dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Вказівники, вуличні стенди

Вуличні стенди та вказівники одні з засобів інформації, за допомогою яких ефективно розв’язується питання орієнтування людей у великих та маленьких населених пунктах України та розповсюджується публічна інформація, призначена широкому загалу. Універсальність та хороші інформативні спроможності сприяють тому, що вказівники та вуличні стенди не втрачають своєї актуальності в будь-яких життєвих обставинах. До туризму й інших видів активних пересувань громадянам просторами країни додалась міграція населення, пов’язана з військовими загрозами. В таких умовах засоби візуальної комунікації — вказівники, вуличні стенди, в’їзні знаки є життєво необхідними орієнтирами у виборі правильного шляху пересування та прокладання маршруту руху.

   

Сучасні технології виготовлення вказівників та вуличних стендів дозволяють створювати таку продукцію, яка гармонійно доповнює місцеві краєвиди та урбаністичні пейзажі та має характеристики, які дозволять довгостроково експлуатувати ці засоби інформації.

Ще одна група вказівників — знаки, орієнтовані на покращення навігації людей в торговельних центрах, офісних спорудах чи на виробничих підприємствах. Ростові фігури, навігаційні стенди, вказівні знаки, наліпки та таблички успішно виконують роль цільових орієнтирів в складних лабіринтах сучасних склобетонних споруд.

Красиво оформлені з урахуванням стилістики приміщень, де вони розміщені, такі наочні засоби навігації та інформування підкреслюють стиль інтер’єру та вдало доповнюють цілісний образ торгового центру чи іншого громадського місця.

\Ми займаємось виготовленням усіх видів вказівників та вуличних стендів, які мають попит в українського споживача. Дорожні знаки, антивандальні вуличні конструкції, навігаційні інформаційні об’єкти, рекламні інсталяції — власне виробництво дає можливість втілювати в життя багато проектів цього цільового напряму.

Компетентні фахівці завжди готові надати вам допомогу у виборі вдалого варіанту створення інформаційно-навігаційного простору навколо вашого офісу чи установи та всередині них. Наші майстри підберуть матеріали, узгодять з вами ескіз замовлення, щоб після його затвердження ви змогли купити недорогі та якісні вказівники, вуличні стенди та інші зразки нашої продукції. Завжди дотримуємось взятих на себе зобов’язань — власне виробництво дає змогу в обумовлені терміни виконати ваше замовлення та доставити його по території всієї України. Покращити зовнішній вигляд населеного пункту, спростити орієнтування населення в розгалуженнях та перетинах площ, вулиць та провулків та купити недорогі та якісні вказівники та вуличні стенди може представник будь-якого ОТГ країни.

Звертайтесь, завжди раді допомогти!