dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

В’їзні знаки        Вказівники        

Таблички/знаки безпеки

Вуличні фігури       Стенди       ✓ Декор

 

 

Модульні картини із пластику

Стильний інтер’єр - це не тільки красиві шпалери, ідеально підібрані кольори та ексклюзивний меблевий гарнітур. Оригінальні дизайнерські аксесуари, серед яких є модульні картини, сьогодні є показником елегантного стилю в інтер'єрі. Саме такі картини створюють затишок та красу, чудово доповнюють інтер’єр та стають тією самою “родзинкою”, яскравим акцентом у сучасному приміщенні. Модульні картини доповнюють обраний стиль, і додають  фарб і акцентів в дизайн.

Звернемося до теорії.  Модульні картини – це декілька картин, які об’єднані одним сюжетом та становлять цілісну композицію. Ці картини переважно виконують на полотні, папері, алюмінію, або пластику. Наша компанія виконує їх на пластику європейського виробництва. Покриття може бути матовим або глянцевим.

Модульна картина може складатися із 2, 3,4, 5,6 або навіть 9 частин.  Відрізняються вони також  розмірами та розташуванням частин картини. Картини із сегментів дуже популярні в оформленні інтер'єрів офісів, кафе чи салонів краси.

Наша компанія виготовляє такі настінні  панно на замовлення. Наші спеціалісти виготують картину на будь-яку тематику: символіка України, пейзажі, карти України та світу, квіти.  Можна не обтяжувати себе нескінченним пошуком потрібного кольору, тематики або розміру, а просто замовити модульну картину, яка буде відповідати всім необхідним критеріям.

Велика картина на  пластику відмінно впишеться як в інтер'єр сучасного офісу або закладу освіти, так і вишуканого заміського особняка з високими стелями. Звичайно, розмір полотна повинен відповідати і розмірам приміщення. Компактна картина буде добре виглядати на стіні невеликої кухні, коридору або в затишній дитячій.

Модульні картини виглядають набагато цікавіше одиночних полотен. Симетрична розкладка картини на стіні сама по собі виглядає дуже стильно і додає кімнаті елегантності.

Модульні картини з пластику - це найновіший напрямок у сфері інтер’єрного дизайну. Не важливо, що необхідно оформити - заміський котедж, квартиру у місті,  офіс чи заклад освіти -  сучасні модульні картини для інтер’єру стануть прикрасою будь-якого приміщення.

Модульні картини мають свої відмінності від звичайних - великий розмір кожного модулю та відсутність звичних нам картинних рам. Таким чином, ми маємо одну велику картину, яка складається з декількох частих, але завдяки відсутності рам, картина ніби здається цільною. 

Якщо вам цікаве сучасне оформлення інтер’єру, то ви прийшли за адресою, обравши нашу компанію. Завдяки власним виробничим потужностям, ми можемо виготовляти великі партії стильних модульних картин як стандартних, так і за індивідуальним замовленням. Для друку наші спеціалісти використовують тільки екологічні матеріали та високоякісний ПВХ, покритий спеціальною захисною плівкою. 

Хочете купити якісну модульну картину але не знаете, який розмір чи колір вам потрібен? Наші спеціалісти допоможуть вам визначитися з розмірами та підібрати ідеальний варіант саме для вашого приміщення. За вашим замовленням ми виготовимо стильні інтер'єрні картини будь-якої форми та розміру. Кожному нашому клієнту доступні будь-які розміри модульних картин з вертикальним або горизонтальним розміщенням.

Щоб купити модульні картини з декількох частин, телефонуйте нашим менеджерам за контактными номерами телефонів. Не важливо, чи ви є нашим давнім замовником, чи звертаєтеся до нас вперше, у будь-якому випадку на вас чекає приємна знижка та швидка доставка замовлення. Чекаемо ваших дзвінків!