dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Державна прикордонна служба України

Центральним органом, який займається реалізацією державної політики в області охорони держкордону, нині є Державна прикордонна служба України. Регулятивні положення, якими керуються прикордонники у своїй службовій діяльності, прописані в Законі України про Державну прикордонну службу України. Правові нюанси ієрархічної структури прикордонних державних підрозділів та основні принципи їх професійної діяльності повністю відповідають основному закону держави — Конституції України.

Перед державною прикордонною службою країни стоять багато чисельні завдання з охорони держкордону на її сухопутних та водних рубежах. Ефективна організація діяльності усіх підрозділів Державної прикордонної служби України та налагодження між ними плідних професійних взаємозв’язків неможливі без створення відповідного інформаційного простору на кожній ділянці роботи органів спеціального призначення.

Інформаційні стенди — одні з засобів, за допомогою яких створюється відповідне інформаційне поле та розповсюджується важлива оперативна інформація та вирішуються чисельні робочі й організаційні питання в трудових та службових колективах. Тематичні плакати, стендові комплекти, вуличні інформаційні конструкції стають важливими елементами оформлення кабінетів, коридорів, службових приміщень, вуличних майданчиків митних пунктів та прикордонних загонів.

Загальні положення про завдання Державної прикордонної служби України, основні її функції та принципи діяльності, правові нюанси функціонування усіх ланок Державної прикордонної служби України, нові накази, розпорядження та оперативні відомості — це теми, які стають смисловою основою оформлення стендів для українських прикордонників. Таку продукцію ми створюємо на власних сучасних виробничих потужностях.

Героїзм та самовідданість представників прикордонної служби України — не другорядна тема в переліку виготовлених нами стендів та запланованих стендових проектів. Пліч-о-пліч з представниками силових, військових, виконавчих служб прикордонники стоять на захисті інтересів та кордонів держави. Пам’ятні дошки з іменами живих та полеглих героїв — один з проявів шани кожному відданому захиснику України.

Ознайомитися зі зразками таких стендів та дощок для різнопланової інформації та службової документації ви можете на нашому сайті. Власне виробництво дає можливість нашим замовникам купити тут недорогі якісні великі й маленькі стенди, з допомогою яких ви розв’яжете як декоративні, так й інформативні питання оформлення підрозділів Державної прикордонної служби України.