dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

В’їзні знаки        Вказівники        

Таблички/знаки безпеки

Вуличні фігури       Стенди       ✓ Декор

 

 

Світловідбивні знаки безпеки

Щороку дорожні аварії, пожежі забирають життя тисячі українців. У більшості випадків нещастю можна було б запобігти, якби люди уважніше ставилися до знаків безпеки, що їх оточують, та ретельніше  дотримувались правил техніки безпеки та  безпеки життєдіяльності.

Наша компанія ДП-реклама пропонує знаки безпеки зі світловідбивним ефектом.

Покриття знаків безпеки світловідбивною стрічкою або фарбою — один з ефективних методів безпечного пересування в темних приміщеннях та в темну пору доби.

Заборонні дорожні знаки, таблички «Не влезай — убьёт!», «380 Вольт», значок вогнегасника без світловідбивного покриття,  майже втрачають свою ефективність і перетворюються у звичайні декоративні знаки для оформлення приміщень та узбіч доріг.

Щоб цього не сталося, варто зважено та уважно підходити до питання створення безпечного простору існування та пересування людей та встановлювати у відповідних місцях помітні ефективні знаки безпеки зі світловідбивними стрічками.

Вибрати та купити світловідбивні знаки безпеки ви можете на сайті нашої компанії. Власне виробництво дає змогу виконувати різні обсяги робіт з виготовлення світловідбивних табличок та знаків безпеки, тож ви завжди можете замовити та купити у нас будь-яку кількість таких наочних засобів найрізноманітніших за видами та форматами.

Заборонні дорожні знаки, стенди з пожежної безпеки, знаки заборони певних дій на виробничих об’єктах допомагають наблизити умови життєдіяльності українців до світових стандартів безпеки.

Якщо знаки покриті світловідбивною плівк, то в темний час доби вони допоможуть в екстремальних  умовах оперативно знайти  значок вогнегасника і скористатися  засобами гасіння пожежі з пожежного щита чи допоможуть вибратися з приміщення.

Звичайно, можна встановити скільки завгодно попереджень «Стороннім вхід заборонено» або «Посторонним вход воспрещен», на дії людини  в першу чергу впливатиме її особистісна культура безпеки.

Виховувати культуру безпечної поведінки, пробуджувати в дітях почуття самозбереження та турботливого ставлення до інших — одне з важливих завдань наочних засобів з техніки безпеки. Вихована людина не буде ломитися у двері з табличкою «Вхід заборонено» та адекватно себе поводитиме навіть без знаку «Ведеться відеоспостереження».

Допомогти підвищувати рівень культури безпеки громадян зможуть наші інформаційні наочні засоби. Купити недорогі світловідбивні знаки, попереджувальні таблички, стенди з техніки безпеки можна через просту форму замовлення на сайті або в режимі зв’язку з менеджерами компанії.