dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Клас безпеки. Купити стенди для класів безпеки

Вимоги військового часу потребують відкриття класів безпеки в закладах освіти. Тому в калейдоскоп новин останнім часом все частіше потрапляє інформація про відкриття класів безпеки в тому чи іншому навчальному закладі. Функціонування таких точок максимальної концентрації знань та демонстраційних матеріалів, які охоплюють тему організації безпечного життєвого шкільного простору,  допоможе дітям набути необхідних навичок з безпечної поведінки.

Формування культури безпечної поведінки у школярів різних вікових груп — таке важливе завдання освітньої галузі допоможуть розв’язувати класи безпеки.

Наша компанія ДП реклама пропонує широкий асортимент стендів, наліпок, плакатів, банерів, комплектів стендів з прозорими кишеньками та корковим покриттям для змінної інформації,   які допоможуть  педагогам  навчити дітей заходам мінної, протипожежної безпеки,  кібернебезпеки  та психологічного захисту.

Створення та функціонування класів безпеки сприятиме систематичній підготовці дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя та формування навичок самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій.  

Наші спеціалісти допоможуть керівникам закладів освіти оформити інтерактивний клас, та забезпечити його достатньою кількістю наочних та демонстраційних навчальних засобів у вигляді стендів, табличкок, вказівників, різних видів кріплень, годинників, стрілочків для стендів, плакатів, наліпок,  банерів, які виготовлені з якісного пластику, банерного полотна, прозорих кишеньок та коркового  покриття.

Одним  із засобів оснащення класів безпеки є різноманітні стенди з безпеки життєдіяльності та інструкції з  техніки безпеки у різних сферах життя людини.  В нашому арсеналі  достатня кількість стендів на різні теми.

Ми пропонуємо вам плакати та стенди з такими темами: 

— норми протипожежної безпеки;

— правила дорожнього руху (особлива увага до пересувань в темну пору доби);

— рекомендації з мінної безпеки;

— інструкції з надання першої медичної допомоги;

— поради для збереження психологічного здоров’я;

— алгоритм дій під час повітряної тривоги та в зоні обстрілів;

— безпека у світовій мережі;

— правила поведінки з незнайомими людьми тощо.

Стенди для класів безпеки можуть виконувати не лише роль джерел важливої інформації. З їх допомогою простіше здійснити зонування простору та створити окремі освітні сектори для оптимізації навчання та систематизації вузькопрофільних знань.

Пластикові інформаційні дошки з системами прозорих кишень для змінної інформації стануть у пригоді при організації занять для різних вікових груп школярів — універсальність та мобільність таких систем доведені часом.

Їх використання разом з іншими мобільними наочними засобами сприятиме досягненню тих цілей, які ставляться таким освітнім середовищем, як клас безпеки.

Весь спектр наочних друкованих засобів, які стосуються теми безпеки в освітніх закладах, ви можете купити на нашому сайті. Власне виробництво — фактор, який дає змогу оперативно реагувати на будь-які запити та потреби споживачів стендової продукції.

Ласкаво просимо на наш сайт, якщо вам потрібно купити недорогі та якісні таблички, знаки, наліпки, плакати для облаштування класу безпеки. В стислі терміни втілимо в життя вашу заявку якна типове, так й на індивідуальне замовлення та доставимо його за вказаною адресою.