dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Що подарувати школі на випускний? Який подарунок обрати для вчителя?

Випускний вечір - це хвилюююче свято для батьків, учнів, випускників. Попереду зовнішнє незалежне оцінювання, випускний, вступ до вузів.

Школа – це найпрекрасніша сторінка життя кожної людини. Тут діти навчаються здобувати знання, спілкуватись з однолітками, дружити, мріяти, ефективно комунікувати один з одним, управляти своїми емоціями, розуміти навколишній світ.

Закінчуючи школу, випускникам хочеться подякувати вчителям за знання, терпіння та розуміння. Тому, задовго до випускного вечора, школярі та їх батьки вирішують, що ж подарувати рідній школі та вчителям НА ВИПУСКНИЙ?

Хочеться, щоб подарунок був не тільки оригінальним, але й потрібним.

Наша компанія пропонує вам свої послуги у виборі змістовного подарунку школі чи вчителю. Ми радимо вам подарувати наглядність у вигляді стендів чи комплектів стендів, які виготовлені з пластику європейського виробництва, плакатів на банерній основі у предметний кабінет, фойє, музей, їдальню, актову та спортивну залу.

Такі подарунки, по-перше, допоможуть учням, які будуть навчатися після вас, якісно засвоювати матеріал, по-друге, створять прекрасний емоційний настрій для всіх учасників навчально-виховного процесу. 

Ми пропонуємо вам широкий асортимент подарунків школі та вчителю від випускників, наприклад.

Модульні картини, оригінальний та цікавий подарунок, який прикрасить та  надасть предметному кабінету,  актовій залі, фойє  сучасного та довершеного вигляду.

      

Цікавий декор стін, привабливі модульні картини, креативні таблички на двері, яскраві наклейки на стіну - це нові товари, які пропонує наша компанія для оформлення предметних кабінетів. Креативне декорування стін, яке дозволить - вражати, навчати та виховувати. 

     

Стенди для кабінетів, комплекти стендів, як один із різновидів наших товарів, допоможуть учням навчатися, а вчителю навчати. Тематика пластикових дощок охоплює всі предмети шкільної програми, починаючи з математики і завершуючи образотворчим мистецтвом, тому ви зможете обрати подарунок для вчителя, який викладає будь-який предмет.

     

Крилаті вислови для предметних кабінетів, графіки тригонометричних функцій, формули, силуети тварин, вирізані за допомогою фрезерного устаткування нададуть естетичного вигляду будь-якому приміщенню.

      

Щоб зробити вибір, порадьтеся з учителем чи директором освітнього закладу, зайдіть на наш сайт та виберіть стенд чи комплект стендів, декор чи модульну картину, які вам подобається.      

Якщо ви не знайшли на сайті потрібного товару, то, за вашим бажанням, на основі макетів, зображених на сайті, команда наших професійних дизайнерів створить для вас індивідуальний  подарунок вчителю абсолютно безкоштовно.

Для замовлення ексклюзивного стенду, вам необхідно зв’язатися з нашим менеджером та надіслати нам на електронну пошту текст та зображення, які необхідно розмістити на стенді. Також, ви можете вибрати будь-яку форму стенду, шрифт, кількість прозорих кишеньок та їх формат, замовити модульні картини чи декор стін у вигляді наліпок чи візерунків із пластику.

Діліться з нами своїми мріями, будемо разом втілювати їх в життя та робити приємний подарунок школі та вчителю. Ті, хто буде навчатися після вас будуть згадувати і дякувати за ваш креативний подарунок, тому що дітям подобається розглядати все навколо, вони поспішають в клас, де цікаво.

У нас Ви можете замовити якісну продукцію, на яку ми даємо гарантію, а оптовим покупцям знижки. Різні форми розрахунку за замовлення, доставка в усі точки України дає нашим клієнтам в нашій особі унікального виробника продукції. Замовляйте подарунки для школи у вигляді наліпок, декору стін, модульних картин, фундаментальних стендів з фізики, математики, географії, хімії, історії, української, іноземних мов та мов корінних народів, інформатики та інших.

Чекаємо на ваші замовлення. Зробимо якісний, змістовний, оригінальний подарунок рідній школі та улюбленим вчителям разом.