну платформу для важливої інформації, сприяють організації робочого простору та підвищують ефективність роботи. Звертайтеся до нас, оскільки ми  пропонуємо якісні настінні стенди без посередників. Зробіть своє робоче оточення більш організованим та безпечним з нашою допомогою.

Купити стенди для медичних установ

Здоров’я людини -  найбільша цінність і необхідно постійно піклуватися про власне здоровя  та пам’ятати, що  профілактичні заходи кращі від лікувальних процедур.  Наша компанія  « Стенд-ДП» пропонує широкий асортимент стендів, банерів, наліпок для медичних установ, які будуть  інформувати громадян про важливу профілактичну роботу, щоденні речі та дії профілактичного характеру,  надавати інформацію про дотримання здорового способу життя;  інформувати про графік роботи сімейних лікарів і вузьких спеціалістів.

Наші стенди  для лікувально-профілактичних закладів стануть ефективними джерелами необхідних знань та відомостей,  допоможуть відвідувачам отримати необхідну інформацію та стануть засобами інформаційної комунікації в трудовому колективі.

Рішення купити медичні стенди зумовлене тим, що це  особлива категорія інформаційних пластикових дощок на  нашому сайті.  Плакати з інформацією для пацієнтів в стаціонарах та поліклініках допоможуть відвідувачам зорієнтуватися в кабінетах лікувальних закладів,  дотримуватись алгоритму поведінки  в процедурних кабінетах.

Ми виготуємо різноманітні таблички для підпису кабінетів,  графіки  приймання  лікарів,  презентаційні куточки «Наші лікарі», таблички «Вхід без маски заборонено», вивіски й таблички «Старша медсестра», профілактичні бюлетні,   куточки здоров’я «Лікарі радять» та інші, які сприятимуть підвищенню рівня санітарно-гігієнічної культури людей.

В період військового стану стенди  «Перша медична», «Військова медицина»,  «Невідкладна допомога», «Псигологічна допомога» актуальні та користуються великим попитом у споживачів.

На сайті «ДП-реклама» в наявності стенди не лише для медичних установ, але й для закдадів освіти та інших зацікавлених організацій. Тематика різноманітна, наприклад: медичний куточок чи правила миття рук для громадської їдальні,  стенд «Таблиця для перевірки зору»(Головіна, Сівцева, Орлової), інформаційний стенд «Нова медична реформа», який  поінформує про програму  медичних гарантій, стенди з порадами та консультаціями   психологів. Ці та інші медичні стенди завжди у широкому асортименті на нашому сайті.

Прості, зручні, перевірені часом на ефективність стенди для медичних  установ в широкому асортименті представлені на сайті  ДП-реклама: санітарні бюлетені, куточки здоров’я, поради, рекомендації та застереження фахівців медицини, правила надання першої медичної допомоги, тематичні панно для профільних медичних кабінетів виготовлені з найкращого пластику та мають високі якісні показники. Якщо ви на нашому сайті не знайшли товару, який задовольнив би ваші потреби, наші дизайнери розроблять для вас стенд  за вашим баченням.  Ми готові  сконструювати стендову конструкцію будь-якої складності й подбати про те, щоб цей інформаційний майданчик  гармонійно вписувався  у ваш інтер’єр.

Дизайн стендів безкоштовна послуга.  Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.

Стенди для Військ зв’язку та кібербезпеки

В період військового стану роль військ зв’язку та кібербезпеки у загальнодержавній концепції захисту має об’єднуючу та консолідуючу мету. Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації у тісній співпраці з командуванням військ ЗСУ забезпечує  чітку роботу усіх служб та засобів, які відповідають за  кібербезпеку, урядовий зв’язок, комунікації та захист України. Інформацію, яка відкрита для доступу цієї служби, можна знайти на різних інформаційних ресурсах.

Наша компанія «Стенд-ДП» виготовляє різнопланові інформаційні майданчики у вигляді стендів, табличок, банерів,  наліпок, які допоможуть майбутнім спеціалістам із сучасного зв’язку та кібербезпеки, відповідним профільним фахівцям, громадянам отримати дані про захист інформації в системах обміну даними, про правила інформаційної та кібербезпеки в зоні бойових дій, інформаційну гігієну та безпеку у світовій павутині.

     

У наш час високотехнологічних процесів у всіх галузях життєдіяльності людини, особливо у військовий час, кібербезпека є невід’ємною складовою захисту держави. Про це повинен пам’ятати  кожен громадянин України від школяра  до  держслужбовця чи пенсіонера.

