dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Поведінка з вибухонебезпечними предметами

Однією з актуальних тем, що зараз потребує постійної уваги батьків, педагогів, засобів масової інформації, є мінна небезпека та поведінка з вибухонебезпечними предметами. Ворог нашпигував наші землі такою кількістю підступних сюрпризів, що для їх знешкодження знадобляться роки після нашої перемоги.
Для інформаційно-роз’яснювальної профілактичної діяльності в цьому секторі згодяться усі засоби, які на практиці довели свою ефективність у роботі з підвищення рівня інформаційної безпеки громадян. Тематичні пластикові стенди — одні з наочних засобів, здатних взяти на себе роль ефективних інформативних компактних носіїв важливої інформації. Розміщені в навчальних закладах, держустановах, місцях з активним людським рухом, такі стенди обов’язково привертають до себе увагу та стають дієвими інструкціями з правил поведінки з вибухонебезпечними предметами. Комплексний вплив на підсвідомість людей інформації з багатьох відкритих джерел — інтернету, мас-медіа, стаціонарних пластикових дощок — формуватиме у кожного з нас усвідомлення чіткого алгоритму дій у разі виявлення підозрілого предмета.
Темами оформлення подібних стендів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності може бути інформація про те, де ж може чатувати загроза, в яких місцях потрібно бути особливо уважним й обережним та як себе поводити при виявленні мін.
Де можуть ховатися вибухонебезпечні предмети:
 — в місцях активних бойових дій;
 — біля об’єктів військової інфраструктури;
 — в полях, лісах та лісосмугах;
 — в траншеях, залишених локаціях та КПП;
 — на узбіччях доріг, під мостами, на берегах водоймищ та у водних джерелах.
Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами:
1. Ніколи не беріть у руки підозрілі предмети — вибухонебезпечними можуть бути звичайні телефони, кулькові ручки, павербанки, пакунки. Сучасні міни маскують під багато форм та подоб — уважність та обережність допоможуть убезпечити себе від загрози.
2. Обходьте стороною снаряди, в яких не спрацював підривник — вони можуть активуватися будь-якої миті
3. Не проводьте жодних експериментів з боєприпасами — заборонено переміщати їх, підпалювати, топити тощо.
4. Повідомте про вибухонебезпечний предмет служби оперативного реагування та організуйте евакуацію людей з небезпечної зони перевіреним раніше пройденим безпечним шляхом.
Зберігайте спокій та пам’ятайте — зовсім скоро ми будемо жити в країні, де замість оформлення та вивчення численних інструкцій з безпекової поведінки перейматимемося турботами про побут та звичне оформлення мирних домівок, установ, підприємств, організацій. Знання правил поведінки з вибухонебезпечними предметами допоможе кожному з нас живими та неушкодженими дочекатися цих прекрасних часів.

Сучасні тенденції в оформленні приміщень початкової школи

Питання, яким критеріям має відповідати сучасний освітній простір, в різні часи мало різні відповіді. Освітня реформа НУШ чітко окреслює стандарти сучасної класної кімнати в початковій школі. Багатофункціональність, креативність, інклюзивна складова та затишок — за такими показниками можна впізнати кабінет НУШ в навчальних закладах наших днів. Сучасні тенденції в оформленні приміщень початкової школи базуються на ідеї створення простору, де дитині комфортно проявляти себе як особистість в навчанні, спілкуванні, на дозвіллі. Одним з пропонованих рішень, яке допомагає школярам успішно долати усі етапи шкільної навчальної програми, є поділ класної кімнати на осередки, в кожному з яких можна ефективно розв’язувати різні види педагогічних завдань.

1. Осередок спілкування

Місце для ранкових зустрічей та позакласних заходів, душевних розмов та продуктивного спілкування. Стенди «Коло вибору», «Мій настрій», «Ранкові зустрічі», класні куточки стануть надійними сполучними місточками в процесі налагодження комунікації дітей та педагогів.

2.Тематична зона

Вибір наочних матеріалів для навчального осередку надзвичайно великий — це і математичні таблиці, й матеріали з граматики, орфографії, природознавчої сфери. Стенди з кишенями для змінної інформації допоможуть робити наповнення цієї зони актуальним та відповідним темі уроку чи порі року.

3. Осередок тиші

У дітей повинне бути місце для усамітнення та релаксу, і в такому місці малюк зможе відновити свій енергетичний ресурс.

4. Осередок матеріалів

Тут все зрозуміло — острівець гармонії та порядку з необхідним набором витратних матеріалів.

5.Новинарня

Дошки оголошень, розклади уроків, актуальні завдання, календарі природи та погоди, новини класу і школи — список тем оформлення пластикових інформаційних дощок для куточка новин можна розширювати залежно від потреб класу.

6. Куточок читання

Тут все просто — затишне захопливе царство книг.

7. Вчительський простір

Календарі, постери з сімейними фото, особисті дрібнички допоможуть розкрити перед дітьми внутрішній світ вчителя та ідентифікувати його персональний простір.

Весь асортимент інформаційних пластикових дощок, які можуть стати у пригоді при оформленні класу для молодших школярів, ви можете знайти на нашому сайті. Виготовлення стендів відбувається на власному підприємстві з врахуванням усіх сучасних тенденцій в оформленні приміщень початкової школи. Якісні, безпечні, недорогі плакати завжди готові вирушити до своїх нових власників.

Сучасне оформлення кабінетів НУШ стендами

Робота над вдосконаленням нової української школи продовжується навіть в екстремальних умовах війни. Перед педагогами та батьками стоїть цілий комплекс завдань, виконання яких потребує докладання щоденних зусиль. Сучасне оформлення кабінетів НУШ стендами — одна із задач цього комплексу, розв’язання якої допомагає зробити приміщення для навчання школярів початкової школи інформативним, зручним, ошатним. Існує безліч видів оформлення пластикових дощок для молодших школярів нової української школи. Вибір форматів та матеріалів для створення ефективних навчальних засобів залежить від віку цільової аудиторії та архітектурних особливостей кожної окремої школи.

Як же правильно вибрати наочні посібники для навчання та розваг малечі?

Дуже важливо приділити належну увагу вибору кольорової гами оформлення стендів. Вдало підібрані стенди обов’язково привертають увагу школярів, не обтяжуючи їх нервову систему, і завдяки цьому виконують свою навчальну місію навіть поза заняттями та уроками. Завдяки розміщенню навчальних та розвивальних матеріалів на стендах по периметру класів та ігрових кімнат реалізується один з принципів здобуття знань — доступна форма сприйняття інформації та регулярне її повторення.

         

Важливо обирати стенди для оформлення кабінетів НУШ у перевірених часом виробників, які під час виготовлення стендів дотримуються усіх вимог чинного законодавства до продукції дитячого призначення. Наша компанія з самого початку освітньої реформи виготовляє всі різновиди стендів для НУШ. На нашому сайті ви можете ознайомитися та купити такі види навчальних, розвивальних, організаційних пластикових дощок:
 — календарі природи та погоди;
 — стіни слів;
 — завдання з каліграфії;
 — абетки;
 — таблиці множення, додавання й віднімання;
 — кола вибору;
 — майданчики для творчих експозицій тощо.

Завдяки нашим стендам ви зможете надати кабінетам та коридорам початкової школи сучасного довершеного вигляду, поділити навчальні приміщення на зони, відповідні вимогам НУШ, покращити показники успішності учнів та чергувати інформаційні куточки для тренування пам’яті школярів.

Природні мотиви, українська символіка, казкові персонажі у великому обсязі представлені в тематиці та оформленні наших стендів для НУШ. Для того, щоб купити якісні та недорогі стенди для сучасного оформлення кабінетів нової української школи, скористайтесь послугами нашої компанії. Підкажемо вдалі ідеї оформлення шкільного кабінету, втілимо в життя ваше креативне бачення дизайну пластикової інформаційної дошки та доставимо замовлення за вказаною вами поштовою адресою.

Патріотична молодь — одна з найбільших цінностей держави

Сучасній молоді доводиться сприймати життя через призму відчуттів, пов’язаних з жахливими подіями, які протягом останнім місяців стали реальністю життя українців. У декого з людей війна оголила всі негативні сторони людської сутності. Дехто ж без вагань став на сторону добра й щодня працює над тим, щоб моральні принципи добра, гуманності, справедливості та патріотизму домінували в житті та керували усіма його діями, почуттями, вчинками. Ми абсолютно впевнені, що саме таких юнаків та дівчат у нас переважна більшість та знаємо, що патріотична молодь — одна з найбільших цінностей держави.

