dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Стенди для перукарень та коледжів

В перукарській справі важливою складовою є теоретичні та практичні знання. Наша компанія ДП–РЕКЛАМА пропонує для коледжів та перукарень широкий асортимент стендів, наліпок, банерів, як для навчання цій справі в коледжах, так і для реклами та допомоги в роботі в перукарнях.

Наші спеціалісти розробили комплексні набори з профорієнтації; стенди з докладними описами різних технологічних процесів, наприклад: стенд: «Засоби для дезінфекції інструментів»,  стенд «Робоче місце і одяг перукаря», стенд «Інструменти для перукарських робіт»,  стенд «Фарбування волосся»,  стенд «Безпека праці перукаря», стенд «Форми стрижок» та інші.  

Професія  перукаря завжди затребувана та   потребує   постійного навчання,  вдосконалення вмінь  та набуття інноваційних підходів  до роботи.  Стенди, які виготовляє наша компанія,  познайомлять з азами професійної  майстерності та сприяютимуть покращенню фахової майстерності  перукарів.

Продукція нашого виробництва допоможе зробитии  професійний  заклад освіти,  перукарню  чи салон краси оригінальним, сучасним, стильним.

Стенди для перукаря нададуть  суттєву допомогу в процесі вивчення та вдосконалення перукарської майстерності, ознайомлять з  інформацією, яка буде  корисною кожному майстру салону краси чи перукарні.

Особливою популярністю   користуються стенди з безпеки праці для перукарні, які  нагадуватимуть  про важливі правила безпеки та попереджатимуть про можливі ризики.

 Ми гарантуємо якість та надійність наших стендів, банерів, табличок.

Стенди  виготовляються із  пластика ПВХ  товщиною  3мм,  4 мм, 5 мм.  Ви можете зменшити вартість Вашого замовлення, замовивши виготовлення плакатів на банерній основі. Також є можливість виготовлення стендів, рекламних конструкцій   на  композиті. Стенди покриваються плівкою з повнокольоровим друком. Якщо вам потрібно стенди для змінної інформації, то виготуємо їх з кишеньками з  прозорого полістиролу, або з пробковим покриттям.

На нашому сайті ви завжди можете купити недорогі та якісні стенди для перукаря.  Ви можете обрати вироби з макетів стендів, представлених на нашому онлайн майданчику або здійснити індивідуальне замовлення. Дизайн стендів, зміна кольору, змісту, розмірів безкоштовна послуга.

Якщо ви вирішили замовити стенд для  перукарні, телефонуйте нам, або залиште замовлення на сайті. Завжди раді вам.

Замовники переконалися, що наші стенди, виготовлені з найкращого пластику та надруковані безпечними якісними фарбами,  зажди якісні, функціональні та надійні.