dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Стенди для предметних кабінетів

Наша компанія пропонує для оформлення предметних кабінетів закладів освіти пластикові стенди, комплекти предметних стендів, наліпки на стіну,  плакати на банерному полотні,  модульні картини, таблички на двері.

Для ваших предметних кабінетів ми виготуємо портрети вчених, які зробили відомі відкриття у різних галузях, композиторів, художників та письменників. На нашому сайті ви знайдете уже готові  стендові композиції для предметних кабінетів з усіх шкільних дисциплін,  які містять основний теоретичний матеріал  та  стануть у нагоді вчителю та учням при поясненні  нового  матеріалу,  на етапах закріплення матеріалу та при  підготовці до державної підсумкової атестації та ЗНО. 

Ми виготуємо вислови відомих представників різних галузей, які будуть мотиваторами учнів до вивчення наукових дисциплін.  

У нас на сайті ви знайдете стенди для предметних кабінетів усіх предметів робочого навчального плану закладів освіти, а також  стенди для вишів, коледжів, ПТУ, технікумів.

Наші  дизайнгери  креативно підійшли до створення стендів для предметних кабінетів. Наглядність, яка розміщена у нас на сайті, допоможе поринути у світ математики чи географії, літератури чи мистецтва завдяки комплектам  стендів  «Шедеври світового живопису» та «Найвідоміші класичні скульптури»,  дізнатися за допомогою стендів   про  географічні відкриття, хімічні чи математичні формули та багато чого цікавого.

Щоб досягти кращого сприйняття інформації, наші дизайнери скоригують площу інформаційних стендів з площею та кольором класних кімнат. Раціональним буде розмістити на стендах пластикові  карманчики, пробкове покриття або перекидні системи, які дозволять постійно оновлювати інформацію.  

Щоб краще орієнтуватися в лабіринтах шкільних приміщень учням, батькам, відвідувачам ми пропонуємо таблички з підписом кабінетів  на двері або кабінети.

Поруч із підписом радимо розмістити цікаві вислови або абстрактні зображення,  які  символізуватимуть  предмет та  будуть  доповненням до декору  коридорів стін.

Зміна кольору, розміру стену - безкоштовна послуга.

Для замовлення стенду вам необхідно зв’язатися з нашим менеджером та надіслати нам по електронній пошті текст та зображення, які необхідно розмістити на стенді. Також, ви можете вибрати стенд на нащому сайті в оригіналі, або внести зміни в  зміст, колір та формат.  

Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.