dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Стенди з техніки безпеки та охорони праці

Незалежно від напрямку діяльності, кожне виробництво повинно турбуватися про безпеку своїх співробітників. Адже від цього залежить продуктивність праці та кінцеве виробництво. У сучасному європейському світі охорона праці займає провідне місце.

Дизайнери компанії «ДП-Реклама»  розробили цілу низку інформативних стендів з охорони праці.

Санітарні норми, правила поведінки під час надзвичайних ситуацій та, на жаль,  військових дій - це те, що повинен знати кожен. Звертайтеся до нас і ми підберемо індивідуальний стенд саме для вас!

 

Згідно з чинними вимогами закону про працю в Україні, на кожному підприємстві і в кожній організації повинні бути створені безпечні умови для співробітників. Устаткування та технологічні робочі процеси, механізми, умови праці на робочому місці, стан засобів індивідуального та колективного захисту, а також санітарно-побутові умови повинні  відповідати усім вимогам Кодексу безпеки праці.

Поінформувати співробітників про техніку безпеки на роботі допоможуть  спеціальні стенди з охорони праці та життєдіяльності, які нададуть всю необхідну інформацію по темі. Стенди це своєрідний інструмент, який розповідає робітникам про їх обов’язки та права, про те, які повинні бути умови праці на підприємстві, про правила безпеки та багато іншого.

Наша  компанія  пропонує  комплекти стендів з безпеки та охорони праці у широкому асортименті, наприклад, стенди з пожежної безпеки, “Паління заборонено”, “Безпека на дорозі”, стенд “Основи здоров'я”, “Стихійні лиха”, “Як правильно мити руки”, куточок з охорони праці, “Перша медична допомога”, “Ураження електричним струмом”, «Правила поведінки під час тривоги та обстрілів» та інші.

Постійне нагадування правил, якими не можна нехтувати — один з ефективних способів виховання протипожежної культури поведінки населення.
Стенди з пожежної безпеки, розміщені у фойє та коридорах усіх без виключення закладів та організацій, вносять свою ефективну та посильну участь у процес ознайомлення населення з правилами поведінки під час пожеж та методами їх попередження. Неважливо, це куточок безпеки у  школі  з красивими ілюстраціями чи схематичний показ шляхів евакуації на заводі, інформаційний протипожежний щит із застосуванням в декорі казкових персонажів в дитячий садочок чи схематичні знаки безпеки для маркування небезпечних місць на підприємстві — головне, щоб вони акцентували увагу та мали вплив на свідомість своєї аудиторії та доносили до неї важливу інформацію

Ми виробляємо стенди з охорони здоров’я як для організацій, так і для закладів освіти, дитячих садочків, закладів вищої освіти. Ви можете купити банер з готовим дизайном, наприклад “Куточки безпеки для малечі”, або замовити стенд з індивідуальним дизайном для будь-якого   профільного виробництва, який більше ніде не буде повторюватись. Звертайтесь до наших консультантів за контактними номерами телефону. Ми чекаємо ваших дзвінків!