dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Купити магнітний стенд

Наша компанія «ДП-Реклама» пропонує широкий  асортимент стендів на магнітній основі, які будуть слугувати як наочні посібники та демонстраційні моделі. Магнітні стенди актуальні для інформації, яка потребує постійного оновлення. Зручність,  мобільність та практичність даної продукції має широку географію  застосування таких стендів – в дитячих садочках, в закладах освіти, в торговельних центрах, громадських організацій, державних службах та відомствах.

Магнітні стенди використовують як навчальні посібники, інформаційні майданчики, виставкові комплекти,  настольні   ігри та  інше.

Виготовлення магнітних стендів для дітей - відповідальний творчий процес. Малеча заслуговує особливої уваги дизайнерів та психологів, які бажають зробити матеріал розвиваючим та донести інформацію до дітей. Наші працівники докладають максимум зусиль, щоб зробити товар унікальним.

Для проведення творчих, інтерактивних занять з вихованцями дитячих садів і учнями молодших класів магнітні вироби незамінні. Ми виготуємо для вас магнітні стенди «Наша творчість», «Український алфавіт прописними літерами на магнітному вінілі», «Комплект стендів для навчання грамоти з буквами та цифрами», «Англійський алфавіт на магнітах», «Умілі ручки»,  «Світ очима наших дітей», «Ми малюємо» та багато інших.

    

Ви можете замовити  магнітні стенди без назви для демонстрації наочних посібників під час занять, розміщення рахункового  матеріалу на магнітах або різноманітних  картинок, що зробить навчання цікавим та доступним.

Магнітні стенди застосовуються для оформлення протипожежних куточків на підприємствах, в  навчальних закладах,  торговельних центрах, закладах з професійної підготовки фахівців рятувальних служб. Вони ефективно виконують роль інструкторів з підготовки спеціалістів з надзвичайних ситуацій.

Якщо ви не знайшли бажаного виробу на сайті, дизайнери компанії «ДП-РЕКЛАМА» виготують на ваше замовлення магнітний стенд, який буде  відповідати вашим запитам.  Дизайн стендів безкоштовна послуга.

Доставимо наш товар  Новою  поштою або Укрпоштою. Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення, будемо раді співпрацювати.

Клас безпеки. Купити стенди для класів безпеки

Вимоги військового часу потребують відкриття класів безпеки в закладах освіти. Тому в калейдоскоп новин останнім часом все частіше потрапляє інформація про відкриття класів безпеки в тому чи іншому навчальному закладі. Функціонування таких точок максимальної концентрації знань та демонстраційних матеріалів, які охоплюють тему організації безпечного життєвого шкільного простору,  допоможе дітям набути необхідних навичок з безпечної поведінки.

Формування культури безпечної поведінки у школярів різних вікових груп — таке важливе завдання освітньої галузі допоможуть розв’язувати класи безпеки.

Наша компанія ДП реклама пропонує широкий асортимент стендів, наліпок, плакатів, банерів, комплектів стендів з прозорими кишеньками та корковим покриттям для змінної інформації,   які допоможуть  педагогам  навчити дітей заходам мінної, протипожежної безпеки,  кібернебезпеки  та психологічного захисту.

Створення та функціонування класів безпеки сприятиме систематичній підготовці дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя та формування навичок самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій.  

Наші спеціалісти допоможуть керівникам закладів освіти оформити інтерактивний клас, та забезпечити його достатньою кількістю наочних та демонстраційних навчальних засобів у вигляді стендів, табличкок, вказівників, різних видів кріплень, годинників, стрілочків для стендів, плакатів, наліпок,  банерів, які виготовлені з якісного пластику, банерного полотна, прозорих кишеньок та коркового  покриття.

Одним  із засобів оснащення класів безпеки є різноманітні стенди з безпеки життєдіяльності та інструкції з  техніки безпеки у різних сферах життя людини.  В нашому арсеналі  достатня кількість стендів на різні теми.

Ми пропонуємо вам плакати та стенди з такими темами: 

— норми протипожежної безпеки;

— правила дорожнього руху (особлива увага до пересувань в темну пору доби);

— рекомендації з мінної безпеки;

— інструкції з надання першої медичної допомоги;

— поради для збереження психологічного здоров’я;

— алгоритм дій під час повітряної тривоги та в зоні обстрілів;

— безпека у світовій мережі;

— правила поведінки з незнайомими людьми тощо.

