dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Зовнішня реклама

Сортування: orderby Кількість:

Об'ємна світлова вивіска в пластиковому профілі

0.00 грн
Код - 11-5351, ціну уточнюйте у менеджера

Патріотичний банер "Нам є кого захищати"

7589.00 грн
Код - 5579, розмір - 496х255 см, ціна - 7589,0 грн

Штендер

0.00 грн
Код - 5007, розмір робочої поверхні - 100х62,5 см, ціну уточнюйте у менеджера

Замовити зовнішню рекламу

Зовнішня реклама є одним із найкращих інструментів традиційного маркетингу. Вона складна у виготовленні, але є оптимальним варіантом для реклами послуг, фірми чи виробника. Наша компанія «ДП-Реклама» пропонує виготувати  для  вас:

 • світлові вивіски,
 • банери,
 • штендера,
 • вуличні стенди,
 • дорожні знаки,
 • в’їзні знаки та стели, які можно розмістити при в’їзді в населені пункти, в парках, скверах.

Зовнішня реклама відіграє велику роль у підвищенні  іміджу компанії. Зовнішня реклама компанії - це обличчя, бренд компанії, фірми чи магазину. При виготовленні зовнішньої реклами наша компанія «ДП-Реклама» завжди грунтується на індивідуальному підході до будь-якого клієнта. Робота щодо виготовлення рекламних конструкції є частиною нашого  щоденного життя.

Світлові вивіски, банери, штендера, вуличні стенди, дорожні знаки, прикрашають будь-який населений пункт, створюючи  йому неповторний образ. Складно уявити собі місто без усього цього різноманіття рекламних носіїв.

Світлова реклама є формою комунікації, використовує специфічні художні, технічні і психологічні способи для формування попиту  продаж, а також носить презентаційний характер.

Якщо ви не уявляєте, яку вивіску ви хотіли б побачити над власним магазином  чи фірмою, то  працівники нашої компанії допоможуть вам зробити правильний вибір, запропонувавши ескізи робіт зовнішньої реклами. Світлова вивіска добре помітна в темноті і буде працювати на імідж вашої компанії цілодобово.

Якщо вам потрібна вивіска на банерній основі, то ми її виготуємо особисто для вас.

Зовнішня реклама на  банерній  основі  має свої переваги:

 • будь-який розмір на ваш вибір,
 • міцність і довговічність,
 • стійкість до температурних і атмосферних впливів

Широка гама кольорів і відтінків допоможе нанести на плівку не тільки назву підприємства, але і будь-яке зображення, яке буде акцентувати увагу клієнтів на вашій спеціалізації. При необхідності, в темний час доби банерну рекламу можна буде підсвічувати по всій довжині за допомогою невеликих зовнішніх світильників.

Виготовлення вивіски зовнішньої реклами – це спільна творчість замовника та дизайнера. Вивіска зовнішньої реклами може бути різна за своїм оформленням.  При розробці та виготовленні зовнішньої реклами ми врахуємо всі ваші побажання та виготуємо для вас світлові короби, банери, звичайні вивіски, об'ємні букви, які зроблять презентацію ваших товарів і послуг якісно і яскраво.

Обирайте для замовлення зовнішньої реклами компанію «ДП-Реклама», тому що:

 • Ми уважні до всіх замовників;
 • Ми постійно розвиваємось та враховуємо інновації в зовнішній рекламі;
 • Зовнішню рекламу виготовляємо із  якісних матеріалів;
 • Виготуємо ваше замовлення вчасно у замовлені терміни; 

Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.