dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Плакати з предметів, банери для декору освітнього простору

Освітній простір закладів освіти повинен розвивати, надихати, передавати знання та цінності. НАША КОМПАНІЯ «ДП-Реклама» виготовляє широкий асортимент плакатів із банерного полотна для навчальних кабінетів, банерів для креативного оформлення коридорів, фойє закладів освіти.

Пропонуємо замовити плакати, банери у нас, тому, що наша компанія «ДП-Реклама» має:

 • Величезний досвід виробництва рекламної продукції (більше 10 років);
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • Оперативність у виготовленні замовлень будь-якої складності у найкоротші терміни;
 • Надійне партнерство – для постійних клієнтів та оптових ми надаємо спеціальні ціни та знижки.

Функції, які будуть виконувати плакати та банери у ваших закладах: Банер – це:

 • оптимальне рішення для ефективної реклами закладу освіти, предмету;
 • додаткова інформація про досягнення та успіхи,
 • екскурс в історію заснування математики, хімії, кібернетики та штучного інтелекту,
 • це цілодобова робота на імідж вашого закладу

Які переваги мають банери та плакати на банерній основі?

 • Ці рекламні носії значно дешевші, ніж стенди на пластиковій основі.
 • Зручні у використанні, як для постійних експозиції, так і змінних. При проведенні уроків можна використовувати як дидактичний матеріал з різних тем, особливо коли в закладі освіти відсутня кабінетна система і вчителю потрібно переносити всю наглядність.
 • Відповідно до тематики замовленого вами плакату наші дизайнери підберуть зміст, настінну графіку, картинки.
 • Плакати з банерного полотна допоможуть зорієнтуватися в лабіринті кабінетів, стануть окрасою приміщень, та зроблять інтер'єр вашого закладу незвичайним і стильним.

Щоб прикрасити фойє закладу ми пропонуємо зробити банер з логотипом школи, завданнями та цінностями і тоді у вас буде сформовано повноцінне розвивальне, інформаційне середовище.

З чого виготовляються  плакати та банери?

Банер - це полотно, яке не схильне до корозії і стійке до несприятливого впливу навколишнього середовища. На це полотно наноситься текст або зображення методом широкоформатного друку. Вироби із банерного полотна можна використовувати як всередині приміщення, так і на вулиці.

Плакати ми виготовляємо з банерного полотна і для зручності робимо втулки (кільця) або в рамі з нікельованих труб.

На плакатах розмістимо інформацію за темами вашого предмету. Корисно звернутись до статті «Банери, стенди, плакати з інформатики», яка розміщена на сайті «Стенд Україна», в якій подані зразки банерів та стендів в кабінет інформатики і ви можете взяти корисні ідеї для свого майбутнього стенду.  

Дизайнери спроектують макет банера та плакату за вашим баченням. Дизайн стендів безкоштовна послуга.

Змістовна складова наших плакатів та банерів.

Для кожного предмету наші дизайнери підберуть настінну графіку, крилаті вислови, картинки. Огляди сучасних носіїв зберігання інформації, будова та принципи дії комп’ютера, інструменти навчання та доступу до різних джерел інформації та спілкування — ці та інші теми, які органічно наші дизайнери поєднають на банерах, плакатах для предметних кабінетів.

Поряд з навчальними та мотивуючими матеріали можна на банерах розмістити цитати, портрети вчених та відкриття з різних наук. Такі банери мотивуватимуть школярів до наполегливого освоєння нових знань та навичок.

Настінні банери допоможуть учням, батькам швидко знайти кабінет, зорієнтуватися в просторі, а продуманий дизайн навігації дизайнерами компанії «ДП-Реклама» зробить інтер'єр вашого закладу незвичайним і стильним.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ТА ЗАМОВЛЯЙТЕ банери для коридорів та фойє закладів освіти В ПОЄДНАННІ ЗІ СТЕНДАМИ ІНФОРМАЦІЙНИМИ, ПРЕДМЕТНИМИ, які зроблять ваш простір розвиваючим і стильним.