dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

В’їзні знаки        Вказівники        

Таблички/знаки безпеки

Вуличні фігури       Стенди       ✓ Декор

 

 

 

Герої України

Українська земля в усі віки славилася своїми сміливими та мужніми чоловіками та відданими й мудрими жінками. Доля багатьох українців — це доля працьовитих людей, які в разі небезпеки завжди готові були захищати своїх рідних, свій край, свою Батьківщину. Комусь з цих людей вдалося прожити спокійне життя в затишному родинному колі, а на долю деяких з них дісталися суворі випробування, пройти які можна було , лише стиснувши в кулак усю свою волю та маючи величезну силу духу. В таких життєвих обставинах завжди є місце подвигу, в таких умовах й з’являються нові герої України.

2022 став роком, коли Україні доводиться пройти через вкрай важкі випробування. Наша країна довела й доводить світові, що українська земля — це справді Батьківщина славетних захисників, мужніх та безстрашних чоловіків та жінок. Історичні хронічки щодня поповнюються новими історіями про те, як справжні патріоти країни ціною власних життів захищають свободу та незалежність держави. В списку героїв сьогодення — й сивочолі представники старшого покоління, і зовсім юні вчорашні випускники навчальних закладів. Болить серце та щемить душа, коли ти прослуховуєш щоденні оперативні зведення й отримуєш інформацію про нових ранених та полеглих героїв. Ти розумієш, що такі люди пишуть нові сторінки історії сучасної держави, але дуже боляче від того, що невблаганна доля забирає кращих синів та дочок України.

Ми пам’ятатимемо кожного з тих, хто ризикував своїм життям заради мирного неба над Україною. Їхні подвиги стануть темами музейних куточків, шкільних стендів, меморіальних табличок, літературних романів. В честь героїв України будуть названі вулиці та навчальні заклади, а таблички з їхніми іменами знову змушуватимуть частіше битися серце та замислюватися над несправедливістю людського буття. Пам’ять  – одна з дивовижних властивостей людства, і ми завжди будемо пам’ятати, якою цінною монетою країна платила за щасливе майбутнє своїх дітей.

Імена наших кіборгів, асів авіації, прикордонників, рядових бійців та командирів військових підрозділів золотими літерами впишуть в анали історії разом з іменами козачих отаманів, кошових стрільців, героїв Крут… В житті не завжди є місце подвигу, а цим людям доля дала шанс стати гідними наслідування людьми, справжніми патріотами та героями України.

Найкраще, що ми згодом зможемо зробити для них — це стати країною успішних та щасливих людей. Давайте дамо собі обіцянку — на мирних вулицях наших міст та сіл під затишними вивісками кав’ярень чи під святковими урочистими банерами, під сонячним промінням чи під мерехтливими неоновими вивісками та табличками не забувати, якою ціною та завдяки кому нам дісталися такі звичні буденні речі. Пам’ятаємо — перемагаємо!