dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

В’їзні знаки        Вказівники        

Таблички/знаки безпеки

Вуличні фігури       Стенди       ✓ Декор

 

 

Стенди з безпечного дозвілля взимку

На дворі зима. Це пора, на яку чекають всі діти та дорослі. Взимку можна покататися на ковзанах, лижах, ліпити снігову бабу. А дорослі чекають зими, щоб сходити на зимову рибалку, поїхати в гори кататися на лижах. Де б ми не були -  на дорозі, на катку чи на рибалці, ми повинні дотримуватись правил безпечної поведінки.

Виконання елементарних запобіжних заходів — запорука безпеки кожної людини, яка в осінньо-зимовий період вирішила провести час біля водосховища, на льоду або на ковзанці. Щоб уникнути нещасних випадків в місцях зимового дозвілля громадян, місцеві органи самоврядування повинні здійснити цілий ряд заходів, спрямованих на охорону життя та здоров’я людей на підпорядкованих їм водних об’єктах, чи під час проведення новорічних свят.

Інформування населення про можливі наслідки їх неправильних дій на льоду, ознайомлення дорослих та дітей з правилами безпеки на водосховищах, катках — одні з ключових завдань, які стоять перед організаціями, за якими закріплені водойми або ковзанки.

Як найкраще донести інформацію до відвідувачів у місцях масового перебування людей?  Звичайно, за допомогою інформаційних плакатів,  табличок,  стендів з безпеки на льоду, водосховищах, катках. Наша компанія виготує для вас стенди з різноманітними правилами безпеки в зимовий період, наприклад:

«Правила поведінки на льоду»,

«Техніка безпеки на відкритих водоймах»,

«Правила безпеки  під час зимових ігор»,

«Як безпечно кататися на ковзанах та санчатах».

Такі інформаційні засоби, в залежності від місця розміщення, ефективно виконують роль інструкторів з правил поведінки під час перебування на льодових майданчиках або стають примітними засобами попередження про можливу небезпеку життю людей.

      

На нашому сайті ви можете купити різноманітні стенди, таблички, штендери з безпеки на льоду, водосховищах, ковзанках та під час проведення новорічних свят. Ми виготовляємо стандартні типові плакати з техніки безпеки, різноманітні інформаційні пластикові дошки з прозорими кишенями для змінної інформації, із задоволенням працюємо над індивідуальними нестандартними замовленнями.

Тем  для оформлення стендів з безпеки на льоду, водосховищах, катках може бути безліч. Наприклад:
 — правила безпечної поведінки на льоду;
 — заборонні плакати, таблички;
 — попереджувальні знаки;
 — методика надання першої медичної допомоги;
 — заходи безпеки на водних об’єктах в зимовий період;
 — допомога потерпілим, які провалилися під лід;
 — норми поводження на ковзанці.

Купити стенди Ви можете в компанії ДП-реклама за доступними цінами.

Дизайнери, відповідно до всіх Ваших побажань, створять макети стендів, а фахівці на виробництві втілять все в життя.

Наша компанія доставить Ваше замовлення в будь-який куточок України.