dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Збройні сили України — захисники Батьківщини

Кожна нація, кожен народ, кожна країна має свої обереги, талісмани, сучасні бренди, які дозволяють ідентифікувати їх етнічну приналежність. В умовах війни Збройні сили України стали одним з успішним «брендів» нашої держави, її оберегом та уособленням сили й мужності українського народу.
 Захисники України в усі часи були шанованими постатями української історії. В багатьох музеях, на шкільних експозиціях та стендах кабінетів історії розповіді про подвиги наших воїнів світла та добра пробуджували патріотичні почуття покоління, що підростає, демонструючи відвагу та непохитність захисників Батьківщини.
 Нині до лав ЗСУ вступили найкращі представники нашого народу, які власним прикладом показують, що таке любов до Батьківщини і якою має бути відданість своєму народу.
Тих, хто віддав життя за мир в Україні, ми будемо пам’ятати завжди. Щодня схиляємо голови у загальнонаціональну хвилину мовчання, з тремтливим щемом зупиняємося перед меморіальними адресними табличками з іменами наших героїв, з вдячністю за кожен спокійний ранок проходимо вулицями з табличками з прізвищами героїв сьогодення.
Збройні сили України — захисники Батьківщини, які проявляють таку звитягу та силу духу, якої не очікував весь світ. Ще рік тому аналітики за боєздатністю ставили ЗСУ на 25 місце серед 140 світових держав. Сьогодні навіть ворог визнає, що має справу зі справжніми професіоналами з вагомою мотивацією та високим бойовим духом.
Ми переможемо. Переможемо заради наших цінностей, свободи та майбутнього наших дітей. Ми стовідсотково впевнені в нашій перемозі, а дають нам цю впевненість Збройні сили України — захисники Батьківщини та справжні герої сьогодення.
Наші хлопці та дівчата пишуть нині не лише історію сучасної України — їхні подвиги будуть записані в аннали всесвітньої новітньої історії.
Як виробники стендів, ми завжди готові долучитися до процесів фіксації фактів, подій, бойових шляхів військових підрозділів та життєвих шляхів українських героїв. Звертайтесь, якщо ваш краєзнавчий чи шкільний музей мають потребу в оновленні стендових експозицій. Завжди готові допомогти, якщо вам потрібно розповісти про подвиг земляків або увіковічити пам’ять полеглих захисників України. Наші стенди та таблички з найякіснішого пластику допоможуть вам створити охайні та достойні куточки шани та вдячності ЗСУ та історичні пам’ятки нової української історії.

  '