Стенди для класів безпеки можуть виконувати не лише роль джерел важливої інформації. З їх допомогою простіше здійснити зонування простору та створити окремі освітні сектори для оптимізації навчання та систематизації вузькопрофільних знань.

Пластикові інформаційні дошки з системами прозорих кишень для змінної інформації стануть у пригоді при організації занять для різних вікових груп школярів — універсальність та мобільність таких систем доведені часом.

Їх використання разом з іншими мобільними наочними засобами сприятиме досягненню тих цілей, які ставляться таким освітнім середовищем, як клас безпеки.

Весь спектр наочних друкованих засобів, які стосуються теми безпеки в освітніх закладах, ви можете купити на нашому сайті. Власне виробництво — фактор, який дає змогу оперативно реагувати на будь-які запити та потреби споживачів стендової продукції.

Ласкаво просимо на наш сайт, якщо вам потрібно купити недорогі та якісні таблички, знаки, наліпки, плакати для облаштування класу безпеки. В стислі терміни втілимо в життя вашу заявку якна типове, так й на індивідуальне замовлення та доставимо його за вказаною адресою.

Вказівники, стенди інформаційні для парків, дитячих атракціонів, відпочинку

В кожному місті, містечку чи селищі України є місця, призначені для відпочинку людей. Як і будь-які громадські місця, такі зони потребують наявності інформаційних майданчиків, які допоможуть зорієнтуватися на місцевості, розкажуть про місцеві пам’ятки історії та культури, ознайомлять з тими правилами поведінки, які діють на даній території.

Вказівники, інформаційні стенди для парків, дитячих атракціонів та зон відпочинку — саме такі «маячки», які дозволять покращити навігаційні та безпекові характеристики місць масового відпочинку громадян.

      

Вказівники й стенди для парків, дитячих атракціонів та зон відпочинку відносяться до інформаційних вуличних стендів. При професійному підході до виготовлення таких моделей вони гармонійно вписуються в місцеві пейзажі та на відмінно справляються з покладеними на них функціями.

Відомості, які розміщуються на вказівниках та інформаційних стендах для парків, дитячих атракціонів, зон відпочинку, залежать від місця, де буде розміщуватися об’єкт інформації. Зазвичай темами оформлення таких пластикових дощок є:
 — інформація про відповідальних осіб, які опікуються зоною відпочинку;
 — правила поведінки, норми техніки безпеки та правила користування атракціонами;
 — плани парків та туристичні маршрути;
 — рекламні матеріали;
 — контактні дані органів контролю за якістю послуг та дотриманням техніки безпеки.

Вказівники та інформаційні стенди для парків, атракціонів, зон відпочинку можуть бути виготовлені в кількох варіантах оформлення. Це настінні інформаційні дошки, мобільні стенди для установки без закопування та такі інформаційні об’єкти, які встановлюються в ґрунт або бетонуються. Кожне з цих джерел інформації має хороші антивандальні та експлуатаційні характеристики та може бути обладнане козирком для захисту від опадів.

     

На нашому сайті ви можете ознайомитися з широким асортиментом вказівників та стендів інформаційних для парків, дитячих атракціонів, зон відпочинку. Ціни демократичні та залежать від розміру та матеріалу виготовлення. Вашій увазі представлені пластикові дошки та металеві конструкції з захисною антивандальною плівкою.

Не знайшли стенд, що відповідає вашим запитам — створимо стенд спеціально для вас. Власне виробництво дає можливість нашим клієнтам купити у нас недорогі якісні стенди будь-яких призначень та форматів з індивідуальними безкоштовними проектами наших дизайнерів.

Стенди для військових їдалень (столових)

Організувати зручні, комфортні умови для харчування військових — одне із завдань, які стоять перед командирами військових частин та підрозділів. Коли розв’язано усі питання матеріально-технічного оснащення пунктів харчування захисників, виникає завдання інформаційного забезпечення приміщення військової їдальні.

Наша команда ДП-Реклама має великий досвід роботи щодо оформлення стендами приміщень військових частин, військкоматів, територіальних центрів комплектування, військових  їдалень.

     

Ми  виготовляємо  інформаційні майданчики  для розміщення необхідної інформації, яка стане помічником у справі чіткого функціонування центрів та військових частин, військових пунктів харчування.    Ми пропонуємо  безкоштовні зміни в дизайні, безкоштовний індивідуальний дизайн.

