dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Інформаційні стенди для митниці

Державна митна служба реалізує державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час перетину кордонів.

Для ефективної організації інформаційної політики Держмитслужби та її територіальних органів наш інтернет – магазин «ДП-Реклама» пропонує широкий асортимент інформаційних стендів, комплектів стендів, плакатів, вивісок, табличок для оприлюднення офіційних документів та інформації, яка підлягає інформуванню відповідно до законодавства.

 

Стенди інформаційні - це конструкції, які використовуються для подачі різного роду інформації. Всі наші вироби характеризуються високою міцністю, надійністю, екологічністю і стійкістю до атмосферних впливів.

Із яких матеріалів ми виготовляємо інформаційні стенди та плакати?

Інформаційні стенди ми виготовляємо із якісного європейського пластику товщиною 3мм, 4мм, 5мм, плакати – із банерного полотна. Ці матеріали відрізняється високою міцністю, екологічністю і безпекою. Лицьова поверхня пластикових стендів покривається вологостійкою самоклеючою плівкою ORACAL. Для змінної інформації на стендах розмістимо прозорі пластикові кишені, що дозволить постійно інформувати про зміни в законодавстві, організовувати роз’яснювальну роботу щодо застосування законодавства з питань, що належать до компетенції Держмитслужби, надавати консультації з питань практичного застосування окремих норм законодавства з питань державної митної справи, інформувати про актуальні новини та оголошення.

Які особливості оформлення інформаційних стендів нашою компанією?

Дизайн інформаційних стендів для митниці завжди відповідає функціям, які будуть виконувати стенди.

Стенди для постійної інформації  містять дані, які не потрібно оновлювати. Дизайн може бути як стандартним, так і авторським, оригінальним.

Стенди для змінної інформації містять прозорі кишеньки різних розмірів, перекидні системи або пробкове покриття. Розмір у карманчиків може бути різноманітним. Найбільш поширений формат А4, але можливе виготовлення кишень нестандартних форматів. Такі кишені, перекидні системи мають досить високий рівень надійності та будуть слугувати вам дуже довго.

Рекламні конструкції виготовляються із хромованих труб, банерного полота, або пластику. Дизайн кожного нашого виробу відповідає його призначенню.

Якщо ви хочете замовити інформаційні стенди, ви можете вибрати як стандартну, так і нестандартну форми, а також замовити індивідуальний дизайн.

Враховуємо всі побажання замовника, творчо та індивідуально підходимо до всіх деталей розробки та виготовлення: враховуємо профіль закладу, стиль приміщення, гармонійно поєднуємо інформативну спрямованість стенду з мальовничим оформленням.

Замовити стенд зручним для вас способом: ви маєте можливість замовити стенд через опції сайту або зателефонувавши за номерами телефонів менеджерам. Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.