Виховання справжніх патріотів України — пріоритетне завдання української навчально-виховної системи. Починаючи з дитсадка, дітям потрібно в адаптованій до вікових особливостей світосприйняття формі доносити постулати про незалежність та суверенітет нашої держави, знайомити з національними обрядами та традиціями, пропагувати культуру міжнаціональних відносин. Ефективною інформаційною основою для організації виховних та просвітницьких процесів в ДНЗ завжди були стенди. Такі інформаційні пластикові дошки можуть слугувати прекрасними об’єктами оформлення приміщень та разом з тим бути ефективними помічниками педагогів у процесі виховання маленьких патріотів України.

Заклади загальної середньої освіти ніколи не стояли осторонь такої важливої справи, як виховання патріотичних почуттів молоді. Школи оперують багатьма наочними засобами, які допомагають формувати у дітей почуття належності до славного українського роду, прищеплювати любов та повагу до національних традицій та нашої символіки, пробуджувати інтерес до мови, історії, літературних надбань України. Історичні стенди, презентаційні плакати з елементами державних та національних символів, біографічні стендові мініатюри та композиції, ростові пластикові фігури, банерні стрічки, географічні колажі та карти — існує багато інформаційних посібників, які сприяють формуванню правильного світогляду школярів та допомагають виховувати людей з активною громадянською позицією.

   

На нашому сайті в широкому асортименті представлено усі різновиди продукції, що сприятиме вихованню такої молоді, яка обов’язково стане однією з найбільших цінностей держави.

Вже сьогодні вчорашні випускники шкіл та вишів пишуть новітню історію України. Імена багатьох з них золотими буквами вписують в книги народної пам’яті. Створити власний куточок пам’яті, присвячений подіям війни 2022 року в навчальному закладі чи адміністративній будівлі територіальної громади ви можете, скориставшись послугами наших фахівців. Інформаційна дошка з прозорими пластиковими кишенями дасть вам можливість організувати викладання матеріалів відповідно до власних бачень інформаційного проекту. Цієї ж мети ви можете досягти, якщо оформите індивідуальне конкретизоване замовлення. Власне виробництво дає нам можливість оперативно реагувати на прохання замовників, тож ви можете швидко та недорого купити стенд вашої мрії на нашому сайті.

Виховання патріотизму

Виховання патріотизму завжди було одним із пріоритетних завдань як системи освіти, так і держави в цілому. Сіяти в душах маленьких українців зерна любові та поваги до своєї Батьківщини, плекати ростки патріотичних почуттів, постійно дбати про розширення кругозору як юних, так і дорослих громадян країни — виконання таких завдань потребують використання багатьох інформаційних каналів та майданчиків. Навчальні заклади, громадські організації, державні установи в декоруванні своїх кабінетів та інших приміщень завжди робили акцент на наявність в загальному стилі оформлення національних відтінків та окремих патріотичних та історичних куточків. Роль таких наочних засобів у вихованні патріотичних почуттів неоціненна, тож вибір таких посібників — відповідальна справа.

Наш багаторічний досвід виготовлення подібних стендів на власних виробничих потужностях дозволяє нам рекомендувати нашу продукцію як таку, що задовольняє усі потреби споживачів та відповідає високим критеріям та вимогам до таких інформаційних дощок.

Якщо ви шукаєте наочні засоби, які сприятимуть вихованню патріотизму в навчальному чи трудовому колективі, радимо звернути увагу на добірки стендів, присвячених символіці нашої держави, географії країни, історичним хронікам та подіям, героям нашого часу. Цільове призначення таких інформаційних плакатів — сприяти формуванню національної свідомості громадян різних вікових категорій, вчити їх генерувати власні думки про вагомі історичні події, краще пізнавати історію малої батьківщини та української держави.

Виробництво стендів відбувається з урахуванням найсвіжіших фактів новітньої історії України. Враховуючи динамічний перебіг подій, що відбуваються навколо нас, варто запастися інформаційними пластиковими дошками з прозорими кишенями, які дозволять оперативно ділитися інформацією з відповідною цільовою аудиторією. Такі наочні засоби в широкому асортименті представлені на нашому інтернет-майданчику.

Розуміємо, наскільки важливо в наш час будити національну свідомість кожного громадянина України й наскільки актуальним на разі є військово-патріотичне виховання. Дбаємо про те, щоб через наші стенди ви змогли достукатися до серця кожного українця, а інформація з патріотичних плакатів знаходила відгук серед широкого кола читацької аудиторії. Докладаємо усіх зусиль, щоб ви могли купити найкращі стенди від вітчизняного виробника за помірними обґрунтованими цінами. Відповідаємо за якість нашої продукції та чекаємо ваших замовлень.

Безпека життєдіяльності дітей в умовах воєнного стану

Діти навіть в мирний час потребують додаткової уваги та піклування. А під час війни особливо вразлива дитяча психіка має бути максимально захищена від впливу багатьох зовнішніх негативних та травмонебезпечних факторів.

Організації безпечної життєдіяльності дітей в школах, дитячих садочках завжди приділялося багато уваги. Інформаційні стенди з правилами безпечної поведінки є обов’язковими елементами оформлення навчальних закладів, а в умовах війни їх доцільність не потребує додаткових аргументів. Ті освітні установи, які знаходяться в зонах відносного спокою, в наш час повинні ретельно слідкувати за тим, щоб батьки та діти в повному обсязі отримували всю потрібну та важливу інформацію. Дошки оголошень, куточки безпеки мають стати одними з тих інформаційних джерел, які об’єднують та координують зусилля мешканців громади в процесах організації життєдіяльності дітей та дорослих в умовах воєнного стану.

Яку ж актуальну інформацію варто розміщувати на шкільних інформаційних дошках, на стендах в адміністративних будівлях та на вуличних попереджувальних плакатах й дошках оголошень? Важливо донести до дітей та їх батьків максимально повний обсяг тих даних, знання та застосування яких на практиці може уберегти чиєсь життя та здоров’я. Доречно розповсюджувати інформацію про:

 — правила поведінки дітей під час евакуації;

 — правила безпеки у поводженні з незнайомими предметами;

 — ознаки небезпечних для находження та пересування місць;

 — фото та описи вибухонебезпечних предметів;

 — методи та способи психологічної підтримки дітей;

 — правила спілкування з незнайомими людьми тощо.

Варто зауважити, що подібна інформація має бути донесена до всіх без винятку дітей незалежно від того, яка бойова активність відбувається на територіях проживання кожного маленького українця. Батьки та педагоги повинні зробити все, щоб діти почували себе захищеними та розуміли, як себе поводити у різних непередбачуваних ситуаціях. Існує багато способів організації інформаційного простору окремої дитини. Кожному батьку, кожному педагогу потрібно докласти досить зусиль та приділити багато часу для того, щоб діти знали правила безпечної поведінки та усвідомлювали, в яких чат-ботах, соціальних месенджерах, на яких інформаційних платформах шукати відповіді на додаткові питання, як убезпечити себе та інших в умовах потенційних загроз життю та здоров’ю.

Безпека життєдіяльності дітей завжди була першочерговим завданням багатьох державних інституцій, а в умовах війни набула особливого значення. Наша країна робить усе для того, щоб наблизити час, коли інструкції з того, як діяти під час повітряних тривог або як правильно евакуюватися залишаться на тематичних стендах й інформаційних дошках, і ми будемо використовувати їх лише як наочні засоби для вивчення правил поведінки під час потенційних загроз та можливих надзвичайних подій.

Стенд «Адміністративна карта України»

Адміністративно-територіальний устрій України постійно адаптувався до тих змін в країні та законодавстві, які мали на меті спрощення системи державного управління країною на місцях. Реформи, які регулюють взаємовідносини між державою та її територіальними одиницями, відбуваються регулярно та мають на меті покращення функцій системи управління складовими частинами єдиного державного механізму. Лише протягом останнього сторіччя було зроблено кілька спроб реформувати адміністративно-територіальну систему поділу українських земель.

Знайоме багатьом слово децентралізація — це остання із реформ, яка регулює взаємодію між центральними та місцевими органами влади в Україні. Відповідно до нових законодавчих рішень 2020 року, адміністративна карта України зазнала змін, й це потрібно враховувати під час оформлення шкільних кабінетів, приймалень чиновників, вестибюлів громадських організацій та навчальних закладів. Стенди з сучасною адміністративною картою України мають відповідати Закону України № 562-IX, в якому Кабінетом Міністрів України затверджено перелік 1470 нових територіальних громад, які з 2020 року функціонуватимуть на території держави.

