dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Вказівники, стенди інформаційні для парків, дитячих атракціонів, відпочинку

В кожному місті, містечку чи селищі України є місця, призначені для відпочинку людей. Як і будь-які громадські місця, такі зони потребують наявності інформаційних майданчиків, які допоможуть зорієнтуватися на місцевості, розкажуть про місцеві пам’ятки історії та культури, ознайомлять з тими правилами поведінки, які діють на даній території.

Вказівники, інформаційні стенди для парків, дитячих атракціонів та зон відпочинку — саме такі «маячки», які дозволять покращити навігаційні та безпекові характеристики місць масового відпочинку громадян.

      

Вказівники й стенди для парків, дитячих атракціонів та зон відпочинку відносяться до інформаційних вуличних стендів. При професійному підході до виготовлення таких моделей вони гармонійно вписуються в місцеві пейзажі та на відмінно справляються з покладеними на них функціями.

Відомості, які розміщуються на вказівниках та інформаційних стендах для парків, дитячих атракціонів, зон відпочинку, залежать від місця, де буде розміщуватися об’єкт інформації. Зазвичай темами оформлення таких пластикових дощок є:
 — інформація про відповідальних осіб, які опікуються зоною відпочинку;
 — правила поведінки, норми техніки безпеки та правила користування атракціонами;
 — плани парків та туристичні маршрути;
 — рекламні матеріали;
 — контактні дані органів контролю за якістю послуг та дотриманням техніки безпеки.

Вказівники та інформаційні стенди для парків, атракціонів, зон відпочинку можуть бути виготовлені в кількох варіантах оформлення. Це настінні інформаційні дошки, мобільні стенди для установки без закопування та такі інформаційні об’єкти, які встановлюються в ґрунт або бетонуються. Кожне з цих джерел інформації має хороші антивандальні та експлуатаційні характеристики та може бути обладнане козирком для захисту від опадів.

     

На нашому сайті ви можете ознайомитися з широким асортиментом вказівників та стендів інформаційних для парків, дитячих атракціонів, зон відпочинку. Ціни демократичні та залежать від розміру та матеріалу виготовлення. Вашій увазі представлені пластикові дошки та металеві конструкції з захисною антивандальною плівкою.

Не знайшли стенд, що відповідає вашим запитам — створимо стенд спеціально для вас. Власне виробництво дає можливість нашим клієнтам купити у нас недорогі якісні стенди будь-яких призначень та форматів з індивідуальними безкоштовними проектами наших дизайнерів.