dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Сучасне оформлення кабінетів НУШ стендами

Робота над вдосконаленням нової української школи продовжується навіть в екстремальних умовах війни. Перед педагогами та батьками стоїть цілий комплекс завдань, виконання яких потребує докладання щоденних зусиль. Сучасне оформлення кабінетів НУШ стендами — одна із задач цього комплексу, розв’язання якої допомагає зробити приміщення для навчання школярів початкової школи інформативним, зручним, ошатним. Існує безліч видів оформлення пластикових дощок для молодших школярів нової української школи. Вибір форматів та матеріалів для створення ефективних навчальних засобів залежить від віку цільової аудиторії та архітектурних особливостей кожної окремої школи.

Як же правильно вибрати наочні посібники для навчання та розваг малечі?

Дуже важливо приділити належну увагу вибору кольорової гами оформлення стендів. Вдало підібрані стенди обов’язково привертають увагу школярів, не обтяжуючи їх нервову систему, і завдяки цьому виконують свою навчальну місію навіть поза заняттями та уроками. Завдяки розміщенню навчальних та розвивальних матеріалів на стендах по периметру класів та ігрових кімнат реалізується один з принципів здобуття знань — доступна форма сприйняття інформації та регулярне її повторення.

         

Важливо обирати стенди для оформлення кабінетів НУШ у перевірених часом виробників, які під час виготовлення стендів дотримуються усіх вимог чинного законодавства до продукції дитячого призначення. Наша компанія з самого початку освітньої реформи виготовляє всі різновиди стендів для НУШ. На нашому сайті ви можете ознайомитися та купити такі види навчальних, розвивальних, організаційних пластикових дощок:
 — календарі природи та погоди;
 — стіни слів;
 — завдання з каліграфії;
 — абетки;
 — таблиці множення, додавання й віднімання;
 — кола вибору;
 — майданчики для творчих експозицій тощо.

Завдяки нашим стендам ви зможете надати кабінетам та коридорам початкової школи сучасного довершеного вигляду, поділити навчальні приміщення на зони, відповідні вимогам НУШ, покращити показники успішності учнів та чергувати інформаційні куточки для тренування пам’яті школярів.

Природні мотиви, українська символіка, казкові персонажі у великому обсязі представлені в тематиці та оформленні наших стендів для НУШ. Для того, щоб купити якісні та недорогі стенди для сучасного оформлення кабінетів нової української школи, скористайтесь послугами нашої компанії. Підкажемо вдалі ідеї оформлення шкільного кабінету, втілимо в життя ваше креативне бачення дизайну пластикової інформаційної дошки та доставимо замовлення за вказаною вами поштовою адресою.