Стенди «Адміністративна карта України» дають можливість ознайомити громадян з актуальними на сьогодні територіальними об’єднаннями країни та зробити оформлення навчальних закладів, підприємств, організацій відповідними потребам сьогодення та чинній букві закону. На плакатах, які демонструють територіально-адміністративний устрій України, чітко позначені наші державні кордони, межі всіх територіальних одиниць країни, назви багатьох її населених пунктів. Фонові зображення обласних територіальних об’єднань відрізняються різними кольорами забарвлення, центри регіонів легко знайти завдяки спеціальним пунсонам. Якщо ж немає потреби в кольоровому маркуванні кожної окремої області, завжди можна обрати чи замовити стенд «Адміністративна карта України», де буде враховано усі побажання замовника щодо кольорової гами оформлення таких інформаційних дощок.

Можливості сучасного підприємства з виготовлення стендової продукції не обмежують рамки вибору будь-яких параметрів та форматів інформаційних пластикових дощок. Тому, замовляючи товари у професіоналів, ви гарантовано отримаєте стенди з чіткими та в міру яскравими зображеннями, які забезпечують комфортне зорове сприйняття. У нас вам завжди підкажуть оптимальні саме для вашого кабінету розміри адміністративної карти України, порекомендують супутні товари — вивіски, таблички, тематичні плакати, наліпки — які гармоніюватимуть з обраним товаром в довершеному інтер’єрі вашого приміщення.

Місто-герой Харків

6 березня 2022 року президент України Володимир Зеленський підписав Указ про нагородження низки українських міст почесним званням міста-героя. До списку населених пунктів, які отримали особливу державну відзнаку, увійшов й центр Слобожанського краю — місто Харків. Місто, яке з перших днів російського вторгнення дало гідну відсіч окупантам українських земель, місто, жителі якого стійко та мужньо трималися під ворожими бомбардуваннями та артилерійськими обстрілами. Харків вистояв завдяки титанічним зусиллям військових, цивільних осіб, громадських організацій. Харків вистояв та став нездоланною перешкодою на шляху просування російської армії вглиб країни, і цей факт став одним з чинників, який дав зрозуміти, що перемога обов’язково буде за Україною.

Наша держава остаточно виграла битву за Харків — ворогу не вдалося навіть оточити місто. Були лише невдалі спроби прорватися на його вулиці, але українські воїни швидко зачистили територію Харкова від навали непроханих гостей. Війська Збройних сил України, підрозділи Національної гвардії, бійці територіальної оборони спрацювали чітко та злагоджено, не лишаючи окупантам жодного шансу навіть тимчасово стати господарями української землі. Харків — українське місто, так було, є і буде й харків’яни довели, що ніхто не в змозі спростувати цей факт.

Звання міста-героя, присвоєне Харкову — це вдячність України кожному харківському поліцейському, кожному захиснику міста, кожному фахівцю, який підтримував життєдіяльність мегаполіса та всім містянам, які вірили в перемогу ЗСУ й ні на хвилину не сумнівалися в тому, що Україна вистоїть в такому нелегкому протистоянні зі злом.

Мирне життя поступово повертається на вулиці та в домівки одного з найохайніших міст України. Звичайно, ще далеко до того часу, коли наші школи будуть сяяти начищеними вивісками та інформаційними табличками, а коридори усіх навчальних закладів заповнять допитливі школярі, які старанно вивчатимуть інформацію з оновлених шкільних стендів. Інформаційні дошки вишів країни зарясніють списками абітурієнтів та оголошеннями для майбутніх студентів. Бабусі та дідусі активно вивчатимуть нові законодавчі акти та розклад роботи фахівців на пластикових інформаційних куточках пенсійних фондів й поліклінік. Буде проведено колосальну роботу з очищення вулиць міста від усього того, що асоціюється з країною-агресором, а відновлені в’їзні знаки в Харків обов’язковим елементом оформлення матимуть відзнаку про особливий статус міста-героя.

Зовсім скоро ми долучимося до тих підприємств, які роблять посильний внесок у відновлення економіки України та будемо готові працювати із замовниками з усіх куточків України.      

Герої України

Українська земля в усі віки славилася своїми сміливими та мужніми чоловіками та відданими й мудрими жінками. Доля багатьох українців — це доля працьовитих людей, які в разі небезпеки завжди готові були захищати своїх рідних, свій край, свою Батьківщину. Комусь з цих людей вдалося прожити спокійне життя в затишному родинному колі, а на долю деяких з них дісталися суворі випробування, пройти які можна було , лише стиснувши в кулак усю свою волю та маючи величезну силу духу. В таких життєвих обставинах завжди є місце подвигу, в таких умовах й з’являються нові герої України.

2022 став роком, коли Україні доводиться пройти через вкрай важкі випробування. Наша країна довела й доводить світові, що українська земля — це справді Батьківщина славетних захисників, мужніх та безстрашних чоловіків та жінок. Історичні хронічки щодня поповнюються новими історіями про те, як справжні патріоти країни ціною власних життів захищають свободу та незалежність держави. В списку героїв сьогодення — й сивочолі представники старшого покоління, і зовсім юні вчорашні випускники навчальних закладів. Болить серце та щемить душа, коли ти прослуховуєш щоденні оперативні зведення й отримуєш інформацію про нових ранених та полеглих героїв. Ти розумієш, що такі люди пишуть нові сторінки історії сучасної держави, але дуже боляче від того, що невблаганна доля забирає кращих синів та дочок України.

Ми пам’ятатимемо кожного з тих, хто ризикував своїм життям заради мирного неба над Україною. Їхні подвиги стануть темами музейних куточків, шкільних стендів, меморіальних табличок, літературних романів. В честь героїв України будуть названі вулиці та навчальні заклади, а таблички з їхніми іменами знову змушуватимуть частіше битися серце та замислюватися над несправедливістю людського буття. Пам’ять  – одна з дивовижних властивостей людства, і ми завжди будемо пам’ятати, якою цінною монетою країна платила за щасливе майбутнє своїх дітей.

Імена наших кіборгів, асів авіації, прикордонників, рядових бійців та командирів військових підрозділів золотими літерами впишуть в анали історії разом з іменами козачих отаманів, кошових стрільців, героїв Крут… В житті не завжди є місце подвигу, а цим людям доля дала шанс стати гідними наслідування людьми, справжніми патріотами та героями України.

Найкраще, що ми згодом зможемо зробити для них — це стати країною успішних та щасливих людей. Давайте дамо собі обіцянку — на мирних вулицях наших міст та сіл під затишними вивісками кав’ярень чи під святковими урочистими банерами, під сонячним промінням чи під мерехтливими неоновими вивісками та табличками не забувати, якою ціною та завдяки кому нам дісталися такі звичні буденні речі. Пам’ятаємо — перемагаємо!    

Фізична безпека дітей під час війни

Діти потребують зараз особливої турботи та уваги. Через невеликий життєвий досвід і особливості дитячої психіки їм загрожує більше небезпек — фізичних та психоемоційних — ніж дорослим. Водночас існують інструменти, які дозволяють мінімізувати ризики та вберегти фізичне та психічне здоров’я дитини.

 

 

ЯК УБЕРЕГТИ ДИТИНУ ВІД МІН ТА ВИБУХІВКИ

 

Ще у перші дні війни Національна поліція України попередила про виявлення на території нашої країни протипіхотних мін, так званих метеликів. Вони невеликі, пластмасові, бувають яскравого кольору  через це діти можуть сприймати їх за іграшку. Також ворог розкидає реальні дитячі іграшки, смартфони та інші цінні речі, начинені смертельно небезпечною вибухівкою. 

Крім того, існує ризик замінувань. Причому не лише у зонах бойових дій чи на окупованих територіях, але й вздовж евакуаційних шляхів. Пропонуємо вам декілька порад, як вберегти дитину від мін та вибухівки.

1. Покажіть дитині фото мін-метеликів та упевніться в тому, що вона запам’ятала, як вони виглядають. 

 

Джерело: Національна поліція України

2. Введіть правило: не чіпати сторонні предмети (особливо якщо вони лежать без нагляду і виглядають покинутими). Поясніть дітям, як важливо бути пильними і не торкатися підозрілих предметів або покинутих іграшок, телефонів, побутових речей тощо. Домовтеся з дитиною: у разі, якщо вона помітить щось підозріле, вона має негайно повідомити про це вам або комусь з інших дорослих. Поясніть їй, що ні в якому разі не можна не тільки чіпати ці предмети, а й наближатися до них чи кидати в них чимось. Вибухівкою може бути начинена навіть «звичайнісінька» на вигляд кулькова ручка. Ви можете сказати дитині так: «Зараз усі допомагають Збройним Силам України, тож всі мають бути пильними. Якщо побачиш якісь покинуті речі або щось дивне скажи мені, я дуже сподіваюся на твою уважність».

