dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

В’їзні знаки        Вказівники        

Таблички/знаки безпеки

Вуличні фігури       Стенди       ✓ Декор

 

 

Класні куточки

Сортування: orderby Кількість:

Класний куточок в кабінет математики

850.00 грн
Код - 1-МК121, розмір 100х85 см, ціна - 850,0 грн

Стенд "Життя класу"

1100.00 грн
Код - 1-МК002, розмір - 100х110 см, ціна - 1100,0 грн

Стенд "Класна година" з квітами

570.00 грн
Код-5087, розмір - 80х75 см, ціна - 570,0 грн

Стенд "Класний куточок Український"

789.00 грн
Код-5011,розмір - 100х83см, ціна - 789,0 грн

Стенд "Класний куточок"

563.00 грн
Код - 1-МК075, розмір - 75х75 см, ціна - 563,0 грн

Стенд "Куточок учня"

624.00 грн
Код - 1-МК119, розмір - 81х77 см, ціна - 624,0 грн

Шкільний стенд "Наш клас"

1553.00 грн
Код - 1-МК045, розмір - 135х115 см, ціна - 1553,0 грн

Класні куточки


Класні куточки — це особливий вид шкільних стендів, за допомогою  ЯКИХ педагог створює в класі відповідну атмосферу для розвитку індивідуальних якостей кожного учня. Інформувати, вітати, згуртовувати — такі функції шкільних класних куточків сприяють створенню позитивної психологічної атмосфери в дитячому колективі. Правильне оформлення класного інформаційного майданчика робить його центром суспільного життя класу.

Наші фахівці підготували для вас різноманітнІ  класнІ куточки. Зі  зразками яких  ви можете ознайомитися на нашому сайті.
Стенди «Життя класу», «Куточок учня», «Наш клас», «Класний куточок»  допоможуть учителю ефективно розв’язувати такі завдання:
 — оперативно доносити до колективу дітей та батьків корисну й різнобічну інформацію;
 — розвивати таланти школярів та заохочувати їх до творчої діяльності;
 — залучати батьків до виховних та навчальних процесів;
 — відтворювати життя класу через публікації та світлини.

Наша компанія пропонує для закладів освіти  класні куточки для дітей різних вікових груп. Яскраві барвисті стенди для малюків початкової школи та лаконічні класичн або інтерактивні і класні куточки для учнів середніх та старших  класів мають однаково високі якісні та функціональні показники.

В  класних куточках наші дизайнери передбачили місце для змінної інформації ( прозорі кишеньки або пробкове покриття), адже одним із призначень класних куточків є відтворення динаміки шкільного життя та ознайомлення цільової аудиторії з документами, рішеннями, оголошеннями, анонсами заходів…

Індивідуальний підхід до кожного замовлення — важлива умова створення стендів для шкільних предметних кабінетів. Класний куточок в кабінет математики має істотно відрізнятися від аналогічного стенду для кабінету хімії. Ми завжди готові запропонувати вам оптимальне рішення оформлення класних куточків, яке дозволить вам підкреслити та доповнити загальну концепцію інтер’єру предметних кабінетів та особливості шкільного колективу.

В креативному підході до створення класних куточків працівників нашої компанії переконалися замовники з різних регіонів України, і зараз стіни кабінетів їхніх шкіл прикрашають наші стенди, виготовлені з найкращого пластику та з дотриманням усіх вимог до таких наочних засобів.

Класні куточки нашого виробництва — це не просто стенди, це справжні виставкові майданчики творчого та повсякденного життя класу з широкими функціональними можливостями.

Купити недорогі стенди для оформлення центрів суспільного життя шкільних колективів можна, скориставшись підказками сайту dp-reklama. Проконсультуємо, запропонуємо оптимальні ціни, розробимо безкоштовно класний куточок за вашим творчим проектом, доставимо обраний вами класний куточок за будь-якою адресою України — звертайтесь. Чекаємо на ваші замовлення.