Тому стенди, плакати з рекомендаціями від фахівців з кібербезпеки ознайомлять з правилами безпеки в соціальних мережах, розкажуть, як захистити телефони та електронну пошту, як боротися з комп’ютерними вірусами  та  будуть  креативними елементами оформлення навчальних приміщень, офісів чи  службових кабінетів.

Замовляйте в нашій компанії стенди, комплекти стендів  і інформація, яка на них розміщена, поінформує про небезпеку, попередить про ризики та загрози, застереже від здійснення неправильних дій. Якщо на нашому сайті ви не знайшли потрібного вам стенду, наші дизайнери розроблять стенд за вашими матеріалами. Дизайн стенду безкоштовна послуга. Для змінної інформації ми виготовляємо стенди з кишеньками,  пробковим покриттям, або виготуємо перекидні системи із прозорими карманчиками.

В наш час військова кібербезпека, протидія щоденним кіберзагрозам стають необхідністю як у військовій справі, так і в повсякденному житті кожної людини, бо невиконання чи недотримання правил може коштувати життів, тому наші наглядні матеріали на стендах будуть слугувати вказівниками в питаннях  безпеки.

Змістовне наповнення та дизайнерське оформлення стендів ви завжди можете погодити з нашими фахівцями. Це дасть можливість купити стенди, які  і по змісту, кольору, дизайну будуть відповідати вашій аудиторії. Чекаємо на ваші дзвінки. Завжди раді прийти на допомогу.

Купити магнітний стенд

Наша компанія «ДП-Реклама» пропонує широкий  асортимент стендів на магнітній основі, які будуть слугувати як наочні посібники та демонстраційні моделі. Магнітні стенди актуальні для інформації, яка потребує постійного оновлення. Зручність,  мобільність та практичність даної продукції має широку географію  застосування таких стендів – в дитячих садочках, в закладах освіти, в торговельних центрах, громадських організацій, державних службах та відомствах.

Магнітні стенди використовують як навчальні посібники, інформаційні майданчики, виставкові комплекти,  настольні   ігри та  інше.

Виготовлення магнітних стендів для дітей - відповідальний творчий процес. Малеча заслуговує особливої уваги дизайнерів та психологів, які бажають зробити матеріал розвиваючим та донести інформацію до дітей. Наші працівники докладають максимум зусиль, щоб зробити товар унікальним.

Для проведення творчих, інтерактивних занять з вихованцями дитячих садів і учнями молодших класів магнітні вироби незамінні. Ми виготуємо для вас магнітні стенди «Наша творчість», «Український алфавіт прописними літерами на магнітному вінілі», «Комплект стендів для навчання грамоти з буквами та цифрами», «Англійський алфавіт на магнітах», «Умілі ручки»,  «Світ очима наших дітей», «Ми малюємо» та багато інших.

    

Ви можете замовити  магнітні стенди без назви для демонстрації наочних посібників під час занять, розміщення рахункового  матеріалу на магнітах або різноманітних  картинок, що зробить навчання цікавим та доступним.

Магнітні стенди застосовуються для оформлення протипожежних куточків на підприємствах, в  навчальних закладах,  торговельних центрах, закладах з професійної підготовки фахівців рятувальних служб. Вони ефективно виконують роль інструкторів з підготовки спеціалістів з надзвичайних ситуацій.

Якщо ви не знайшли бажаного виробу на сайті, дизайнери компанії «ДП-РЕКЛАМА» виготують на ваше замовлення магнітний стенд, який буде  відповідати вашим запитам.  Дизайн стендів безкоштовна послуга.

Доставимо наш товар  Новою  поштою або Укрпоштою. Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення, будемо раді співпрацювати.

Клас безпеки. Купити стенди для класів безпеки

Вимоги військового часу потребують відкриття класів безпеки в закладах освіти. Тому в калейдоскоп новин останнім часом все частіше потрапляє інформація про відкриття класів безпеки в тому чи іншому навчальному закладі. Функціонування таких точок максимальної концентрації знань та демонстраційних матеріалів, які охоплюють тему організації безпечного життєвого шкільного простору,  допоможе дітям набути необхідних навичок з безпечної поведінки.

Формування культури безпечної поведінки у школярів різних вікових груп — таке важливе завдання освітньої галузі допоможуть розв’язувати класи безпеки.

Наша компанія ДП реклама пропонує широкий асортимент стендів, наліпок, плакатів, банерів, комплектів стендів з прозорими кишеньками та корковим покриттям для змінної інформації,   які допоможуть  педагогам  навчити дітей заходам мінної, протипожежної безпеки,  кібернебезпеки  та психологічного захисту.

Створення та функціонування класів безпеки сприятиме систематичній підготовці дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя та формування навичок самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій.  

