dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Стенди з ведення військового обліку і бронювання на підприємствах, в організаціях та установах

Ведення військового обліку і бронювання є невід'ємною частиною роботи підприємств, організацій та установ. Наша компанія «ДП реклама» пропонує настінні стенди та плакати із пластику та банерного полотна, які забезпечать ефективну систему військового обліку та бронювання і будуть слугувати інформативною платформою для відображення корисної інформації.

Пластикові стенди допоможуть відповідальним за ведення військового обліку організовано та правильно вести облік, а відвідувачам нададуть доступ до важливої та необхідної інформації.

Дизайнери нашої компанії для військкоматів розробили широкий асортимент різноманітних стендів, наприклад, «Військовий облік з карманчиками», «Документація чергового РВК», «Інформація для призовника», «Військомат  інформує», «Документація чергового РВК».

 «Інформаційно- довідковий стенд з питань ведення військового обліку», який ви знайдете на сайті, містить такі  рубрики: 

  • Нормативні документи з питань ведення військового обліку;
  • Персонального облік призовників  у державних організаціях, на підприємствах, в установах та організаціях;
  • Правила військового обліку призовників;
  • Адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення законодавства;
  • Правовий захист в умовах воєнного стану.

Ми виготуємо стенди, комплекти стендів з пластику та плакати на банерному полотні, які допоможуть проводити роз’яснювальну роботу  серед працівників та військово-зобов’язаних,  сприяти  веденню  військового обліку і бронювання працівників у нормативно-правовому полі. Наші стенди нададуть можливість швидко ознайомитись з інструкціями, зменшити непотрібні запитання,  створити доступну платформу для важливої інформації.

Якщо на сайті ви не знайшли стендів, які вам потрібні, ми виготуємо продукцію за вашим проєктом. Дизайн стендів, зміна розміру, кольору безкоштовна послуга.  На стендах,  за вашим бажанням, розмістимо прозорі кишеньки різних розмірів, або пробкове покриття, щоб постійно оновлювати інформацію.

Звертайтеся до нашої компанії «ДП реклама» і ви отримаєте як окремі інформаційно-довідкові стенди з питань ведення військового обліку, так і різноманітні стендові комплекти відповідного тематичного напрямку.

 Усі ваші побажання та ідеї ми втілимо у проєкти і після погодження із замовниками  виготуємо та доставимо за вашою адресою.