3. Оминайте зелені насадження, пустирі, розвалини, покинуті домівки тощо. Якщо рухаючись по евакуаційному шляху, ви робите зупинку, не заходьте на узбіччя (навіть у туалет) і не дозволяйте забігати на узбіччя дітям. 

4. Розкажіть дітям про ознаки замінованих територій і попросіть її повідомляти вам, якщо таке побачить. Це можуть бути сигнальні стрічки, дротяні розтяжки (зазвичай на рівні колін), знаки з черепом та кістками, а також з написом: “УВАГА, МІНИ!”, “DANGER MINES!”, “ВНИМАНИЕ, МИНЫ!”. Водночас заміновані ділянки можуть не мати ніяких позначок. Тому поясніть дітям, що необхідно уникати й ділянок, які перелічені у попередньому пункті.

Офіційні попереджувальні знаки Джерело: https://stopmina.com/

 

Неофіційні попереджувальні знаки Джерело: https://stopmina.com/

5. Про виявлення будь-яких підозрілих знахідок Центр громадського здоровʼярекомендує негайно сповіщати органи влади. Це може бути поліція (тел. 102), пожежна служба (тел. 101), ДСНС або ТрО. Надайте фахівцям максимально вичерпну інформацію про підозрілий предмет: його опис, місце розташування, дату й час виявлення. Якщо є можливість, дочекайтеся прибуття рятувальників, спостерігаючи за підозрілим предметом з безпечної відстані та попереджаючи про небезпеку оточуючих. 

 

Джерело: Держспецзв’язку

Що подарувати школі на випускний? Який подарунок обрати для вчителя?

Випускний вечір - це хвилюююче свято для батьків, учнів, випускників. Попереду зовнішнє незалежне оцінювання, випускний, вступ до вузів.

Школа – це найпрекрасніша сторінка життя кожної людини. Тут діти навчаються здобувати знання, спілкуватись з однолітками, дружити, мріяти, ефективно комунікувати один з одним, управляти своїми емоціями, розуміти навколишній світ.

Закінчуючи школу, випускникам хочеться подякувати вчителям за знання, терпіння та розуміння. Тому, задовго до випускного вечора, школярі та їх батьки вирішують, що ж подарувати рідній школі та вчителям НА ВИПУСКНИЙ?

Хочеться, щоб подарунок був не тільки оригінальним, але й потрібним.

Наша компанія пропонує вам свої послуги у виборі змістовного подарунку школі чи вчителю. Ми радимо вам подарувати наглядність у вигляді стендів чи комплектів стендів, які виготовлені з пластику європейського виробництва, плакатів на банерній основі у предметний кабінет, фойє, музей, їдальню, актову та спортивну залу.

Такі подарунки, по-перше, допоможуть учням, які будуть навчатися після вас, якісно засвоювати матеріал, по-друге, створять прекрасний емоційний настрій для всіх учасників навчально-виховного процесу. 

Ми пропонуємо вам широкий асортимент подарунків школі та вчителю від випускників, наприклад.

Модульні картини, оригінальний та цікавий подарунок, який прикрасить та  надасть предметному кабінету,  актовій залі, фойє  сучасного та довершеного вигляду.

      

Цікавий декор стін, привабливі модульні картини, креативні таблички на двері, яскраві наклейки на стіну - це нові товари, які пропонує наша компанія для оформлення предметних кабінетів. Креативне декорування стін, яке дозволить - вражати, навчати та виховувати. 

     

Стенди для кабінетів, комплекти стендів, як один із різновидів наших товарів, допоможуть учням навчатися, а вчителю навчати. Тематика пластикових дощок охоплює всі предмети шкільної програми, починаючи з математики і завершуючи образотворчим мистецтвом, тому ви зможете обрати подарунок для вчителя, який викладає будь-який предмет.

     

Крилаті вислови для предметних кабінетів, графіки тригонометричних функцій, формули, силуети тварин, вирізані за допомогою фрезерного устаткування нададуть естетичного вигляду будь-якому приміщенню.

      

Щоб зробити вибір, порадьтеся з учителем чи директором освітнього закладу, зайдіть на наш сайт та виберіть стенд чи комплект стендів, декор чи модульну картину, які вам подобається.      

Якщо ви не знайшли на сайті потрібного товару, то, за вашим бажанням, на основі макетів, зображених на сайті, команда наших професійних дизайнерів створить для вас індивідуальний  подарунок вчителю абсолютно безкоштовно.

Для замовлення ексклюзивного стенду, вам необхідно зв’язатися з нашим менеджером та надіслати нам на електронну пошту текст та зображення, які необхідно розмістити на стенді. Також, ви можете вибрати будь-яку форму стенду, шрифт, кількість прозорих кишеньок та їх формат, замовити модульні картини чи декор стін у вигляді наліпок чи візерунків із пластику.

Діліться з нами своїми мріями, будемо разом втілювати їх в життя та робити приємний подарунок школі та вчителю. Ті, хто буде навчатися після вас будуть згадувати і дякувати за ваш креативний подарунок, тому що дітям подобається розглядати все навколо, вони поспішають в клас, де цікаво.

У нас Ви можете замовити якісну продукцію, на яку ми даємо гарантію, а оптовим покупцям знижки. Різні форми розрахунку за замовлення, доставка в усі точки України дає нашим клієнтам в нашій особі унікального виробника продукції. Замовляйте подарунки для школи у вигляді наліпок, декору стін, модульних картин, фундаментальних стендів з фізики, математики, географії, хімії, історії, української, іноземних мов та мов корінних народів, інформатики та інших.

Чекаємо на ваші замовлення. Зробимо якісний, змістовний, оригінальний подарунок рідній школі та улюбленим вчителям разом.

Децентралізація в Україні

Стенди для громад з питань децентралізації

В Україні вже кілька років проходить реформа децентралізації влади, кінцева мета якої — максимально узгодити інтереси держави з потребами територіальних громад. Важливу роль в  ефективній організації роботи громад  відіграє інформування населення про реформу децентралізації, плани роботи старост громад,  адміністративні та соціальні послуги.

Для інформування населення наша компанія ДП-реклама пропонує широкий вибір рекламної продукції: інформаційні стенди, стенди з безпеки  життєдіяльності та куточки цивільного захисту, презентаційні дошки, стенди з  державною символікою та систему навігації.

Розумна система навігації - це обличчя  будь-якої грамади. При виготовленні зовнішньої реклами ми завжди індивідуально підходимо до кожного замовлення.

В'їзні знаки, стели з написами населених пунктів, вуличні стенди, світлові вивіски,  банери,  штендера,  дорожні знаки, вуличні та інтер’єрні вказівники,  наклейки і таблички у вигляді вказівної стрілки,  стенди з навігаційними вказівниками,  штендери і ростові фігури,  що вказують напрямок,  таблички,  які прикріпляються до стіни та навігаційні таблички на опорі допомагають не тільки орієнтуватися на місцевості, але й  створять   вашій громаді неповторний образ.

Які функції виконують різні види рекламних носіїв?

 • Штендер– мобільний та зручний і в той же час, ефективний спосіб, як звернути увагу відвідувачів на вашу установу чи заклад.
 • Навігаційні стели, в’їзні знаки розміщуються при в’їзді  в громаду та виїзді з неї.
 • Світлова реклама є формою комунікації з жителями вашої громади, відвідувачами кафе, магазинів, зон відпочинку  в будь-який час доби і буде працювати на імідж вашої  громади.

Ощадливе використання коштів — один з принципів діяльності ОТГ.

Купити недорогі стенди та різні види рекламної продукції  для потреб громади ви можете на нашому сайті. Ми виробляємо стенди для забезпечення інформацією представників усіх галузей життєдіяльності людини. 

Усі новини та нововведення про рішення та діяльність місцевих органів самоуправління регулярно розміщуються не лише на відповідних сайтах та в періодичній пресі. Інформація для громадян на довідкових стендах, дошках для об’яв, інформаційних плакатах завжди знаходить свою цільову аудиторію

Тож стенди для громади з питань децентралізації — ефективні джерела актуальних відомостей та новин ОТГ, а значить, незамінний елемент оформлення вестибюлів сільських, селищних, міських рад та приймалень.

Тем для оформлення стендів з питань децентралізації безліч. Серед них найбільш актуальні наступні:
 — загальна інформація про статут та діяльність ОТГ;
 — децентралізація — плюси та мінуси;
 — план роботи старости громади;
 — календар засідань органів місцевого самоврядування;
 — графіки приймання громадян фахівцями з надання адміністративних та соціальних послуг.