Наші спеціалісти допоможуть керівникам закладів освіти оформити інтерактивний клас, та забезпечити його достатньою кількістю наочних та демонстраційних навчальних засобів у вигляді стендів, табличкок, вказівників, різних видів кріплень, годинників, стрілочків для стендів, плакатів, наліпок,  банерів, які виготовлені з якісного пластику, банерного полотна, прозорих кишеньок та коркового  покриття.

Одним  із засобів оснащення класів безпеки є різноманітні стенди з безпеки життєдіяльності та інструкції з  техніки безпеки у різних сферах життя людини.  В нашому арсеналі  достатня кількість стендів на різні теми.

Ми пропонуємо вам плакати та стенди з такими темами: 

— норми протипожежної безпеки;

— правила дорожнього руху (особлива увага до пересувань в темну пору доби);

— рекомендації з мінної безпеки;

— інструкції з надання першої медичної допомоги;

— поради для збереження психологічного здоров’я;

— алгоритм дій під час повітряної тривоги та в зоні обстрілів;

— безпека у світовій мережі;

— правила поведінки з незнайомими людьми тощо.

Стенди для класів безпеки можуть виконувати не лише роль джерел важливої інформації. З їх допомогою простіше здійснити зонування простору та створити окремі освітні сектори для оптимізації навчання та систематизації вузькопрофільних знань.

Пластикові інформаційні дошки з системами прозорих кишень для змінної інформації стануть у пригоді при організації занять для різних вікових груп школярів — універсальність та мобільність таких систем доведені часом.

Їх використання разом з іншими мобільними наочними засобами сприятиме досягненню тих цілей, які ставляться таким освітнім середовищем, як клас безпеки.

Весь спектр наочних друкованих засобів, які стосуються теми безпеки в освітніх закладах, ви можете купити на нашому сайті. Власне виробництво — фактор, який дає змогу оперативно реагувати на будь-які запити та потреби споживачів стендової продукції.

Ласкаво просимо на наш сайт, якщо вам потрібно купити недорогі та якісні таблички, знаки, наліпки, плакати для облаштування класу безпеки. В стислі терміни втілимо в життя вашу заявку якна типове, так й на індивідуальне замовлення та доставимо його за вказаною адресою.

Вказівники, стенди інформаційні для парків, дитячих атракціонів, відпочинку

В кожному місті, містечку чи селищі України є місця, призначені для відпочинку людей. Як і будь-які громадські місця, такі зони потребують наявності інформаційних майданчиків, які допоможуть зорієнтуватися на місцевості, розкажуть про місцеві пам’ятки історії та культури, ознайомлять з тими правилами поведінки, які діють на даній території.

Вказівники, інформаційні стенди для парків, дитячих атракціонів та зон відпочинку — саме такі «маячки», які дозволять покращити навігаційні та безпекові характеристики місць масового відпочинку громадян.

      

Вказівники й стенди для парків, дитячих атракціонів та зон відпочинку відносяться до інформаційних вуличних стендів. При професійному підході до виготовлення таких моделей вони гармонійно вписуються в місцеві пейзажі та на відмінно справляються з покладеними на них функціями.

Відомості, які розміщуються на вказівниках та інформаційних стендах для парків, дитячих атракціонів, зон відпочинку, залежать від місця, де буде розміщуватися об’єкт інформації. Зазвичай темами оформлення таких пластикових дощок є:
 — інформація про відповідальних осіб, які опікуються зоною відпочинку;
 — правила поведінки, норми техніки безпеки та правила користування атракціонами;
 — плани парків та туристичні маршрути;
 — рекламні матеріали;
 — контактні дані органів контролю за якістю послуг та дотриманням техніки безпеки.

Вказівники та інформаційні стенди для парків, атракціонів, зон відпочинку можуть бути виготовлені в кількох варіантах оформлення. Це настінні інформаційні дошки, мобільні стенди для установки без закопування та такі інформаційні об’єкти, які встановлюються в ґрунт або бетонуються. Кожне з цих джерел інформації має хороші антивандальні та експлуатаційні характеристики та може бути обладнане козирком для захисту від опадів.

     

На нашому сайті ви можете ознайомитися з широким асортиментом вказівників та стендів інформаційних для парків, дитячих атракціонів, зон відпочинку. Ціни демократичні та залежать від розміру та матеріалу виготовлення. Вашій увазі представлені пластикові дошки та металеві конструкції з захисною антивандальною плівкою.