Інформаційні,  презентаційні,  навчально-методичні стенди,  банери,  перекидні системи,  металеві конструкції та інші  вироби сприятимуть дотриманню алгоритмів приготування їжі,  здійсненню контролю за усіма етапами  приготуванні їжі та допомагатимуть ефективно організовувати сніданки, обіди й вечері для військовослужбовців.  

     

Стенди для військових їдалень (столових) донесуть до цільової аудиторії різноманітну важливу інформацію. На ваше замовлення ми виготуємо стенди за  запропонованим вами змістовим наповненням, кольором та розмірами.

 Якщо вам терміново потрібні інформаційні майданчики, то у нас в наявності  розроблені комплекти стендів, стенди, банери для військових столових за такими темами:

 • Графіки приймання їжі та щоденні меню;
 • Графіки контролю посадовими особами якості харчування;
 • Дані про харчову, енергетичну цінність окремих продуктів, наявність в них вітамінів та мікроелементів;
 • Обов’язки обслуги;
 • Технологія приготування закусок і салатів та норми їх виходу;
 • Первинна обробка риби;
 • Первинна обробка м’яса;
 • Технологія приготування перших страв, бульйонів та супів;
 • Форми нарізання овочів та середні норми відходів при первинній обробці;
 • Норми виходу перших і других страв, порцій м’яса, риби.
 • Обробка риби у військовій їдальні;
 • Правила миття столового посуду;
 • Правила первинної обробки картоплі та овочів;
 • Санітарні вимоги під час обробки продуктів у військовій їдальні;
 • Обробка м’яса у військовій їдальні;
 • Контроль за військовим харчуванням.

Для  оформлення військових їдалень ми  виготуємо плакати,  банери з написами, які закликають дбайливо ставитися до харчових продуктів та нагадають про правила етикету за столом та культуру харчування.

Для робочих місць  кухарів  наші дизайнери розробили стенди з описами технологічних процесів приготування їжі, схемами й принципами роботи кухонного обладнання, правилами зберігання та обробки продуктів та нормами техніки безпеки.

Плакати для військових їдалень (столових) та їх кухонних приміщень ми виготовляємо дотримуючись певних розмірних та кольорових стандартів, які відповідають стриманим суворим військовим інтер’єрам.

Ми пропонуємо  нашим замовникам широкий асортимент стендів, які різні за  стилем, формою  та розмірами.  Радимо звернути увагу на стенди з прозорими кишенями для змінної інформації — з їх допомогою можна створити інформаційні куточки, що потребують регулярного оновлення змістовно-смислового наповнення.

Рекомендуємо скористатися можливістю здійснити індивідуальне замовлення та купити на нашому сайті недорогі авторські стенди.

Звертайтесь — ми запропонуємо вам стенди для військових їдалень, оформлені в спокійних стриманих тонах. Такий стиль оформлення інформаційних пластикових дощок не буде нести додаткового навантаження на нервову та зорову системи та сприятиме комфортним сніданкам, обідам та вечерям наших військовослужбовців.

Наша команда DP-reklama  дякує  вам за героїзм,  безпеку  і віру в майбутнє незалежної України.

Таблички зі світловідбивними елементами

Таблички — практичний й корисний елемент оформлення життєвого простору людини. Зорієнтуватися на незнайомій вулиці, швидко знайти потрібний номер будинку чи кабінет службової особи, дотримуватися правил дорожнього руху нам допоможуть таблички зі світловідбивними елементами, які виготовляє наша компанія ДП-реклама.

 За  цільовими функціями та місцем  розташування таблички поділяють на:

 • Таблички зі світловідбивними елементами, які завжди мали попит в певному секторі;
 • Дорожні знаки, вуличні, адресні й фасадні таблички при наявності світловідбивних елементів не втрачають свою функціональність навіть в темний час доби на темних вулицях українських міст та сіл.

Ми пристосовуємось до тимчасових життєвих незручностей, ліхтарики стають обов’язковим предметом наповнення жіночих сумочок, а таблички зі світловідбивними елементами — обов’язковими об’єктами оформлення наших доріг, вулиць та прибудинкових територій.

Сучасне обладнання та нові технології виробництва дозволяють розширювати  асортимент  інструментів візуалізації життєвого простору людини до нескінченності.  DP - reklama готова запропонувати нашим споживачам великий вибір  табличок  різних розмірів,  форм та шрифтів. Таблички зі світловідбивними елементами нерідко потребують індивідуального підходу до кожного замовлення, адже інформація на них часто буває автентичною.