Замовляйте і ми виготуємо для вашої громади: інформаційні стенди, стенди з безпеки  життєдіяльності та куточки цивільного захисту, презентаційні дошки, стенди з  державною символікою.

На інформаційних стендах ми можемо розмістити для вас таку інформацію: накази,  куточок споживача, дошки пошани, права і обов'язки співробітників, правила пожежної безпеки, дії при ГО і НС, зразки заяв громадян, куточок соціального працівника, куточок землевпорядника, правила внутрішнього розпорядку .

Куточки безпеки життєдіяльності та цивільного захисту  сприятимуть  попередженню громадян про можливі ризики знаходження в певній зоні або недопустимість окремих дій на обмежених територіях (попереджувальні знаки безпеки, знак «Запасний вихід»)  або стенди про профілактику коронавірусної інфекції, які  нагадають про дотримання правил гігієни.

Для презентації досягнень територіальної громади, знайомства з видатними особистостями краю, фотоекспозицій яскравих подій та мальовничих природних куточків пропонуємо вам замовити  презентаційні стенди.

Для вас ми виготуємо   стенди з  національною та Державною символікою, які будуть сприяти створенню урочистого настрою та патріотичного виховання населення.

Наша компанія виготовляє продукцію різну за змістом і асортиментом. Ми виготуємо зовнішню і внутрішню рекламу.  

Якщо ж ви по-іншому бачите свій ідеальний стенд , в’їзний знак, стелу — телефонуйте  за вказаними  на сайті телефонами, і ми разом його створимо.   Індивідуальний дизайн — безкоштовна послуга, яка дозволяє   зробити товар, який би повністю відповідав вашим запитам.

Власне виробництво — найкращий спосіб контролювати усі етапи виготовлення інформаційних пластикових дощок, вїзних знаків та стел  та створювати якісний кінцевий продукт.

Ми уважно слідкуємо за усіма законодавчими нововведеннями, на базі яких проходить децентралізація в Україні. Наші стенди дозволять вам охопити усі сторони життя українських територіальних громад, яких стосується децентралізація: питання, відповіді, ноу-хау, позитивний досвід роботи ОТГ.

Доставимо стенди, композиції стендів, вїзні знаки в усі куточки України.

Стенди з безпечного дозвілля взимку

На дворі зима. Це пора, на яку чекають всі діти та дорослі. Взимку можна покататися на ковзанах, лижах, ліпити снігову бабу. А дорослі чекають зими, щоб сходити на зимову рибалку, поїхати в гори кататися на лижах. Де б ми не були -  на дорозі, на катку чи на рибалці, ми повинні дотримуватись правил безпечної поведінки.

Виконання елементарних запобіжних заходів — запорука безпеки кожної людини, яка в осінньо-зимовий період вирішила провести час біля водосховища, на льоду або на ковзанці. Щоб уникнути нещасних випадків в місцях зимового дозвілля громадян, місцеві органи самоврядування повинні здійснити цілий ряд заходів, спрямованих на охорону життя та здоров’я людей на підпорядкованих їм водних об’єктах, чи під час проведення новорічних свят.

Інформування населення про можливі наслідки їх неправильних дій на льоду, ознайомлення дорослих та дітей з правилами безпеки на водосховищах, катках — одні з ключових завдань, які стоять перед організаціями, за якими закріплені водойми або ковзанки.

Як найкраще донести інформацію до відвідувачів у місцях масового перебування людей?  Звичайно, за допомогою інформаційних плакатів,  табличок,  стендів з безпеки на льоду, водосховищах, катках. Наша компанія виготує для вас стенди з різноманітними правилами безпеки в зимовий період, наприклад:

«Правила поведінки на льоду»,

«Техніка безпеки на відкритих водоймах»,

«Правила безпеки  під час зимових ігор»,

«Як безпечно кататися на ковзанах та санчатах».

Такі інформаційні засоби, в залежності від місця розміщення, ефективно виконують роль інструкторів з правил поведінки під час перебування на льодових майданчиках або стають примітними засобами попередження про можливу небезпеку життю людей.

      

На нашому сайті ви можете купити різноманітні стенди, таблички, штендери з безпеки на льоду, водосховищах, ковзанках та під час проведення новорічних свят. Ми виготовляємо стандартні типові плакати з техніки безпеки, різноманітні інформаційні пластикові дошки з прозорими кишенями для змінної інформації, із задоволенням працюємо над індивідуальними нестандартними замовленнями.

Тем  для оформлення стендів з безпеки на льоду, водосховищах, катках може бути безліч. Наприклад:
 — правила безпечної поведінки на льоду;
 — заборонні плакати, таблички;
 — попереджувальні знаки;
 — методика надання першої медичної допомоги;
 — заходи безпеки на водних об’єктах в зимовий період;
 — допомога потерпілим, які провалилися під лід;
 — норми поводження на ковзанці.

Купити стенди Ви можете в компанії ДП-реклама за доступними цінами.

Дизайнери, відповідно до всіх Ваших побажань, створять макети стендів, а фахівці на виробництві втілять все в життя.

Наша компанія доставить Ваше замовлення в будь-який куточок України.

Модульні картини із пластику

Стильний інтер’єр - це не тільки красиві шпалери, ідеально підібрані кольори та ексклюзивний меблевий гарнітур. Оригінальні дизайнерські аксесуари, серед яких є модульні картини, сьогодні є показником елегантного стилю в інтер'єрі. Саме такі картини створюють затишок та красу, чудово доповнюють інтер’єр та стають тією самою “родзинкою”, яскравим акцентом у сучасному приміщенні. Модульні картини доповнюють обраний стиль, і додають  фарб і акцентів в дизайн.

Звернемося до теорії.  Модульні картини – це декілька картин, які об’єднані одним сюжетом та становлять цілісну композицію. Ці картини переважно виконують на полотні, папері, алюмінію, або пластику. Наша компанія виконує їх на пластику європейського виробництва. Покриття може бути матовим або глянцевим.

Модульна картина може складатися із 2, 3,4, 5,6 або навіть 9 частин.  Відрізняються вони також  розмірами та розташуванням частин картини. Картини із сегментів дуже популярні в оформленні інтер'єрів офісів, кафе чи салонів краси.

Наша компанія виготовляє такі настінні  панно на замовлення. Наші спеціалісти виготують картину на будь-яку тематику: символіка України, пейзажі, карти України та світу, квіти.  Можна не обтяжувати себе нескінченним пошуком потрібного кольору, тематики або розміру, а просто замовити модульну картину, яка буде відповідати всім необхідним критеріям.

Велика картина на  пластику відмінно впишеться як в інтер'єр сучасного офісу або закладу освіти, так і вишуканого заміського особняка з високими стелями. Звичайно, розмір полотна повинен відповідати і розмірам приміщення. Компактна картина буде добре виглядати на стіні невеликої кухні, коридору або в затишній дитячій.

Модульні картини виглядають набагато цікавіше одиночних полотен. Симетрична розкладка картини на стіні сама по собі виглядає дуже стильно і додає кімнаті елегантності.

Модульні картини з пластику - це найновіший напрямок у сфері інтер’єрного дизайну. Не важливо, що необхідно оформити - заміський котедж, квартиру у місті,  офіс чи заклад освіти -  сучасні модульні картини для інтер’єру стануть прикрасою будь-якого приміщення.

Модульні картини мають свої відмінності від звичайних - великий розмір кожного модулю та відсутність звичних нам картинних рам. Таким чином, ми маємо одну велику картину, яка складається з декількох частих, але завдяки відсутності рам, картина ніби здається цільною. 

Якщо вам цікаве сучасне оформлення інтер’єру, то ви прийшли за адресою, обравши нашу компанію. Завдяки власним виробничим потужностям, ми можемо виготовляти великі партії стильних модульних картин як стандартних, так і за індивідуальним замовленням. Для друку наші спеціалісти використовують тільки екологічні матеріали та високоякісний ПВХ, покритий спеціальною захисною плівкою. 

Хочете купити якісну модульну картину але не знаете, який розмір чи колір вам потрібен? Наші спеціалісти допоможуть вам визначитися з розмірами та підібрати ідеальний варіант саме для вашого приміщення. За вашим замовленням ми виготовимо стильні інтер'єрні картини будь-якої форми та розміру. Кожному нашому клієнту доступні будь-які розміри модульних картин з вертикальним або горизонтальним розміщенням.

