dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

В’їзні знаки        Вказівники        

Таблички/знаки безпеки

Вуличні фігури       Стенди       ✓ Декор

 

 

Банер для кав'ярні

Кафе та кав'ярні - це найкраще місце для зустрічей з друзями, проведення ділових переговорів, святкування ювілеїв. У кафе проводять романтичні побачення закохані, сюди приходять затишно провести вечір за чашкою ароматної кави, тут роблять пропозиції руки і серця.

Але як залучити відвідувачів до свого ресторану, кафе або кав'ярню? Про це піде мова в даній статті.

Кожен власник ресторанного бізнесу замислюється на тим, як залучити більшу кількість відвідувачів саме до свого закладу.

І зовнішня реклама кафе - це перше, на що звертає увагу потенційний клієнт. Від того, наскільки "смачним" та привабливим буде рекламний банер кафе, світлова вивіска, штендер залежить те, чи захоче клієнт увійти в ваше кафе або пройде мимо.

Зовнішня реклама - це незамінний помічник у створенні індивідуального іміджу закладу, а також його розкрутці. Відкриваєте ви новий бізнес або проводите ребрендинг - зробити рекламний банер для кафе, світлову рекламу - це саме те, що вам потрібно! І ми вам в цьому допоможемо!

Ми виготовимо для вас різні варіанти зовнішньої реклами: банери, світлові вивіски, штендери, вуличні інформаційні дошки. Наші кваліфіковані дизайнери розроблять для вас індивідуальний дизайн зовнішньої і внутрішньої реклами, який буде відповідати всім вашим побажанням.

Для оформлення інтер’єрів приміщень всередині ми пропонуємо використовувати декор стін з мотиваційними словами, наприклад: "Не кладіть в ранкова каву минулих спогадів. Краще додайте в неї цукор майбутніх надій ",  "Кава - це дивовижний напій, який зігріває весь світ". Наші дизайнери до різних мотиваційних слів намалюють малюнки, які посилять зміст тексту і будуть мотивувати відвідувачів пити каву та насолоджуватись життям.

Показником елегантного стилю в інтер'єрі є модульні картини. Ми пропонуємо комбінувати декор стін з модульними картинами, які ви можете вибрати у нас на сайті або виготовимо будь-яку картину за вашим вибором, яка впишеться в інтер'єр вашого закладу.

Для всіх видів реклами ми використовуємо тільки високоякісний ПВХ, світлостійкі і водостійкі захисні плівки, нетоксичні екологічно чисті матеріали.

Завдяки наявності власних виробничих потужностей, ми маємо можливість виготовляти велику кількість зовнішніх банерів та іншої рекламної продукції в найкоротші терміни.

Щоб замовити зовнішню і внутрішню рекламу кафе, наприклад, банер "Кава з собою", зв'яжіться з нашими консультантами. У нас діє система приємних знижок, як для нових наших клієнтів, так і для постійних.

Завдяки співпраці з усіма популярними службами доставки, ви отримаєте своє замовлення швидко і в срок. Телефонуйте, ми завжди вам раді!