dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Стенд вуличний "Правила експлуатації дитячого ігрового майданчика"

Забезпечення належного рівня безпечного використання дитячих ігрових майданчиків — зона відповідальності керівників підприємств, які надають послуги з утримання будинків та прибудинкових територій. Вуличні стенди та таблички належать до наочних засобів, які сприяють створенню безпечних місць дозвілля дітей. Купити інформаційні вуличні конструкції можна на нашому сайті «ДП-реклама».

Стенд вуличний «Правила експлуатації дитячого ігрового майданчика»— одна з таких конструкцій.  Він справно виконує функцію інформаційного вісника про правила поводження на дитячому ігровому майданчику. Завдяки йому батьки та діти постійно мають в полі зору важливі відомості про обмеження, яких варто дотримуватися під час користування ігровим та спортивним обладнанням.

 

Стенд «Правила експлуатації дитячого ігрового майданчика може містити рекомендації щодо одягу дітей та уточнення вікових категорій, для яких призначені окремі ігрові конструкції. До якого віку малюки повинні перебувати в ігровій зоні під наглядом дорослих, як безпечно для себе та оточення експлуатувати динамічні та парні елементи.  Відповіді на ці запитання батьки та діти  можуть знайти на вуличних стендах «Правила експлуатації дитячого ігрового майданчика».  

Важливий сектор оформлення таких вуличних конструкцій — телефони служб порятунку та швидкого реагування — діти повинні знати, куди звертатися у разі виникнення непередбачуваних ситуацій.

Оскільки всі конструкції на дитячих майданчиках повинні забезпечувати стійкість та просторову  незмінюваність, варто потурбуватись про те, щоб і стенд вуличний «Правила експлуатації дитячого ігрового майданчика» мав відповідні характеристики. На нашому сайті ви можете купити якісні надійні стендові вуличні конструкції, до того ж наші фахівці завжди готові допомогти у монтажі придбаних у нас виробів.

Ми виготовляємо стенди для вулиць різних розмірів та форм, турботливо та уважно підходимо до процесів пакування наших виробів, щоб наші клієнти мали можливість неушкодженими отримати свої замовлення. Кожен наш клієнт в індивідуальному порядку може обрати фон, колір, наповнення, шрифт тексту, доповнити стенд кишенями для змінної інформації — це суттєво не вплине на кінцеву ціну замовлення, яка суттєво залежить лише від розмірів пластикової дошки й витратних матеріалів виготовлення стенда.

Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.