Щоб купити модульні картини з декількох частин, телефонуйте нашим менеджерам за контактными номерами телефонів. Не важливо, чи ви є нашим давнім замовником, чи звертаєтеся до нас вперше, у будь-якому випадку на вас чекає приємна знижка та швидка доставка замовлення. Чекаемо ваших дзвінків!

Банер для кав'ярні

Кафе та кав'ярні - це найкраще місце для зустрічей з друзями, проведення ділових переговорів, святкування ювілеїв. У кафе проводять романтичні побачення закохані, сюди приходять затишно провести вечір за чашкою ароматної кави, тут роблять пропозиції руки і серця.

Але як залучити відвідувачів до свого ресторану, кафе або кав'ярню? Про це піде мова в даній статті.

Кожен власник ресторанного бізнесу замислюється на тим, як залучити більшу кількість відвідувачів саме до свого закладу.

І зовнішня реклама кафе - це перше, на що звертає увагу потенційний клієнт. Від того, наскільки "смачним" та привабливим буде рекламний банер кафе, світлова вивіска, штендер залежить те, чи захоче клієнт увійти в ваше кафе або пройде мимо.

Зовнішня реклама - це незамінний помічник у створенні індивідуального іміджу закладу, а також його розкрутці. Відкриваєте ви новий бізнес або проводите ребрендинг - зробити рекламний банер для кафе, світлову рекламу - це саме те, що вам потрібно! І ми вам в цьому допоможемо!

Ми виготовимо для вас різні варіанти зовнішньої реклами: банери, світлові вивіски, штендери, вуличні інформаційні дошки. Наші кваліфіковані дизайнери розроблять для вас індивідуальний дизайн зовнішньої і внутрішньої реклами, який буде відповідати всім вашим побажанням.

Для оформлення інтер’єрів приміщень всередині ми пропонуємо використовувати декор стін з мотиваційними словами, наприклад: "Не кладіть в ранкова каву минулих спогадів. Краще додайте в неї цукор майбутніх надій ",  "Кава - це дивовижний напій, який зігріває весь світ". Наші дизайнери до різних мотиваційних слів намалюють малюнки, які посилять зміст тексту і будуть мотивувати відвідувачів пити каву та насолоджуватись життям.

Показником елегантного стилю в інтер'єрі є модульні картини. Ми пропонуємо комбінувати декор стін з модульними картинами, які ви можете вибрати у нас на сайті або виготовимо будь-яку картину за вашим вибором, яка впишеться в інтер'єр вашого закладу.

Для всіх видів реклами ми використовуємо тільки високоякісний ПВХ, світлостійкі і водостійкі захисні плівки, нетоксичні екологічно чисті матеріали.

Завдяки наявності власних виробничих потужностей, ми маємо можливість виготовляти велику кількість зовнішніх банерів та іншої рекламної продукції в найкоротші терміни.

Щоб замовити зовнішню і внутрішню рекламу кафе, наприклад, банер "Кава з собою", зв'яжіться з нашими консультантами. У нас діє система приємних знижок, як для нових наших клієнтів, так і для постійних.

Завдяки співпраці з усіма популярними службами доставки, ви отримаєте своє замовлення швидко і в срок. Телефонуйте, ми завжди вам раді!

Світловідбивні знаки безпеки

Щороку дорожні аварії, пожежі забирають життя тисячі українців. У більшості випадків нещастю можна було б запобігти, якби люди уважніше ставилися до знаків безпеки, що їх оточують, та ретельніше  дотримувались правил техніки безпеки та  безпеки життєдіяльності.

Наша компанія ДП-реклама пропонує знаки безпеки зі світловідбивним ефектом.

Покриття знаків безпеки світловідбивною стрічкою або фарбою — один з ефективних методів безпечного пересування в темних приміщеннях та в темну пору доби.

Заборонні дорожні знаки, таблички «Не влезай — убьёт!», «380 Вольт», значок вогнегасника без світловідбивного покриття,  майже втрачають свою ефективність і перетворюються у звичайні декоративні знаки для оформлення приміщень та узбіч доріг.

Щоб цього не сталося, варто зважено та уважно підходити до питання створення безпечного простору існування та пересування людей та встановлювати у відповідних місцях помітні ефективні знаки безпеки зі світловідбивними стрічками.

Вибрати та купити світловідбивні знаки безпеки ви можете на сайті нашої компанії. Власне виробництво дає змогу виконувати різні обсяги робіт з виготовлення світловідбивних табличок та знаків безпеки, тож ви завжди можете замовити та купити у нас будь-яку кількість таких наочних засобів найрізноманітніших за видами та форматами.

Заборонні дорожні знаки, стенди з пожежної безпеки, знаки заборони певних дій на виробничих об’єктах допомагають наблизити умови життєдіяльності українців до світових стандартів безпеки.

Якщо знаки покриті світловідбивною плівк, то в темний час доби вони допоможуть в екстремальних  умовах оперативно знайти  значок вогнегасника і скористатися  засобами гасіння пожежі з пожежного щита чи допоможуть вибратися з приміщення.

Звичайно, можна встановити скільки завгодно попереджень «Стороннім вхід заборонено» або «Посторонним вход воспрещен», на дії людини  в першу чергу впливатиме її особистісна культура безпеки.

Виховувати культуру безпечної поведінки, пробуджувати в дітях почуття самозбереження та турботливого ставлення до інших — одне з важливих завдань наочних засобів з техніки безпеки. Вихована людина не буде ломитися у двері з табличкою «Вхід заборонено» та адекватно себе поводитиме навіть без знаку «Ведеться відеоспостереження».

Допомогти підвищувати рівень культури безпеки громадян зможуть наші інформаційні наочні засоби. Купити недорогі світловідбивні знаки, попереджувальні таблички, стенди з техніки безпеки можна через просту форму замовлення на сайті або в режимі зв’язку з менеджерами компанії.

Що подарувати школі від випускників?

Випускний вечір – це особливе свято для всієї шкільної родини, а особливо, для випускників. 

Випускники 2021 - унікальні. Наша компанія вітає вас із закінченням школи. Неймовірний час, в який ви закінчуєте навчання, дарує вам неординарний досвід. Життя - це мрія, шанс, обов’язок, виклик, любов. Бажаємо вам бути щасливими, успішними та завжди бути вдячними батькам та вчителям, які навчили вас вірити в себе, не боятися труднощів та досягати мети.

В кожній школі є традиція – випускники дарують школі подарунок і хочеться, щоб він був  оригінальним.

Наша компанія пропонує в якості подарунку рідній школі – стенди чи комплект стендів в предметний кабінет, фойє, музей.  Ця наглядність допоможе учням якісно засвоювати матеріал та  створить прекрасний емоційний настрій для тих, хто буде навчатися після вас. І тоді учні, вчителі будуть згадувати ваш веселий і дружний клас.

    

Щоб зробити вибір, порадьтеся з учителем чи директором, зайдіть на наш сайт та виберіть стенд чи комплект стендів, який вам подобається.

Чекаємо на ваші замовлення.

Зробимо якісний, змістовний, оригінальний подарунок разом.

Роль стендів з охорони праці та промислової безпеки

Купити стенди з охорони праці від "ДП-РЕКЛАМА"

Стенди з охорони праці та промислової безпеки є життєво необхідними на будь-якому виробництві чи підприємстві. Стенди з охорони праці та промислової безпеки для робітників промислових організацій є:

 • інструкцією для правильних та безпечних дій;
 • Інформація, що розміщується на стендах, є посібником з охорони праці;
 • стенди допомагають якісно проводити інструктажі з охорони праці в промислових організаціях.

   

Такі інформаційні плакати наглядно демонструють правила безпеки з охорони праці, а також можливі наслідки, які можуть трапитися, якщо не дотримуватися правил і вимог з охорони праці в промислових організаціях.

   Де розміщаються стенди з охорони праці та промислової безпеки?

Стенди з охорони праці встановлюють в кабінетах, цехах, виробничих приміщеннях або на вільних майданчиках, які призначені для розміщення інформації, щоб працівники підвищували свої знання з охорони праці, техніки безпеки на виробництві та дотримувались цих правил.

На сьогодні в Україні інформаційне забезпечення охорони праці на виробництві закріплене на законодавчому рівні. Тому стенди цієї категорії є обов’язковим елементом оформлення приміщення  будь-якої установи, організації чи виробництва.

Ми пропонуємо Вам замовити стенди з охорони праці та промислової безпеки в компанії "ДП-РЕКЛАМА", які  відповідають всім нормативним вимогам.