Не знайшли стенд, що відповідає вашим запитам — створимо стенд спеціально для вас. Власне виробництво дає можливість нашим клієнтам купити у нас недорогі якісні стенди будь-яких призначень та форматів з індивідуальними безкоштовними проектами наших дизайнерів.

Стенди для військових їдалень (столових)

Організувати зручні, комфортні умови для харчування військових — одне із завдань, які стоять перед командирами військових частин та підрозділів. Коли розв’язано усі питання матеріально-технічного оснащення пунктів харчування захисників, виникає завдання інформаційного забезпечення приміщення військової їдальні.

Наша команда ДП-Реклама має великий досвід роботи щодо оформлення стендами приміщень військових частин, військкоматів, територіальних центрів комплектування, військових  їдалень.

     

Ми  виготовляємо  інформаційні майданчики  для розміщення необхідної інформації, яка стане помічником у справі чіткого функціонування центрів та військових частин, військових пунктів харчування.    Ми пропонуємо  безкоштовні зміни в дизайні, безкоштовний індивідуальний дизайн.

Інформаційні,  презентаційні,  навчально-методичні стенди,  банери,  перекидні системи,  металеві конструкції та інші  вироби сприятимуть дотриманню алгоритмів приготування їжі,  здійсненню контролю за усіма етапами  приготуванні їжі та допомагатимуть ефективно організовувати сніданки, обіди й вечері для військовослужбовців.  

     

Стенди для військових їдалень (столових) донесуть до цільової аудиторії різноманітну важливу інформацію. На ваше замовлення ми виготуємо стенди за  запропонованим вами змістовим наповненням, кольором та розмірами.

 Якщо вам терміново потрібні інформаційні майданчики, то у нас в наявності  розроблені комплекти стендів, стенди, банери для військових столових за такими темами:

 • Графіки приймання їжі та щоденні меню;
 • Графіки контролю посадовими особами якості харчування;
 • Дані про харчову, енергетичну цінність окремих продуктів, наявність в них вітамінів та мікроелементів;
 • Обов’язки обслуги;
 • Технологія приготування закусок і салатів та норми їх виходу;
 • Первинна обробка риби;
 • Первинна обробка м’яса;
 • Технологія приготування перших страв, бульйонів та супів;
 • Форми нарізання овочів та середні норми відходів при первинній обробці;
 • Норми виходу перших і других страв, порцій м’яса, риби.
 • Обробка риби у військовій їдальні;
 • Правила миття столового посуду;
 • Правила первинної обробки картоплі та овочів;
 • Санітарні вимоги під час обробки продуктів у військовій їдальні;
 • Обробка м’яса у військовій їдальні;
 • Контроль за військовим харчуванням.

Для  оформлення військових їдалень ми  виготуємо плакати,  банери з написами, які закликають дбайливо ставитися до харчових продуктів та нагадають про правила етикету за столом та культуру харчування.

Для робочих місць  кухарів  наші дизайнери розробили стенди з описами технологічних процесів приготування їжі, схемами й принципами роботи кухонного обладнання, правилами зберігання та обробки продуктів та нормами техніки безпеки.

Плакати для військових їдалень (столових) та їх кухонних приміщень ми виготовляємо дотримуючись певних розмірних та кольорових стандартів, які відповідають стриманим суворим військовим інтер’єрам.

Ми пропонуємо  нашим замовникам широкий асортимент стендів, які різні за  стилем, формою  та розмірами.  Радимо звернути увагу на стенди з прозорими кишенями для змінної інформації — з їх допомогою можна створити інформаційні куточки, що потребують регулярного оновлення змістовно-смислового наповнення.

Рекомендуємо скористатися можливістю здійснити індивідуальне замовлення та купити на нашому сайті недорогі авторські стенди.

Звертайтесь — ми запропонуємо вам стенди для військових їдалень, оформлені в спокійних стриманих тонах. Такий стиль оформлення інформаційних пластикових дощок не буде нести додаткового навантаження на нервову та зорову системи та сприятиме комфортним сніданкам, обідам та вечерям наших військовослужбовців.

Наша команда DP-reklama  дякує  вам за героїзм,  безпеку  і віру в майбутнє незалежної України.

Таблички зі світловідбивними елементами

Таблички — практичний й корисний елемент оформлення життєвого простору людини. Зорієнтуватися на незнайомій вулиці, швидко знайти потрібний номер будинку чи кабінет службової особи, дотримуватися правил дорожнього руху нам допоможуть таблички зі світловідбивними елементами, які виготовляє наша компанія ДП-реклама.

