dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

В’їзні знаки        Вказівники        

Таблички/знаки безпеки

Вуличні фігури       Стенди       ✓ Декор

 

 

 

Стенд «Адміністративна карта України»

Адміністративно-територіальний устрій України постійно адаптувався до тих змін в країні та законодавстві, які мали на меті спрощення системи державного управління країною на місцях. Реформи, які регулюють взаємовідносини між державою та її територіальними одиницями, відбуваються регулярно та мають на меті покращення функцій системи управління складовими частинами єдиного державного механізму. Лише протягом останнього сторіччя було зроблено кілька спроб реформувати адміністративно-територіальну систему поділу українських земель.

Знайоме багатьом слово децентралізація — це остання із реформ, яка регулює взаємодію між центральними та місцевими органами влади в Україні. Відповідно до нових законодавчих рішень 2020 року, адміністративна карта України зазнала змін, й це потрібно враховувати під час оформлення шкільних кабінетів, приймалень чиновників, вестибюлів громадських організацій та навчальних закладів. Стенди з сучасною адміністративною картою України мають відповідати Закону України № 562-IX, в якому Кабінетом Міністрів України затверджено перелік 1470 нових територіальних громад, які з 2020 року функціонуватимуть на території держави.

Стенди «Адміністративна карта України» дають можливість ознайомити громадян з актуальними на сьогодні територіальними об’єднаннями країни та зробити оформлення навчальних закладів, підприємств, організацій відповідними потребам сьогодення та чинній букві закону. На плакатах, які демонструють територіально-адміністративний устрій України, чітко позначені наші державні кордони, межі всіх територіальних одиниць країни, назви багатьох її населених пунктів. Фонові зображення обласних територіальних об’єднань відрізняються різними кольорами забарвлення, центри регіонів легко знайти завдяки спеціальним пунсонам. Якщо ж немає потреби в кольоровому маркуванні кожної окремої області, завжди можна обрати чи замовити стенд «Адміністративна карта України», де буде враховано усі побажання замовника щодо кольорової гами оформлення таких інформаційних дощок.

Можливості сучасного підприємства з виготовлення стендової продукції не обмежують рамки вибору будь-яких параметрів та форматів інформаційних пластикових дощок. Тому, замовляючи товари у професіоналів, ви гарантовано отримаєте стенди з чіткими та в міру яскравими зображеннями, які забезпечують комфортне зорове сприйняття. У нас вам завжди підкажуть оптимальні саме для вашого кабінету розміри адміністративної карти України, порекомендують супутні товари — вивіски, таблички, тематичні плакати, наліпки — які гармоніюватимуть з обраним товаром в довершеному інтер’єрі вашого приміщення.