    Обирайте для замовлення стендів на виробництво нашу компанію, тому що:

 • Наша компанія має великий досвід роботи.
 • Ми уважні до всіх замовників.
 • Ми постійно розвиваємось та враховуємо інновації в дизайні СТЕНДІВ та нормативну базу.
 • Стенди виготовляємо із якісного пластику європейського виробництва.
 • Доповнюємо комплекти стендів декором стін, який виготовляється на фрезерному устаткуванні.
 • Безкоштовно вносимо зміни в дизайн виробів, або виготовляємо макет за вашими ідеями та змістом.
 • Виготуємо ваше замовлення вчасно у визначені терміни. 
 • Доставимо товар в будь-який куточок України.

Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.

Доставка та оплата

Оплатити замовлення Ви можете зручним для Вас способом:

 • Ви оплачуєте замовлення при отриманні його на Новій пошті (післяплатою).
 • Ви перераховуєте гроші зі свого рахунку на наш рахунок.
 • Ви оплачуєте висланий нами рахунок в касі чи терміналі банку.

Якщо Ви бажаєте перерахувати кошти на наш рахунок, для оплати ми надсилаємо Вам необхідні документи (рахунок, договір, специфікацію, накладну, уставні документи).

Якщо Ви бажаєте отримати своє замовлення у відділенні Укрпошти, ми можемо надіслати за умови 100% попередньої оплати на рахунок. Вартість доставки сплачує отримувач (тобто людина, яка буде отримувати товар у відділенні Укрпошти).

У зв'язку з введенням змін в розрахункових операціях, наша компанія встановлюватиме додаткове устаткування та програми для нього. Тому ми пропонуємо уточнювати умови оплати за товар.

 

Доставити товар ми можемо у будь-який куточок України:

 • службою кур'єрської доставки Нова пошта (товар доставляється безпосередньо на Вашу адресу або на склад компанії-перевізника);
 • за допомогою Укрпошти (Ви забираєте покупку в найближчому відділенні Укрпошти)..

 

Із задоволенням доставимо Вам стенди в будь-який куточок України (Київська область і Київ, Лисичанськ і Кам'янець-Подільський, Харків, Харківська область, Львівська область, Львів, Одеса та Дніпропетровськ, Дніпропетровська область, Суми і Кіровоград, Донецьк і Вільногірськ, Миколаїв, Миколаївська область, Хмельницький, Хмельницька область, Горлівка і Запоріжжя та Запорізька область, Бердянськ і Кривий Ріг, Рівне і Луганськ, Павлоград, Вінниця та Вінницька область, Макіївка, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Керч, Нікополь, Кам'янське, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Алчевськ, Кропивницький і Вознесенськ, Чрноморськ та Коблеве)

Індивідуальне замовлення

Якщо ви не знайшли в нашому каталозі потрібний варіант стенду, банеру, в’їзного знаку, таблички чи поліграфічної продукції, тоді ми маємо для вас ідеальне рішення - розробка індивідуального дизайну. Хочемо наголосити, що для всіх клієнтів нашої компанії розробка дизайну є абсолютно безкоштовною. Окрім цього, ви можете безкоштовно вносити будь-які корективи у макет на стадії його затвердження. Залежно від типу вашої компанії чи закладу освіти, команда наших креативних дизайнерів створить для вас ексклюзивний дизайн, який буде в повній мірі відповідати всім вашим побажанням та стане чудовим доповненням до інтер'єру та його прикрасою.   

Вам необхідно лише озвучити ваші побажання щодо:

 • Фону або фонового зображення.
 • Розмірів та типу макету (квадрат, коло, інша фігура).
 • Кількості прозорих кишеньок для змінної інформації та їх формату.
 • Інформації, яка буде розміщена на стенді.
 • Наявності інтерактивних елементів.
 • Шрифту.
 • Загальної кольорової гами.

 

      

Грамотний індивідуальний дизайн, створений за всіма законами візуального сприйняття, власні потужності виробництва, контроль виготовлення продукції на кожному з його етапів, високотехнологічні та екологічні матеріали, швидка доставка та прозорий діалог із замовником - саме за такими ключовими положенням нас обирає все більше клієнтів з усієї України. Заповніть форму зворотнього дзвінку і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротші сроки, щоб обговорити всі деталі індивідуального замовлення. Ми завжди раді вам! стенд освіта, стенд харків

Цікавинки (фотогалерея)

Фотошпалери - як окремий вид декору

Важко знайти більш практичне, стильне і універсальне рішення для обробки стін, ніж фотошпалери. Дизайнери активно використовують цей оздоблювальний матеріал як в домашніх, так і громадських інтер'єрах.

Фотошпалери на стіну поряд зі звичними нам шпалерами є відмінним вибором для дизайну приміщення. Від того, чим прикрашені стіни, багато в чому залежить наш настрій, працездатність і загальний рівень комфорту. Саме з цієї причини люди з давніх часів прагнули прикрасити стіни своїх житла наскельними малюнками або фресками. Пройшли століття, але бажання прикрасити інтер'єр будинку чи споруди нікуди не зникло, а вийшло на новий якісний рівень.

Всі фотошпалери виробляються на замовлення за вашими розмірами і саме під вашу стіну.

Перевагою нашого інтернет-магазину є робота по всіх містах України.

 


Виготовлення в'їзних знаків для населених пунктів

Одним з багатьох варіантів конструкцій є в’їзний знак. Він є обличчям населеного пункту. Дизайн в’їзного знаку може бути обговорено до початку його виготовлення. Ви можете окрім назви розмістити на ньому герб села, міста чи іншого населеного пункту. Чи додати до нього будь-які елементи, що будуть розповідати по історію місцевості.

Ми пропонуємо Вам виготовлення в’їзного знаку під замовлення. Ми працюємо з такими компаніями як Нова Пошта та Укрпошта, тому наші замовники можуть бути з будь-якого куточку нашої Держави. Наші дизайнери підберуть для вас колір, форму та дизайн виробу, чи допоможуть доповнити Ваш макет. Ми маємо великий досвід роботи з металевими конструкціями. А за допомогою креативного мислення дизайнерів Ви зможете втілити у життя будь-які Ваші задумки.

Виготовлення в’їзних знаків виконується на власному виробництві, тому остаточна ціна готового виробу буде відрізнятися від вартості, яку Вам запропонують будь-які з наших конкурентів.

В’їзний знак або будь яка інша інформаційно-вказівна конструкція на металічному каркасі є унікальним виробом, який підкреслить стиль та традиції населеного пункту для якого вона встановлюється. Вона має естетичний вигляд та довговічна, а її монтаж не займає багато часу.

Якщо вам потрібен в’їзний знак, звертайтеся до нас за телефонами, вказаними у верхній частині сайту. Наші менеджери будуть раді відповісти на будь-які Ваші запитання.

 

Нижче представлений процес виготовлення в’їзного знаку:

                   

                  

                  

 

      

 

Реклама поштою

Ми доставляємо зовнішню рекламу, стенди, поліграфію, виїзні знаки в будь-який куточок України.

 

      

Найчастіше, ми користуємося послугами кур'єрських доставок Укрпошти та Нової Пошти. Товар доставляється безпосередньо на вашу адресу чи на відділення компанії перевізника.

Вартість доставки - згідно з тарифами компанії перевізника, або ціна відсутня в певних договірних випадках. Умови обумовлюються окремо. В будь-якому випадку ціна буде розумною! 

При оформленні замовлення післяплатою замовник платить за доставку грошей нашої компанії. Вартість доставки грошей - згідно з цінами на послуги перевізника. 

Умови безкоштовної доставки не поширюються на акційні товари зі знижкою.

 

 

 

м. Харків 

тел.:

(Viber) 050-61-69-025

097-71-33-500

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Дилерські програми

 

Наша компанія запрошує до співпраці енергійних людей, які бажають на постійній основі, або у вільний час, бути нашими бізнес-партнерами.

Робота полягає в поширенні товарів і послуг, які виготовляє (виконує) наша компанія.

Інтерес дилера становить 10-15% від загального валу замовлення.

Деталі можна дізнатись за телефонами компанії, які вказані у верхній частині нашого сайту або на сторінці "Контакти".

 

Вуличні стенди

Вуличні інформаційні стенди мають ряд особливостей.

Вони повинні розташовуватися на міцній основі - металевих ніжках, можуть мати невеликий дах для запобігання попадінню вологи на інформацію. Стенд Харків, d-grand.com, stend-patriot.com

Сама інформація міститься в пластикових, прозорих кишенях.

Вуличні стенди  можуть бути мобільними, тобто переносними, або стаціонарними, причому найрізноманітніших видів і конструкцій.

Це залежить від призначення самої конструкції та стенда як такого.

Контакти

Шановні клієнти!

