dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Таблички зі світловідбивними елементами

Таблички — практичний й корисний елемент оформлення життєвого простору людини. Зорієнтуватися на незнайомій вулиці, швидко знайти потрібний номер будинку чи кабінет службової особи, дотримуватися правил дорожнього руху нам допоможуть таблички зі світловідбивними елементами, які виготовляє наша компанія ДП-реклама.

 За  цільовими функціями та місцем  розташування таблички поділяють на:

  • Таблички зі світловідбивними елементами, які завжди мали попит в певному секторі;
  • Дорожні знаки, вуличні, адресні й фасадні таблички при наявності світловідбивних елементів не втрачають свою функціональність навіть в темний час доби на темних вулицях українських міст та сіл.

Ми пристосовуємось до тимчасових життєвих незручностей, ліхтарики стають обов’язковим предметом наповнення жіночих сумочок, а таблички зі світловідбивними елементами — обов’язковими об’єктами оформлення наших доріг, вулиць та прибудинкових територій.

Сучасне обладнання та нові технології виробництва дозволяють розширювати  асортимент  інструментів візуалізації життєвого простору людини до нескінченності.  DP - reklama готова запропонувати нашим споживачам великий вибір  табличок  різних розмірів,  форм та шрифтів. Таблички зі світловідбивними елементами нерідко потребують індивідуального підходу до кожного замовлення, адже інформація на них часто буває автентичною.

Наші  фахівці виготують для вас таблички, знаки зі світловідбивними елементами відповідно до ваших вимог та запитів.

Ви можете замовити у нас таблички з фоном зі  світловідбивної плівки або з текстом та зображеннями  зі світловідбивними елементами.

Сфера застосувань таких табличок досить широка. Таблички зі світловідбивними елементами використовують:

— як джерела інформації;

— в ролі вказівних знаків;

— як навігаційні об’єкти.

Всі  вони допомагають людині орієнтуватися в  навколишньому  просторі. Такі дороговкази стійкі до впливу атмосферних явищ та містять необхідний мінімум важливої інформації.

Наші  таблички  зі  світловідбивними  елементами —  ексклюзивні корисні знаки навігації таідентифікації об’єктів міської інфраструктури та житлових кварталів з високими експлуатаційнимихарактеристиками.

Купити якісні недорогі таблички ви можете на сайті компанії, обравши з широкого асортименту вам необхідні, або ми виготуємо виріб за вашими побажаннями.