Наші  фахівці виготують для вас таблички, знаки зі світловідбивними елементами відповідно до ваших вимог та запитів.

Ви можете замовити у нас таблички з фоном зі  світловідбивної плівки або з текстом та зображеннями  зі світловідбивними елементами.

Сфера застосувань таких табличок досить широка. Таблички зі світловідбивними елементами використовують:

— як джерела інформації;

— в ролі вказівних знаків;

— як навігаційні об’єкти.

Всі  вони допомагають людині орієнтуватися в  навколишньому  просторі. Такі дороговкази стійкі до впливу атмосферних явищ та містять необхідний мінімум важливої інформації.

Наші  таблички  зі  світловідбивними  елементами —  ексклюзивні корисні знаки навігації таідентифікації об’єктів міської інфраструктури та житлових кварталів з високими експлуатаційнимихарактеристиками.

Купити якісні недорогі таблички ви можете на сайті компанії, обравши з широкого асортименту вам необхідні, або ми виготуємо виріб за вашими побажаннями.

Світловідбивні таблички

ЕТАПИ ВИГОТОВЛЕННЯ СВІТЛОВІДБИВНОГО ВКАЗІВНИКА

 

 

 

 

 

 

 

 Вказівник на композитній панелі з металевою рамою на опорі.

 

 

 

 

   На композитну панель накатується повнокольорова самоклеюча плівка.

 

  На плотері вирізаються світловідбивні елементи (саме в цьому випадку – червоні) та наносимо їх на табличку.

 

  Зварюється рама розміром 50х30 см та приварюється до опори. Довжина опори 2,5 м.

 

  Внизу опори приварюються шматочки металу для кращого бетонування опори.


Далі йде процес фарбування опори та рами.

 

  Заклепками прикріпляємо табличку до рами.

 

   Після кріплення вказівник має такий вигляд.

 

  Після встановлення вказівника на місці (приблизно 60 см піде під землю), табличка буде знаходитись на рівні очей людини.

Стенди для підготовки військовослужбовців

В умовах війни дуже актуальною є підготовка військовослужбовців за сучасними стандартами. Збройні сили України продовжують підготовку та перекваліфікацію військових фахівців, також військова підготовка включається до освітніх програм підготовки та навчальних планів вищого навчального закладу.

Підготовка військовослужбовців — безперервний процес, який потребує наявності обладнаних навчальних баз з інформаційними майданчиками й наочними засобами, тренувальними тренажерами, зі стрільбищами й військовими тирами.

Наша компанія «ДП-реклама» пропонує інформаційні пластикові дошки, банера, штендера, які будуть незамінні при оформленні та облаштуванні місць навчання захисників Батьківщини. Стенди для підготовки військовослужбовців охоплюють усі напрямки навчального курсу молодого бійця.

Темами оформлення пластикових дощок для пунктів підготовки військовослужбовців можуть бути бойова  підготовка, фізична підготовка, тактична медицина.

 

Окрема ділянка роботи служб з підготовки військовослужбовців є ознайомлення бійців з іноземними видами озброєння, і на первинному етапі цього знайомства відповідні стенди можуть мати позитивне інформативне значення. 

Якщо на нашому сайті ви не знайшли  стенд на потрібну вам тематику, наші дизайнери розроблять для вас  виріб за вашими макетами або побажаннями. Дизайн стенду безкоштовна послуга.

На фронті не буває дрібниць, тому всебічна підготовка військовослужбовців — одне з важливих завдань кожного центру, де проводиться черговий навчальний збір та кожного навчального закладу, де здійснюється первинна військово-професійна підготовка. 

Ми виготуємо для вас стенди, банера, комплекти стендів за основними темами підготовки військовозобов’язаних: бойова підготовка, фізична підготовка, тактична медицина, топографія, формування контраварійних навичок, знайомство з правилами ведення бойових дій на урбанізованій місцевості, інженерна підготовка та формування почуття самозбереження та взаємодопомоги.  Цей список — головні тези оформлення інформаційних куточків для місць навчання солдатів й офіцерів ВСУ.

Широкий асортимент таких стендів за привабливими цінами ви завжди знайдете на сайті «dp-reklama.com».

Можливість зробити у нас індивідуальне замовлення дає змогу купити тут недорогі стенди різного формату на будь-які  актуальні теми сьогодення.