 За  цільовими функціями та місцем  розташування таблички поділяють на:

 • Таблички зі світловідбивними елементами, які завжди мали попит в певному секторі;
 • Дорожні знаки, вуличні, адресні й фасадні таблички при наявності світловідбивних елементів не втрачають свою функціональність навіть в темний час доби на темних вулицях українських міст та сіл.

Ми пристосовуємось до тимчасових життєвих незручностей, ліхтарики стають обов’язковим предметом наповнення жіночих сумочок, а таблички зі світловідбивними елементами — обов’язковими об’єктами оформлення наших доріг, вулиць та прибудинкових територій.

Сучасне обладнання та нові технології виробництва дозволяють розширювати  асортимент  інструментів візуалізації життєвого простору людини до нескінченності.  DP - reklama готова запропонувати нашим споживачам великий вибір  табличок  різних розмірів,  форм та шрифтів. Таблички зі світловідбивними елементами нерідко потребують індивідуального підходу до кожного замовлення, адже інформація на них часто буває автентичною.

Наші  фахівці виготують для вас таблички, знаки зі світловідбивними елементами відповідно до ваших вимог та запитів.

Ви можете замовити у нас таблички з фоном зі  світловідбивної плівки або з текстом та зображеннями  зі світловідбивними елементами.

Сфера застосувань таких табличок досить широка. Таблички зі світловідбивними елементами використовують:

— як джерела інформації;

— в ролі вказівних знаків;

— як навігаційні об’єкти.

Всі  вони допомагають людині орієнтуватися в  навколишньому  просторі. Такі дороговкази стійкі до впливу атмосферних явищ та містять необхідний мінімум важливої інформації.

Наші  таблички  зі  світловідбивними  елементами —  ексклюзивні корисні знаки навігації таідентифікації об’єктів міської інфраструктури та житлових кварталів з високими експлуатаційнимихарактеристиками.

Купити якісні недорогі таблички ви можете на сайті компанії, обравши з широкого асортименту вам необхідні, або ми виготуємо виріб за вашими побажаннями.

Світловідбивні таблички

ЕТАПИ ВИГОТОВЛЕННЯ СВІТЛОВІДБИВНОГО ВКАЗІВНИКА

 

 

 

 

 

 

 

 Вказівник на композитній панелі з металевою рамою на опорі.

 

 

 

 

   На композитну панель накатується повнокольорова самоклеюча плівка.

 

  На плотері вирізаються світловідбивні елементи (саме в цьому випадку – червоні) та наносимо їх на табличку.

 

  Зварюється рама розміром 50х30 см та приварюється до опори. Довжина опори 2,5 м.

 

  Внизу опори приварюються шматочки металу для кращого бетонування опори.


Далі йде процес фарбування опори та рами.

 

  Заклепками прикріпляємо табличку до рами.

 

   Після кріплення вказівник має такий вигляд.

 

  Після встановлення вказівника на місці (приблизно 60 см піде під землю), табличка буде знаходитись на рівні очей людини.

Стенди для підготовки військовослужбовців

В умовах війни дуже актуальною є підготовка військовослужбовців за сучасними стандартами. Збройні сили України продовжують підготовку та перекваліфікацію військових фахівців, також військова підготовка включається до освітніх програм підготовки та навчальних планів вищого навчального закладу.

Підготовка військовослужбовців — безперервний процес, який потребує наявності обладнаних навчальних баз з інформаційними майданчиками й наочними засобами, тренувальними тренажерами, зі стрільбищами й військовими тирами.

Наша компанія «ДП-реклама» пропонує інформаційні пластикові дошки, банера, штендера, які будуть незамінні при оформленні та облаштуванні місць навчання захисників Батьківщини. Стенди для підготовки військовослужбовців охоплюють усі напрямки навчального курсу молодого бійця.

Темами оформлення пластикових дощок для пунктів підготовки військовослужбовців можуть бути бойова  підготовка, фізична підготовка, тактична медицина.

 

Окрема ділянка роботи служб з підготовки військовослужбовців є ознайомлення бійців з іноземними видами озброєння, і на первинному етапі цього знайомства відповідні стенди можуть мати позитивне інформативне значення. 

Якщо на нашому сайті ви не знайшли  стенд на потрібну вам тематику, наші дизайнери розроблять для вас  виріб за вашими макетами або побажаннями. Дизайн стенду безкоштовна послуга.

На фронті не буває дрібниць, тому всебічна підготовка військовослужбовців — одне з важливих завдань кожного центру, де проводиться черговий навчальний збір та кожного навчального закладу, де здійснюється первинна військово-професійна підготовка. 

