dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Стенди для спортивних залів та спортивних шкіл

Піклування про здоров’я — запорука власного щасливого майбутнього. А фізичні вправи та спорт — один із засобів підтримувати належний фізичний стан та бути здоровим.   Налагоджена  та  скоординована взаємодія медичного персоналу школи та викладачів фізкультури сприятиме тому, що на уроках та перервах ми будемо бачити бадьорих, енергійних,  життєрадісних дітей.

Для кращої взаємодії учасників навчально-виховного процесу,  оптимізації роботи щодо збереження здоров’я дітей,  підвищення мотивації  учнів до систематичних занять фізичною культурою, наша компанія пропонує пластикові стенди, комплекти стендів, наліпки, банери для оформлення медичного кабінету, спортивної зали, шкільних коридорів.    

 

Виготуємо:

  • банери для спортзалів,
  • куточки здоров’я,
  • експозиції із репортажами зі шкільних спортивних змагань, з українських та міжнародних змагань,
  • правила безпеки та гігієни,
  • візуальні профілактичні тренажери для очей,
  • графіки роботи гуртків, секцій, басейну;
  • анонси шкільних спортивних заходів та змагань;
  • добірки вправ для фізкультхвилинок;
  • нормативи для дітей різних вікових груп.

Ця та інша продукція сприятиме донесенню до свідомості учнів важливості питання збереження власного здоров’я та мотивуватиме до занять фізкультурою чи якимось із видів спорту.   

 

Стенди з правилами техніки безпеки особливо необхідні в місцях, де діти займаються спортом, тренуються, навчаються. Ми пропонуємо стенди, банера з узагальненими правила техніки безпеки,  порадами та рекомендаціями,  правилами поведінки в роздягальні,правилами техніки безпеки під час спортивних  ігор, під час легкоатлетичних вправ, на гімнастичному обладнанні та інші.

Інструктажі з дотримання вимог протипожежної безпеки теж входять до зони компетентності вчителя фізкультури. Відповідні плакати з переліком правил створення зон пожежної безпеки стануть хорошими помічниками педагога в проведенні бесід на протипожежну тематику.   

На нашому сайті ви можете ознайомитися з широким асортиментом стендів для  спортзалів чи  спортивних майданчиках та купити недорогі якісні стенди цього цільового інформаційного напрямку. Якщо жоден стенд на сайті не задовольнив ваші потреби, наші  дизайнери  виготують для вас будь-який макет стенду за вашим проектом відповідно до ваших  побажань. Дизайн стендів безкоштовна послуга. Будемо раді з вами співрацювати.