Стенди з Правилами руху на самокаті та велосипеді

На відміну від власників автівок, володарі самокатів та велосипедів не зобов’язані мати документ, що засвідчує їхнє право на управління транспортним засобом. Але оскільки велосипедисти та їздці

на самокатах здійснюють рух по проїзній частині вулиць та доріг, знання ними базових правил дорожнього руху та норм й обмежень, що стосуються екіпіровки та дій власників двоколісних засобів пересування, не просто бажане, а обов’язкове.

Стенди, наліпки, дорожні вказівники, банери із правилами та дорожніми знаками, які виготовляє наша компанія ДП реклама, допоможуть  власникам транспортних засобів зрозуміти сигнали дорожніх знаків та розміток, навчать  підкорятися вимогам регулювання дорожнього руху, тримати транспортний засіб у справному стані та дотримуватися чинних правил дорожнього руху.   Знання цих  застережних знаків допоможе уникнути аварійних ситуацій та вберегти дорогоцінні життя та здоров’я.

Сім’я та заклади освіти  — головні осередки суспільства, де дитина повинна отримати відповідні знання з безпечної поведінки на тротуарах та дорогах. Також і багатьом дорослим не завадить вивчити або освіжити в пам’яті правила їзди на самокаті та велосипеді.

Цих транспортних засобів стає дедалі більше на вулицях наших населених пунктів, а культура поведінки їх власників часто бажає бути кращою.

Які ж правила руху на самокаті чи велосипеді мають стати темами шкільних або вуличних інформаційних стендів  для  вивчення  чи повторенні   на виховних годинах чи при  проведенні батьківських зборів? Пропонуємо виготувати рекламну продукцію у вигляді стендів, банерів, вуличних штендерів, наліпок з наступними правилами:

— рухатися по проїзній частині потрібно на спеціально відведених смугах або якомога правіше до узбіччя;

— вік, з якого дозволяється рух проїжджими частинами — 14 років;

— дітям до семи років дозволено кататися на тротуарах та пішохідних доріжках у супроводі дорослих;

— порушники ПДР на електросамокатах мають рівень відповідальності та суми штрафів, ідентичні покаранням водіїв мопедів;

— пересування завжди здійснюється у напрямку руху усіх транспортних засобів;

— пропускати пішоходів на переході та самим пішки долати такі дорожні ділянки — обов’язково;

— виконання вимог попереджувальних, заборонних знаків та сигналів світлофорів — обов’язок усіх учасників дорожнього руху;

— знання мови жестів на дорозі — одна з умов безпечного руху;

— ходові вогні на транспортному засобі та світловідбивальні елементи на одязі в темну пору доби— ще один важливий фактор безпеки при дорожньому русі.

Замовити та купити стенди, які пропагують безпечні способи руху нашими узбіччями та дорогами й знайомлять громадян з правилами руху на самокатах та велосипедах, ви можете на нашому сайті.

Наші дизайнери розроблять для вас пластикові інформаційні дошки з правилами руху на самокаті та велосипеді,  адаптовані до ваших потреб та вимог. Дизайн стендів безкоштовна послуга.

Замовляйте недорогі плакати якісного українського виробника з правилами руху на самокатах та велосипедах — будемо покращувати культуру безпечної поведінки українців на дорогах разом.

Стенди для військкоматів

 

  На територіальні центри комплектування та соціальної підтримки — колишні військкомати — покладено досить великі обсяги завдань. Соціальна підтримка військових пенсіонерів та родин військовослужбовців, ведення обліку військовозобов’язаних та мобілізаційна робота — щоб справитися з таким функціональним навантаженням, військові комісари повинні подбати про раціональне використання свого робочого часу та простору.

Організувати такий робочий простір, в якому буде зручно виконувати свої професійні обов’язки та налагоджувати ефективні комунікаційні зв’язки з населенням та органами місцевої влади, профільним фахівцям завжди допомагають стенди для військкоматів. Такі інформаційні майданчики — засоби донесення до громадян важливої інформації, універсальні довідники, помічники офіцерів. З допомогою стендів для військкоматів формується інтер’єр територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Майданчики таких інформаційних дощок використовуються для розміщення матеріалів, які підтримують імідж армії України та живлять патріотичні почуття українців.