Ми виготуємо для вас стенди, банера, комплекти стендів за основними темами підготовки військовозобов’язаних: бойова підготовка, фізична підготовка, тактична медицина, топографія, формування контраварійних навичок, знайомство з правилами ведення бойових дій на урбанізованій місцевості, інженерна підготовка та формування почуття самозбереження та взаємодопомоги.  Цей список — головні тези оформлення інформаційних куточків для місць навчання солдатів й офіцерів ВСУ.

Широкий асортимент таких стендів за привабливими цінами ви завжди знайдете на сайті «dp-reklama.com».

Можливість зробити у нас індивідуальне замовлення дає змогу купити тут недорогі стенди різного формату на будь-які  актуальні теми сьогодення.

Стенди з Правилами руху на самокаті та велосипеді

На відміну від власників автівок, володарі самокатів та велосипедів не зобов’язані мати документ, що засвідчує їхнє право на управління транспортним засобом. Але оскільки велосипедисти та їздці

на самокатах здійснюють рух по проїзній частині вулиць та доріг, знання ними базових правил дорожнього руху та норм й обмежень, що стосуються екіпіровки та дій власників двоколісних засобів пересування, не просто бажане, а обов’язкове.

Стенди, наліпки, дорожні вказівники, банери із правилами та дорожніми знаками, які виготовляє наша компанія ДП реклама, допоможуть  власникам транспортних засобів зрозуміти сигнали дорожніх знаків та розміток, навчать  підкорятися вимогам регулювання дорожнього руху, тримати транспортний засіб у справному стані та дотримуватися чинних правил дорожнього руху.   Знання цих  застережних знаків допоможе уникнути аварійних ситуацій та вберегти дорогоцінні життя та здоров’я.

Сім’я та заклади освіти  — головні осередки суспільства, де дитина повинна отримати відповідні знання з безпечної поведінки на тротуарах та дорогах. Також і багатьом дорослим не завадить вивчити або освіжити в пам’яті правила їзди на самокаті та велосипеді.

Цих транспортних засобів стає дедалі більше на вулицях наших населених пунктів, а культура поведінки їх власників часто бажає бути кращою.

Які ж правила руху на самокаті чи велосипеді мають стати темами шкільних або вуличних інформаційних стендів  для  вивчення  чи повторенні   на виховних годинах чи при  проведенні батьківських зборів? Пропонуємо виготувати рекламну продукцію у вигляді стендів, банерів, вуличних штендерів, наліпок з наступними правилами:

— рухатися по проїзній частині потрібно на спеціально відведених смугах або якомога правіше до узбіччя;

— вік, з якого дозволяється рух проїжджими частинами — 14 років;

— дітям до семи років дозволено кататися на тротуарах та пішохідних доріжках у супроводі дорослих;

— порушники ПДР на електросамокатах мають рівень відповідальності та суми штрафів, ідентичні покаранням водіїв мопедів;

— пересування завжди здійснюється у напрямку руху усіх транспортних засобів;

— пропускати пішоходів на переході та самим пішки долати такі дорожні ділянки — обов’язково;

— виконання вимог попереджувальних, заборонних знаків та сигналів світлофорів — обов’язок усіх учасників дорожнього руху;

— знання мови жестів на дорозі — одна з умов безпечного руху;

— ходові вогні на транспортному засобі та світловідбивальні елементи на одязі в темну пору доби— ще один важливий фактор безпеки при дорожньому русі.

Замовити та купити стенди, які пропагують безпечні способи руху нашими узбіччями та дорогами й знайомлять громадян з правилами руху на самокатах та велосипедах, ви можете на нашому сайті.

Наші дизайнери розроблять для вас пластикові інформаційні дошки з правилами руху на самокаті та велосипеді,  адаптовані до ваших потреб та вимог. Дизайн стендів безкоштовна послуга.

Замовляйте недорогі плакати якісного українського виробника з правилами руху на самокатах та велосипедах — будемо покращувати культуру безпечної поведінки українців на дорогах разом.

Стенди для військкоматів

 

  На територіальні центри комплектування та соціальної підтримки — колишні військкомати — покладено досить великі обсяги завдань. Соціальна підтримка військових пенсіонерів та родин військовослужбовців, ведення обліку військовозобов’язаних та мобілізаційна робота — щоб справитися з таким функціональним навантаженням, військові комісари повинні подбати про раціональне використання свого робочого часу та простору.

Організувати такий робочий простір, в якому буде зручно виконувати свої професійні обов’язки та налагоджувати ефективні комунікаційні зв’язки з населенням та органами місцевої влади, профільним фахівцям завжди допомагають стенди для військкоматів. Такі інформаційні майданчики — засоби донесення до громадян важливої інформації, універсальні довідники, помічники офіцерів. З допомогою стендів для військкоматів формується інтер’єр територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Майданчики таких інформаційних дощок використовуються для розміщення матеріалів, які підтримують імідж армії України та живлять патріотичні почуття українців.

