dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

В’їзні знаки        Вказівники        

Таблички/знаки безпеки

Вуличні фігури       Стенди       ✓ Декор

 

 

 

Децентралізація в Україні

Стенди для громад з питань децентралізації

В Україні вже кілька років проходить реформа децентралізації влади, кінцева мета якої — максимально узгодити інтереси держави з потребами територіальних громад. Важливу роль в  ефективній організації роботи громад  відіграє інформування населення про реформу децентралізації, плани роботи старост громад,  адміністративні та соціальні послуги.

Для інформування населення наша компанія ДП-реклама пропонує широкий вибір рекламної продукції: інформаційні стенди, стенди з безпеки  життєдіяльності та куточки цивільного захисту, презентаційні дошки, стенди з  державною символікою та систему навігації.

Розумна система навігації - це обличчя  будь-якої грамади. При виготовленні зовнішньої реклами ми завжди індивідуально підходимо до кожного замовлення.

В'їзні знаки, стели з написами населених пунктів, вуличні стенди, світлові вивіски,  банери,  штендера,  дорожні знаки, вуличні та інтер’єрні вказівники,  наклейки і таблички у вигляді вказівної стрілки,  стенди з навігаційними вказівниками,  штендери і ростові фігури,  що вказують напрямок,  таблички,  які прикріпляються до стіни та навігаційні таблички на опорі допомагають не тільки орієнтуватися на місцевості, але й  створять   вашій громаді неповторний образ.

Які функції виконують різні види рекламних носіїв?

  • Штендер– мобільний та зручний і в той же час, ефективний спосіб, як звернути увагу відвідувачів на вашу установу чи заклад.
  • Навігаційні стели, в’їзні знаки розміщуються при в’їзді  в громаду та виїзді з неї.
  • Світлова реклама є формою комунікації з жителями вашої громади, відвідувачами кафе, магазинів, зон відпочинку  в будь-який час доби і буде працювати на імідж вашої  громади.

Ощадливе використання коштів — один з принципів діяльності ОТГ.

Купити недорогі стенди та різні види рекламної продукції  для потреб громади ви можете на нашому сайті. Ми виробляємо стенди для забезпечення інформацією представників усіх галузей життєдіяльності людини. 

Усі новини та нововведення про рішення та діяльність місцевих органів самоуправління регулярно розміщуються не лише на відповідних сайтах та в періодичній пресі. Інформація для громадян на довідкових стендах, дошках для об’яв, інформаційних плакатах завжди знаходить свою цільову аудиторію

Тож стенди для громади з питань децентралізації — ефективні джерела актуальних відомостей та новин ОТГ, а значить, незамінний елемент оформлення вестибюлів сільських, селищних, міських рад та приймалень.

Тем для оформлення стендів з питань децентралізації безліч. Серед них найбільш актуальні наступні:
 — загальна інформація про статут та діяльність ОТГ;
 — децентралізація — плюси та мінуси;
 — план роботи старости громади;
 — календар засідань органів місцевого самоврядування;
 — графіки приймання громадян фахівцями з надання адміністративних та соціальних послуг.

Замовляйте і ми виготуємо для вашої громади: інформаційні стенди, стенди з безпеки  життєдіяльності та куточки цивільного захисту, презентаційні дошки, стенди з  державною символікою.

На інформаційних стендах ми можемо розмістити для вас таку інформацію: накази,  куточок споживача, дошки пошани, права і обов'язки співробітників, правила пожежної безпеки, дії при ГО і НС, зразки заяв громадян, куточок соціального працівника, куточок землевпорядника, правила внутрішнього розпорядку .

Куточки безпеки життєдіяльності та цивільного захисту  сприятимуть  попередженню громадян про можливі ризики знаходження в певній зоні або недопустимість окремих дій на обмежених територіях (попереджувальні знаки безпеки, знак «Запасний вихід»)  або стенди про профілактику коронавірусної інфекції, які  нагадають про дотримання правил гігієни.

Для презентації досягнень територіальної громади, знайомства з видатними особистостями краю, фотоекспозицій яскравих подій та мальовничих природних куточків пропонуємо вам замовити  презентаційні стенди.

Для вас ми виготуємо   стенди з  національною та Державною символікою, які будуть сприяти створенню урочистого настрою та патріотичного виховання населення.

Наша компанія виготовляє продукцію різну за змістом і асортиментом. Ми виготуємо зовнішню і внутрішню рекламу.  

Якщо ж ви по-іншому бачите свій ідеальний стенд , в’їзний знак, стелу — телефонуйте  за вказаними  на сайті телефонами, і ми разом його створимо.   Індивідуальний дизайн — безкоштовна послуга, яка дозволяє   зробити товар, який би повністю відповідав вашим запитам.

Власне виробництво — найкращий спосіб контролювати усі етапи виготовлення інформаційних пластикових дощок, вїзних знаків та стел  та створювати якісний кінцевий продукт.

Ми уважно слідкуємо за усіма законодавчими нововведеннями, на базі яких проходить децентралізація в Україні. Наші стенди дозволять вам охопити усі сторони життя українських територіальних громад, яких стосується децентралізація: питання, відповіді, ноу-хау, позитивний досвід роботи ОТГ.

Доставимо стенди, композиції стендів, вїзні знаки в усі куточки України.