dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

В’їзні знаки        Вказівники        

Таблички/знаки безпеки

Вуличні фігури       Стенди       ✓ Декор

 

 

 

Місто-герой Харків

6 березня 2022 року президент України Володимир Зеленський підписав Указ про нагородження низки українських міст почесним званням міста-героя. До списку населених пунктів, які отримали особливу державну відзнаку, увійшов й центр Слобожанського краю — місто Харків. Місто, яке з перших днів російського вторгнення дало гідну відсіч окупантам українських земель, місто, жителі якого стійко та мужньо трималися під ворожими бомбардуваннями та артилерійськими обстрілами. Харків вистояв завдяки титанічним зусиллям військових, цивільних осіб, громадських організацій. Харків вистояв та став нездоланною перешкодою на шляху просування російської армії вглиб країни, і цей факт став одним з чинників, який дав зрозуміти, що перемога обов’язково буде за Україною.

Наша держава остаточно виграла битву за Харків — ворогу не вдалося навіть оточити місто. Були лише невдалі спроби прорватися на його вулиці, але українські воїни швидко зачистили територію Харкова від навали непроханих гостей. Війська Збройних сил України, підрозділи Національної гвардії, бійці територіальної оборони спрацювали чітко та злагоджено, не лишаючи окупантам жодного шансу навіть тимчасово стати господарями української землі. Харків — українське місто, так було, є і буде й харків’яни довели, що ніхто не в змозі спростувати цей факт.

Звання міста-героя, присвоєне Харкову — це вдячність України кожному харківському поліцейському, кожному захиснику міста, кожному фахівцю, який підтримував життєдіяльність мегаполіса та всім містянам, які вірили в перемогу ЗСУ й ні на хвилину не сумнівалися в тому, що Україна вистоїть в такому нелегкому протистоянні зі злом.

Мирне життя поступово повертається на вулиці та в домівки одного з найохайніших міст України. Звичайно, ще далеко до того часу, коли наші школи будуть сяяти начищеними вивісками та інформаційними табличками, а коридори усіх навчальних закладів заповнять допитливі школярі, які старанно вивчатимуть інформацію з оновлених шкільних стендів. Інформаційні дошки вишів країни зарясніють списками абітурієнтів та оголошеннями для майбутніх студентів. Бабусі та дідусі активно вивчатимуть нові законодавчі акти та розклад роботи фахівців на пластикових інформаційних куточках пенсійних фондів й поліклінік. Буде проведено колосальну роботу з очищення вулиць міста від усього того, що асоціюється з країною-агресором, а відновлені в’їзні знаки в Харків обов’язковим елементом оформлення матимуть відзнаку про особливий статус міста-героя.

Зовсім скоро ми долучимося до тих підприємств, які роблять посильний внесок у відновлення економіки України та будемо готові працювати із замовниками з усіх куточків України.