         

На нашому сайті представлено багато різновидів продукції, яка допоможе в оформленні військкоматів. Шукайте їх у відповідному розділі, серед стендів з державною символікою, у відділі стендів з допризовної підготовки. Наші пластикові інформаційні дошки сприятимуть створенню функціонального робочого середовища, наданню йому патріотичної атмосфери, налагодженню продуктивних зв’язків між громадськістю та представниками військових.

     

Ви маєте змогу купити недорогі та якісні стенди для ТЦ КСП (військкоматів) з такого списку:
 — дошки з прозорими кишенями для змінної інформації;
 — агітаційні банери та стенди;
 — матеріали з нормативно-правовим підґрунтям мобілізаційних заходів;
 — умови служби за контрактом;
 — куточки пам’яті та історичні плакати.

Оптимізувати роботу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, оперативно реагувати на щоденні виклики повномасштабного вторгнення — вдосконалити ці процеси та стати ефективними асистентами офіцерів з ТЦ КСП можуть стенди для військкоматів від надійного українського виробника. Багаторічний досвід роботи власного підприємства з виготовлення стендів дає змогу пропонувати своїм замовникам якісний функціональний продукт — стенди для військкоматів не є виключенням, і ви завжди маєте змогу переконатися в цьому.  

Купити прозорі кишені для змінної інформації

У  навчальному закладі, торговельному центрі, громадській організації чи на виробничому підприємстві  існує потреба в донесенні до широкого загалу інформації, яка потребує постійного оновлення.  Для цього наша компанія пропонує  для вас різноманітні кишеньки із прозорого пластику. Стенди з певною кількістю прозорих кишень, які розміщені по периметру інформаційних пластикових дощок або зібрані в настінну перекидну систему, дають можливість розповсюджувати оперативну інформацію, періодично оновлювати методичні матеріали, інформувати про зміни в правовому полі функціонування державних чи приватних об’єктів господарської діяльності.

        

Об’ємні чи плоскі кишені дають змогу компактно розмістити на відповідних пластиковихи інформаційних дошках рекламну чи публічну інформацію в зручному форматі подачі.  Ми виготовляємо кишеньки під аркуші А3, А4, А5, А6, щоб кожен зміг підібрати собі стенд з прозорими кишенями для інформації відповідно до своїх потреб та розмірів робочої зони.

Наші кишені з ПВХ  для потреб великого торговельного центру, акрилові кишеньки для куточка споживача, кишені з пропілену для тематичного шкільного плаката мають однаково високі якісні характеристики та противідблискові властивості. По краєчку кишені наклеюється кольорова плівка  для створення таких інформаційних куточків, які не порушать загальний стильовий напрямок та кольорову гаму оформлення вашого приміщення чи робочої зони.

   

На нашому сайті ви маєте можливість купити кишені для стендів інформаційних широкого цільового спектра застосування, прозорі комірки для методичних матеріалів в класи навчальні та інші різновиди прозорих кишень для інформації.

Зразки оформлення інформаційних куточків прозорими пластиковими кишенями ви можете дослідити в усіх відділах нашого онлайн-майданчика. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними співвідношенням ціна:якість товарів надійного українського виробника та умовами співпраці з фахівцями нашого підприємства. Сміливо звертайтесь до наших менеджерів, якщо вам потрібно купити прозорі кишені для інформації й у вас виник ряд нез’ясованих моментів — наші фахівці будуть раді допомогти у здійсненні правильного вибору.

Стенди для військкоматів

На територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати), покладено досить великий обсяг завдань: мобілізаційна робота, соціальна підтримка військових пенсіонерів та родин військовослужбовців, ведення обліку військовозобов’язаних.

Щоб впоратися з таким функціональним навантаженням, військові комісари повинні подбати про раціональне використання свого робочого часу та простору. Наша компанія пропонує широкий вибір   стендів, банерів, плакатів. Матеріал   на стендах підібраний у відповідності до нових нормативних документів.

Ми пропонуємо комплексний стенд з такими рубриками: 

 • Нормативні документи по веденню військового обліку і бронювання на підприємствах, установах та організаціях.
 • Завдання військового обліку.
 • Перелік документів та завдання персонального обліку призовників і військовослужбовців у державних організаціях, на підприємствах, в установах та організаціях.
 • Правила військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
 • Адміністративна відповідальність за порушення законодавства.
 • Кримінальна відповідальність за порушення законодавства.
 • Безоплатна правова допомога в умовах воєнного стану.