         

На нашому сайті представлено багато різновидів продукції, яка допоможе в оформленні військкоматів. Шукайте їх у відповідному розділі, серед стендів з державною символікою, у відділі стендів з допризовної підготовки. Наші пластикові інформаційні дошки сприятимуть створенню функціонального робочого середовища, наданню йому патріотичної атмосфери, налагодженню продуктивних зв’язків між громадськістю та представниками військових.

     

Ви маєте змогу купити недорогі та якісні стенди для ТЦ КСП (військкоматів) з такого списку:
 — дошки з прозорими кишенями для змінної інформації;
 — агітаційні банери та стенди;
 — матеріали з нормативно-правовим підґрунтям мобілізаційних заходів;
 — умови служби за контрактом;
 — куточки пам’яті та історичні плакати.

Оптимізувати роботу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, оперативно реагувати на щоденні виклики повномасштабного вторгнення — вдосконалити ці процеси та стати ефективними асистентами офіцерів з ТЦ КСП можуть стенди для військкоматів від надійного українського виробника. Багаторічний досвід роботи власного підприємства з виготовлення стендів дає змогу пропонувати своїм замовникам якісний функціональний продукт — стенди для військкоматів не є виключенням, і ви завжди маєте змогу переконатися в цьому.  

Купити прозорі кишені для змінної інформації

У  навчальному закладі, торговельному центрі, громадській організації чи на виробничому підприємстві  існує потреба в донесенні до широкого загалу інформації, яка потребує постійного оновлення.  Для цього наша компанія пропонує  для вас різноманітні кишеньки із прозорого пластику. Стенди з певною кількістю прозорих кишень, які розміщені по периметру інформаційних пластикових дощок або зібрані в настінну перекидну систему, дають можливість розповсюджувати оперативну інформацію, періодично оновлювати методичні матеріали, інформувати про зміни в правовому полі функціонування державних чи приватних об’єктів господарської діяльності.

        

Об’ємні чи плоскі кишені дають змогу компактно розмістити на відповідних пластиковихи інформаційних дошках рекламну чи публічну інформацію в зручному форматі подачі.  Ми виготовляємо кишеньки під аркуші А3, А4, А5, А6, щоб кожен зміг підібрати собі стенд з прозорими кишенями для інформації відповідно до своїх потреб та розмірів робочої зони.

Наші кишені з ПВХ  для потреб великого торговельного центру, акрилові кишеньки для куточка споживача, кишені з пропілену для тематичного шкільного плаката мають однаково високі якісні характеристики та противідблискові властивості. По краєчку кишені наклеюється кольорова плівка  для створення таких інформаційних куточків, які не порушать загальний стильовий напрямок та кольорову гаму оформлення вашого приміщення чи робочої зони.

   

На нашому сайті ви маєте можливість купити кишені для стендів інформаційних широкого цільового спектра застосування, прозорі комірки для методичних матеріалів в класи навчальні та інші різновиди прозорих кишень для інформації.

Зразки оформлення інформаційних куточків прозорими пластиковими кишенями ви можете дослідити в усіх відділах нашого онлайн-майданчика. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними співвідношенням ціна:якість товарів надійного українського виробника та умовами співпраці з фахівцями нашого підприємства. Сміливо звертайтесь до наших менеджерів, якщо вам потрібно купити прозорі кишені для інформації й у вас виник ряд нез’ясованих моментів — наші фахівці будуть раді допомогти у здійсненні правильного вибору.

Стенди для військкоматів

На територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати), покладено досить великий обсяг завдань: мобілізаційна робота, соціальна підтримка військових пенсіонерів та родин військовослужбовців, ведення обліку військовозобов’язаних.

Щоб впоратися з таким функціональним навантаженням, військові комісари повинні подбати про раціональне використання свого робочого часу та простору. Наша компанія пропонує широкий вибір   стендів, банерів, плакатів. Матеріал   на стендах підібраний у відповідності до нових нормативних документів.

Ми пропонуємо комплексний стенд з такими рубриками: 

 • Нормативні документи по веденню військового обліку і бронювання на підприємствах, установах та організаціях.
 • Завдання військового обліку.
 • Перелік документів та завдання персонального обліку призовників і військовослужбовців у державних організаціях, на підприємствах, в установах та організаціях.
 • Правила військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
 • Адміністративна відповідальність за порушення законодавства.
 • Кримінальна відповідальність за порушення законодавства.
 • Безоплатна правова допомога в умовах воєнного стану.

