dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Сучасні тенденції в оформленні приміщень початкової школи

Питання, яким критеріям має відповідати сучасний освітній простір, в різні часи мало різні відповіді. Освітня реформа НУШ чітко окреслює стандарти сучасної класної кімнати в початковій школі. Багатофункціональність, креативність, інклюзивна складова та затишок — за такими показниками можна впізнати кабінет НУШ в навчальних закладах наших днів. Сучасні тенденції в оформленні приміщень початкової школи базуються на ідеї створення простору, де дитині комфортно проявляти себе як особистість в навчанні, спілкуванні, на дозвіллі. Одним з пропонованих рішень, яке допомагає школярам успішно долати усі етапи шкільної навчальної програми, є поділ класної кімнати на осередки, в кожному з яких можна ефективно розв’язувати різні види педагогічних завдань.

1. Осередок спілкування

Місце для ранкових зустрічей та позакласних заходів, душевних розмов та продуктивного спілкування. Стенди «Коло вибору», «Мій настрій», «Ранкові зустрічі», класні куточки стануть надійними сполучними місточками в процесі налагодження комунікації дітей та педагогів.

2.Тематична зона

Вибір наочних матеріалів для навчального осередку надзвичайно великий — це і математичні таблиці, й матеріали з граматики, орфографії, природознавчої сфери. Стенди з кишенями для змінної інформації допоможуть робити наповнення цієї зони актуальним та відповідним темі уроку чи порі року.

3. Осередок тиші

У дітей повинне бути місце для усамітнення та релаксу, і в такому місці малюк зможе відновити свій енергетичний ресурс.

4. Осередок матеріалів

Тут все зрозуміло — острівець гармонії та порядку з необхідним набором витратних матеріалів.

5.Новинарня

Дошки оголошень, розклади уроків, актуальні завдання, календарі природи та погоди, новини класу і школи — список тем оформлення пластикових інформаційних дощок для куточка новин можна розширювати залежно від потреб класу.

6. Куточок читання

Тут все просто — затишне захопливе царство книг.

7. Вчительський простір

Календарі, постери з сімейними фото, особисті дрібнички допоможуть розкрити перед дітьми внутрішній світ вчителя та ідентифікувати його персональний простір.

Весь асортимент інформаційних пластикових дощок, які можуть стати у пригоді при оформленні класу для молодших школярів, ви можете знайти на нашому сайті. Виготовлення стендів відбувається на власному підприємстві з врахуванням усіх сучасних тенденцій в оформленні приміщень початкової школи. Якісні, безпечні, недорогі плакати завжди готові вирушити до своїх нових власників.