На нашому сайті представлено багато інших різновидів продукції, яка допоможе в оформленні військкоматів. Шукайте їх у відповідному розділі, серед стендів з державною символікою, у відділі стендів з допризовної підготовки. Наші пластикові інформаційні дошки, плакати сприятимуть створенню функціонального робочого середовища, наданню йому патріотичної атмосфери, налагодженню продуктивних зв’язків між громадськістю та представниками військових.

Ви маєте змогу купити недорогі та якісні стенди для ТЦ КСП (військкоматів) з такого списку:

 • дошки з прозорими кишенями та пробковим покриттям для змінної інформації;
 • агітаційні банери та стенди;
 • матеріали з нормативно-правовим підґрунтям мобілізаційних заходів;
 • умови служби за контрактом;
 • куточки пам’яті та історичні плакати.

     

Організувати такий робочий простір, в якому буде зручно виконувати свої професійні обов’язки та налагоджувати ефективні комунікаційні зв’язки з населенням та органами місцевої влади, профільним фахівцям, завжди допомагають стенди для військкоматів. Такі інформаційні майданчики, засоби донесення до громадян важливої інформації, універсальні довідники, помічники офіцерів. За допомогою стендів для військкоматів формується інтер’єр територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Майданчики таких інформаційних  стендів використовуються для розміщення матеріалів, які підтримують імідж армії України.

Оптимізувати роботу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, оперативно реагувати на щоденні виклики повномасштабного вторгнення — вдосконалити ці процеси та стати ефективними асистентами офіцерів з ТЦ КСП можуть стенди для військкоматів від надійного українського виробника.

Багаторічний досвід роботи з виготовлення стендів дає змогу пропонувати своїм замовникам якісний функціональний продукт — стенди для військкоматів не є виключенням, і ви завжди маєте змогу переконатися в цьому. Чекаємо на ваші замовлення.

Придбати в’їзні знаки, вказівники, дорожні знаки

Об’єкти інформації, які ідентифікують місцевість, вказують вірні напрямки руху та сприяють дотриманню  правил дорожнього руху,  давно стали звичними елементами на узбіччях наших  доріг та автомагістралей. В’їзні знаки, вказівники, дорожні знаки — найкращі підкажчики та орієнтири для водіїв в складних схемах українських доріг та трас.

В’їзд у кожен населений пункт країни прикрашають в’їзні знаки, які першими інформують мандрівників про особливості місцевого менталітету, вік села чи міста, демонструють його геральдичні знаки та державні нагороди.

      

Наше підприємство ДП - реклама виготовляє багато різновидів в’їзних знаків та вказівників. З типовими прикладами оформлення таких інформаційних об’єктів ви можете ознайомитися на сайті компанії.  Сучасні в’їзні знаки, це конструкції, які стійкі до перепадів температур та впливу  різних атмосферних явищ.

Зазвичай виготовлення в’їзного знаку — це індивідуальний творчий проект. Дизайнери розробляють макет, який відображатиме особливості вашого населеного пункту: історію виникнення, характер діяльності та інше.

         

При виготовленні наші фахівці ретельно підходять до кожної деталі макетів в’їзних знаків, щоб на виході отримати продукт, який ідеально гармоніюватиме з рельєфом місцевості, відповідатиме статусу малої архітектурної форми, матиме високі  художні, декоративні та експлуатаційні характеристики. Й, звичайно, затвердження ескізу майбутнього виробу відбувається з урахуванням усіх вимог замовників та втілюється в життя після узгодження окремих індивідуальних деталей.

Вуличні інформаційні вказівники — ще один вид нашої продукції, яка стала звичною на вулицях українських місць. Такі інформаційні об’єкти формують навігаційну, безпекову та дизайнерську складові оформлення вулиць та доріг. Виготовлені на сучасному виробничому обладнанні, такі елементи дизайну міських шляхів можуть стати своєрідною місцевою родзинкою, яка підкреслить архітектурний стиль місцевості та натякне, які цікаві туристичні маршрути варто обрати.

       

Вказівники — індивідуальні вироби, тож власне виробництво — вагомий аргумент у виборі реалізатора ідей оформлення таких інформаційних знаків.

На противагу вказівникам, дорожні знаки — типові стандартизовані графічні малюнки, оформлення й використання яких регулюється чинним законодавством України.

На нашому сайті ДП-Реклама є усі види знаків та табличок для забезпечення дотримання дорожнього руху:

— попереджувальні;

— пріоритету;

— заборонні;

— наказові;

— інформаційно-вказівні;

— сервісні.