Замовлення на нашому сайті можна зробити наступними способами:

ЦІЛОДОБОВО:

 1. Зробити замовлення через сайт. Для цього оберіть товар, натисніть на кнопку ПридбатиОформити замовлення, введіть необхідні дані та натисніть Підтвердити заказ
 2. Відправити заказ на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 3. Відправити замовлення на наш viber/telegram +38(050) 61-69-025

У РОБОЧІ ГОДИНИ:

 1. Будь-яким способом вказаним у блоку ЦІЛОДОБОВО
 2. Зателефонувати в наш офіс за телефонами 

   

  +38(050) 61-69-025   

  +38(097) 71-33-500

  +38(067) 75-73-877 (цілодобово, вайбер, телеграм) 

   

  Менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.

Доставка та оплата

Оплатити замовлення Ви можете зручним для Вас способом:

 • Ви оплачуєте замовлення при отриманні його на Новій пошті (післяплатою).
 • Ви перераховуєте гроші зі свого рахунку на наш рахунок.
 • Ви оплачуєте висланий нами рахунок в касі чи терміналі банку.

Якщо Ви бажаєте перерахувати кошти на наш рахунок, для оплати ми надсилаємо Вам необхідні документи (рахунок, договір, специфікацію, накладну, уставні документи).

Якщо Ви бажаєте отримати своє замовлення у відділенні Укрпошти, ми можемо надіслати за умови 100% попередньої оплати на рахунок. Вартість доставки сплачує отримувач (тобто людина, яка буде отримувати товар у відділенні Укрпошти).

У зв'язку з введенням змін в розрахункових операціях, наша компанія встановлюватиме додаткове устаткування та програми для нього. Тому ми пропонуємо уточнювати умови оплати за товар.

 

Доставити товар ми можемо у будь-який куточок України:

 • службою кур'єрської доставки Нова пошта (товар доставляється безпосередньо на Вашу адресу або на склад компанії-перевізника);
 • за допомогою Укрпошти (Ви забираєте покупку в найближчому відділенні Укрпошти)..

 

Із задоволенням доставимо Вам стенди в будь-який куточок України (Київська область і Київ, Лисичанськ і Кам'янець-Подільський, Харків, Харківська область, Львівська область, Львів, Одеса та Дніпропетровськ, Дніпропетровська область, Суми і Кіровоград, Донецьк і Вільногірськ, Миколаїв, Миколаївська область, Хмельницький, Хмельницька область, Горлівка і Запоріжжя та Запорізька область, Бердянськ і Кривий Ріг, Рівне і Луганськ, Павлоград, Вінниця та Вінницька область, Макіївка, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Керч, Нікополь, Кам'янське, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Алчевськ, Кропивницький і Вознесенськ, Чрноморськ та Коблеве)

Як замовити

Якщо у сільського керівника або міського голови є нагальна потреба встановити, відновити або реставрувати в’їзний знак, то йому необхідна команда висококваліфікованих фахівців: дизайнерів, спеціалістів з лазерної металу та зварювальників. Більше немає потреби шукати кожного спеціалісто окремо, адже в нашій компанії Dp-reklama всі ці спеціалісти є, і вони завжди до ваших послуг!  А для освітян, підприємців чи службовців адміністрацій наша компанія може виготовити високоякісні стенди за індивідуальним замовленням. Окрім цього, в компанії Dp-reklama ви можете замовити креативні та сучасні вуличні стенди та фігури, банери для зовнішньої реклами, а також будь-яку поліграфічну продукцію. 

Але як це замовити? Дуже просто! Найпростіше - це замовити за телефоном +38 (050) 61-69-025. Наш привітний менеджер з радістю проконсультує вас з усіх питань, які вас цікавлять.

Окрім цього, ви можете здійснити замовлення іншим способом:

1. Електронною поштою. Це зручний спосіб замовлення, якщо ви бажаєте вносити якісь зміни чи поправки у макети стендів. При замовленні електронною поштою вам необхідно буде вказати номер обраного стенду, а також його назву, ваше ім’я та номер мобільного телефону для зв’язку.  Тут же, у листі ви можете написати всі необхідні корективи, які вам здаються доречними. Наш менеджер зателефонує вам відразу, як отримає ваш лист, для уточнення деталей щодо макету, строків його виготовлення та найбільш комфортного для вас варіанту доставки. 

2. На сайті. Достатньо обрати макет, який сподобався, та клікнути кнопку “Придбати”, після чого вам буде необхідно заповнити невеличку анкету, вказавши свої дані для зворотнього зв’язку. Таким чином ви можете додати до корзини скільки завгодно товарів, після чого натиснути “Оформити замовлення”. В найкоротші терміни з вами зв’яжеться наш менеджер для уточнення деталей замовлення - необхідність корективів макету, найкращий для вас метод доставки, тощо.  

Чекаємо ваших звернень!

 

 

Компанія «DP-reklama» - стильний, креативний дизайн

 

Бажаєте замовити стенди, банери, вивіски, в'їзні знаки чи таблички на кабінети? Тоді звертайтеся до нашої компанії  Dp-reklama. Ми знаємо, що саме вам потрібно, завдяки багаторічному досвіду роботи, за який ми виконали більше 8 тисяч замовлень. Наша продукція прикрашає стіни закладів освіти, дитячих садочків, адміністрації та ОТГ, а також військових закладів з усіх куточків України. Наші дизайнери з радістю розроблять для вас індивідуальний дизайн та втілять у життя будь-які ваші ідеї. Вам необхідно лише зв’язатися з нашим консультантом, він проконсультує вас по всім питанням, які вас цікавлять, та порадить, що саме підійде для вашого закладу.

  

 

 

Нам довіряють клієнти по всій Україні, бо в нашому арсеналі завжди є безліч цікавих пропозицій та вигідних знижок, ми виконуємо термінові замовлення у найкоротші сроки, безкоштовно вносимо правки у макет стенду: можемо змінити його форму, розміри, колір, текст, шрифт, мову, наявність інтерактивних елементів чи прозорих кишеньок. 

Завдяки власним виробничим потужностям та екологічним матеріалом найвищої якості, ми гарантуємо довгий період експлуатації випускаємої продукції без погіршення якості та яскравості друку. Для створення стендів ми використовуємо високотехнологічний полівінілхлорид, покритий міцною плівкою, стійкою до перепадів температур та впливу вологи. 

 

{jshoppingproducts}template:0|categorys:43,31,9|count:9|qty:3{/jshoppingproducts}

 

Наші переваги:

Доставка по всій Україні Новою Поштою або Укрпоштою.

- Безготівковий та готівковий способи оплати а також наложений платіж.

- Власне виробництво, що дозволяє виповняти замовлення великих об’ємів.

- Пропонуємо найвигідніші умови співпраці з дилерами.

- Виготовляємо замовлення протягом тижня.

Ми допоможемо прикрасити інтер’єр приміщень виробами найкращої якості, які відповідають усім світовим стандартам.

Наш асортимент щотижнево поповнюється низкою нових креативних макетів, які розробляють наші досвідчені дизайнери. Звертайтеся до нас та робіть свої замовлення вже сьогодні.

Ми чекаємо ваших дзвінків!

Залишити замовлення

 

 

В’їзні знаки / Вказівники / Вуличні стенди / Стенди з техніки безпеки / Стенди з безпеки життєдіяльності / Стенди з охорони праці Медичні стенди / Пластикові стенди для закладів освіти / Стенди для школи / Стенди для оформлення кабінетів / Оформлення кабінету української мови та літератури / Оформлення кабінету англійської мови / Оформлення кабінету математики / Оформлення кабінету основ здоров'я / Оформлення кабінету інформатики / Оформлення кабінету хімії / Оформлення кабінету фізики / Оформлення кабінету географії / Оформлення кабінету біології / Оформлення кабінету захисту України / Оформлення кабінету історії / Оформлення кабінету трудового навчання / Оформлення кабінету мистецтва / Стенди фізична культура / Оформлення кабінету правознавства / Оформлення кабінету економіки / Оформлення кабінету стендами для початкової школи та НУШ / Оформлення коридору школи / Стенди інклюзивна освіта / Оформлення приміщень державною символікою / Оформлення кабінетів класними куточками / Оформлення кабінету у патріотичному стилі Стенди з безпеки для школи / Оформлення їдальні / Оформлення методичного кабінету / Оформлення бібліотеки / Оформлення ДНЗ / Оформлення ВНЗ, профтехліцеїв / Стенди для адміністрацій, ОТГ та підприємств / Стенди для військових / Оформлення вулиці фасадними табличками / Таблички з безпеки / Таблички для оформлення кабінетів / Декор стін / Банери та фотозони / Зовнішня реклама /