dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Поведінка з вибухонебезпечними предметами

Однією з актуальних тем, що зараз потребує постійної уваги батьків, педагогів, засобів масової інформації, є мінна небезпека та поведінка з вибухонебезпечними предметами. Ворог нашпигував наші землі такою кількістю підступних сюрпризів, що для їх знешкодження знадобляться роки після нашої перемоги.
Для інформаційно-роз’яснювальної профілактичної діяльності в цьому секторі згодяться усі засоби, які на практиці довели свою ефективність у роботі з підвищення рівня інформаційної безпеки громадян. Тематичні пластикові стенди — одні з наочних засобів, здатних взяти на себе роль ефективних інформативних компактних носіїв важливої інформації. Розміщені в навчальних закладах, держустановах, місцях з активним людським рухом, такі стенди обов’язково привертають до себе увагу та стають дієвими інструкціями з правил поведінки з вибухонебезпечними предметами. Комплексний вплив на підсвідомість людей інформації з багатьох відкритих джерел — інтернету, мас-медіа, стаціонарних пластикових дощок — формуватиме у кожного з нас усвідомлення чіткого алгоритму дій у разі виявлення підозрілого предмета.
Темами оформлення подібних стендів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності може бути інформація про те, де ж може чатувати загроза, в яких місцях потрібно бути особливо уважним й обережним та як себе поводити при виявленні мін.
Де можуть ховатися вибухонебезпечні предмети:
 — в місцях активних бойових дій;
 — біля об’єктів військової інфраструктури;
 — в полях, лісах та лісосмугах;
 — в траншеях, залишених локаціях та КПП;
 — на узбіччях доріг, під мостами, на берегах водоймищ та у водних джерелах.
Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами:
1. Ніколи не беріть у руки підозрілі предмети — вибухонебезпечними можуть бути звичайні телефони, кулькові ручки, павербанки, пакунки. Сучасні міни маскують під багато форм та подоб — уважність та обережність допоможуть убезпечити себе від загрози.
2. Обходьте стороною снаряди, в яких не спрацював підривник — вони можуть активуватися будь-якої миті
3. Не проводьте жодних експериментів з боєприпасами — заборонено переміщати їх, підпалювати, топити тощо.
4. Повідомте про вибухонебезпечний предмет служби оперативного реагування та організуйте евакуацію людей з небезпечної зони перевіреним раніше пройденим безпечним шляхом.
Зберігайте спокій та пам’ятайте — зовсім скоро ми будемо жити в країні, де замість оформлення та вивчення численних інструкцій з безпекової поведінки перейматимемося турботами про побут та звичне оформлення мирних домівок, установ, підприємств, організацій. Знання правил поведінки з вибухонебезпечними предметами допоможе кожному з нас живими та неушкодженими дочекатися цих прекрасних часів.