dp-reklama.com

 

Пошук товару
Поиск - Материалы

 

Стенди з безпеки    Таблички/знаки безпеки

Банери   Стенди   В'їзні знаки

 

 

Купити магнітний стенд

Наша компанія «ДП-Реклама» пропонує широкий  асортимент стендів на магнітній основі, які будуть слугувати як наочні посібники та демонстраційні моделі. Магнітні стенди актуальні для інформації, яка потребує постійного оновлення. Зручність,  мобільність та практичність даної продукції має широку географію  застосування таких стендів – в дитячих садочках, в закладах освіти, в торговельних центрах, громадських організацій, державних службах та відомствах.

Магнітні стенди використовують як навчальні посібники, інформаційні майданчики, виставкові комплекти,  настольні   ігри та  інше.

Виготовлення магнітних стендів для дітей - відповідальний творчий процес. Малеча заслуговує особливої уваги дизайнерів та психологів, які бажають зробити матеріал розвиваючим та донести інформацію до дітей. Наші працівники докладають максимум зусиль, щоб зробити товар унікальним.

Для проведення творчих, інтерактивних занять з вихованцями дитячих садів і учнями молодших класів магнітні вироби незамінні. Ми виготуємо для вас магнітні стенди «Наша творчість», «Український алфавіт прописними літерами на магнітному вінілі», «Комплект стендів для навчання грамоти з буквами та цифрами», «Англійський алфавіт на магнітах», «Умілі ручки»,  «Світ очима наших дітей», «Ми малюємо» та багато інших.

    

Ви можете замовити  магнітні стенди без назви для демонстрації наочних посібників під час занять, розміщення рахункового  матеріалу на магнітах або різноманітних  картинок, що зробить навчання цікавим та доступним.

Магнітні стенди застосовуються для оформлення протипожежних куточків на підприємствах, в  навчальних закладах,  торговельних центрах, закладах з професійної підготовки фахівців рятувальних служб. Вони ефективно виконують роль інструкторів з підготовки спеціалістів з надзвичайних ситуацій.

Якщо ви не знайшли бажаного виробу на сайті, дизайнери компанії «ДП-РЕКЛАМА» виготують на ваше замовлення магнітний стенд, який буде  відповідати вашим запитам.  Дизайн стендів безкоштовна послуга.

Доставимо наш товар  Новою  поштою або Укрпоштою. Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення, будемо раді співпрацювати.