На нашому сайті представлено багато інших різновидів продукції, яка допоможе в оформленні військкоматів. Шукайте їх у відповідному розділі, серед стендів з державною символікою, у відділі стендів з допризовної підготовки. Наші пластикові інформаційні дошки, плакати сприятимуть створенню функціонального робочого середовища, наданню йому патріотичної атмосфери, налагодженню продуктивних зв’язків між громадськістю та представниками військових.

Ви маєте змогу купити недорогі та якісні стенди для ТЦ КСП (військкоматів) з такого списку:

 • дошки з прозорими кишенями та пробковим покриттям для змінної інформації;
 • агітаційні банери та стенди;
 • матеріали з нормативно-правовим підґрунтям мобілізаційних заходів;
 • умови служби за контрактом;
 • куточки пам’яті та історичні плакати.

     

Організувати такий робочий простір, в якому буде зручно виконувати свої професійні обов’язки та налагоджувати ефективні комунікаційні зв’язки з населенням та органами місцевої влади, профільним фахівцям, завжди допомагають стенди для військкоматів. Такі інформаційні майданчики, засоби донесення до громадян важливої інформації, універсальні довідники, помічники офіцерів. За допомогою стендів для військкоматів формується інтер’єр територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Майданчики таких інформаційних  стендів використовуються для розміщення матеріалів, які підтримують імідж армії України.

Оптимізувати роботу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, оперативно реагувати на щоденні виклики повномасштабного вторгнення — вдосконалити ці процеси та стати ефективними асистентами офіцерів з ТЦ КСП можуть стенди для військкоматів від надійного українського виробника.

Багаторічний досвід роботи з виготовлення стендів дає змогу пропонувати своїм замовникам якісний функціональний продукт — стенди для військкоматів не є виключенням, і ви завжди маєте змогу переконатися в цьому. Чекаємо на ваші замовлення.

Придбати в’їзні знаки, вказівники, дорожні знаки

Об’єкти інформації, які ідентифікують місцевість, вказують вірні напрямки руху та сприяють дотриманню  правил дорожнього руху,  давно стали звичними елементами на узбіччях наших  доріг та автомагістралей. В’їзні знаки, вказівники, дорожні знаки — найкращі підкажчики та орієнтири для водіїв в складних схемах українських доріг та трас.

В’їзд у кожен населений пункт країни прикрашають в’їзні знаки, які першими інформують мандрівників про особливості місцевого менталітету, вік села чи міста, демонструють його геральдичні знаки та державні нагороди.

      

Наше підприємство ДП - реклама виготовляє багато різновидів в’їзних знаків та вказівників. З типовими прикладами оформлення таких інформаційних об’єктів ви можете ознайомитися на сайті компанії.  Сучасні в’їзні знаки, це конструкції, які стійкі до перепадів температур та впливу  різних атмосферних явищ.

Зазвичай виготовлення в’їзного знаку — це індивідуальний творчий проект. Дизайнери розробляють макет, який відображатиме особливості вашого населеного пункту: історію виникнення, характер діяльності та інше.

         

При виготовленні наші фахівці ретельно підходять до кожної деталі макетів в’їзних знаків, щоб на виході отримати продукт, який ідеально гармоніюватиме з рельєфом місцевості, відповідатиме статусу малої архітектурної форми, матиме високі  художні, декоративні та експлуатаційні характеристики. Й, звичайно, затвердження ескізу майбутнього виробу відбувається з урахуванням усіх вимог замовників та втілюється в життя після узгодження окремих індивідуальних деталей.

Вуличні інформаційні вказівники — ще один вид нашої продукції, яка стала звичною на вулицях українських місць. Такі інформаційні об’єкти формують навігаційну, безпекову та дизайнерську складові оформлення вулиць та доріг. Виготовлені на сучасному виробничому обладнанні, такі елементи дизайну міських шляхів можуть стати своєрідною місцевою родзинкою, яка підкреслить архітектурний стиль місцевості та натякне, які цікаві туристичні маршрути варто обрати.

       

Вказівники — індивідуальні вироби, тож власне виробництво — вагомий аргумент у виборі реалізатора ідей оформлення таких інформаційних знаків.

На противагу вказівникам, дорожні знаки — типові стандартизовані графічні малюнки, оформлення й використання яких регулюється чинним законодавством України.

На нашому сайті ДП-Реклама є усі види знаків та табличок для забезпечення дотримання дорожнього руху:

— попереджувальні;

— пріоритету;

— заборонні;

— наказові;

— інформаційно-вказівні;

— сервісні.