dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

В’їзні знаки        Вказівники        

Таблички/знаки безпеки

Вуличні фігури       Стенди       ✓ Декор

 

 

Цікавинки (фотогалерея)

Виготовлення в'їзних знаків для населених пунктів

Одним з багатьох варіантів конструкцій є в’їзний знак. Він є обличчям населеного пункту. Дизайн в’їзного знаку може бути обговорено до початку його виготовлення. Ви можете окрім назви розмістити на ньому герб села, міста чи іншого населеного пункту. Чи додати до нього будь-які елементи, що будуть розповідати по історію місцевості.

Ми пропонуємо Вам виготовлення в’їзного знаку під замовлення. Ми працюємо з такими компаніями як Нова Пошта та Укрпошта, тому наші замовники можуть бути з будь-якого куточку нашої Держави. Наші дизайнери підберуть для вас колір, форму та дизайн виробу, чи допоможуть доповнити Ваш макет. Ми маємо великий досвід роботи з металевими конструкціями. А за допомогою креативного мислення дизайнерів Ви зможете втілити у життя будь-які Ваші задумки.

Виготовлення в’їзних знаків виконується на власному виробництві, тому остаточна ціна готового виробу буде відрізнятися від вартості, яку Вам запропонують будь-які з наших конкурентів.

В’їзний знак або будь яка інша інформаційно-вказівна конструкція на металічному каркасі є унікальним виробом, який підкреслить стиль та традиції населеного пункту для якого вона встановлюється. Вона має естетичний вигляд та довговічна, а її монтаж не займає багато часу.

Якщо вам потрібен в’їзний знак, звертайтеся до нас за телефонами, вказаними у верхній частині сайту. Наші менеджери будуть раді відповісти на будь-які Ваші запитання.

 

Нижче представлений процес виготовлення в’їзного знаку: